Mahalle servisleri

Yenidoğan klima servisi

Klima servisi Sancaktepe Yenidoğan

Öne çıkanlar
 • Yenidoğan klima bakım servisi
 • Yenidoğan klima montaj servisi
 • Yenidoğan klima arıza servisi
 • Yenidoğan İklimSA klima bayi
 • Yenidoğan Mitsubishi klima bayi
 • Yenidoğan Daikin klima bayi
 • Yenidoğan Daylux klima bayi

Yenidoğan klima servisi bakım montaj hizmetleri

Yenidoğan klima bakımı, Yenidoğan klima montajı, Yenidoğan klima bayi Yenidoğan klima servisi güven vererek büyüyor ve gelişiyor. Klima cihazları hayatımızı kolaylaştırarak yaşanan iklim değişikliklerinde konforumuzu en üst seviyeye çıkartmaktadırlar. Sürekli çalışmalarından dolayı arıza yapmaları kaçınılmaz olmaktadır. Günümüz teknolojisinde üretilen klimalar bir şekilde hangi parçanın arızalı olduğunu bizlere arıza kodları ile göstermektedirler. Klima bakımı yaptırmak için teknik servis çağırın BİZE ULAŞIN

Yenidoğan klima servisi | klima bakımı

Yenidoğan klima servisi uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve sorunları minimum seviyeye düşürmek adına sürekli gelişmekte ve tecrübelerini son kullanıcı ile paylaşmaktadır. Klima bakımı söz konusu olduğunda uygun fiyat politikamız ile önce rakip firmaların uyguladığı bakım fiyatları araştırılır ve kendi fiyatımızı belirleriz. Buz gibi İstanbul sloganı ile yola çıktık ve tüm İstanbul ilçelerini hem ısıtıyor hem soğutuyoruz. Yenidoğan Klima servisi olarak Servis Center ismini tescil ettirerek kurumsal hizmet veren firmamız klima bakım sözleşmelerinde kesinlikle sektörde ipi göğüsleyen taraf olmuştur.

Yenidoğan klima servisi donanımlıdır

Yenidoğan klima servisi tam donanımlı araçları ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerine en hızlı hizmet sunarken aynı zamanda alternatif çözümler sunmaktadır. Verilen hizmetin bitim aşamasında araçlarımızda olmayan yedek parçalar joker servis araçları ile anında teknik ekiplerimize ulaştırılarak sağlıklı sonuca ulaşılması sağlanmaktadır. Yenidoğan klima servisiolarak sektördeki varlığımız 21 yıldır devam etmektedir. Klima satışlarımız 12 yıl önce başladı ve ileri teknoloji ile üretilen markaların satışını yapmaktayız. Klima satış öncesi ve sonrası teknik destek yanı sıra ücretsiz müşteri hizmetleri bilgilendirmemiz mevcuttur. Klima bakımlarında neleri nasıl yaptığımız hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alarak diğer firmalar ile karşılaştırma yapınız. Aradaki farkı kesinlikle görecek ve doğru tercih yapacaksınız.

 • Yenidoğan klima alt yapı hazırlama
 • Yenidoğan klima arıza servisi
Yenidoğan klima servisi | Klima bayi
Yenidoğan klima servisi | Klima bayi

Yenidoğan klima servisi bakım onarım tamir servisi

Yenidoğan klima Bakım Servisi Konusunda uzman teknik personelimiz klima bakımlarında sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Yenidoğan klima servisi klima bakım ve arıza giderilmesinde kesinlikle marka ve model ayrımı yapılmamaktadır. Sizde takdir edersizinki klima cihazları ortamdaki toz ve bakterileri içine çekerek filtrelerinde hapsetmektedirler. Zamanla dolan filtreler klima cihazınızın tam performansta çalışmasını engelleyerek ortamın ısınmasına veya soğumasına engel teşkil etmektedir. Dolayısı ile klima fazla enerji tüketmekte ve sizin sağlığınızı ciddi anlamda tehdit etmektedir. İşte bu sebepten dolayı her altı ayda bir yılda 2 kez olmak üzere klima cihazlarının bakımları aksatılmadan kullanılması gerekmektedir.

Yenidoğan klima servisi bakım sözleşmesi yapar

Klima bakımı kesinlikle konusunda uzman klima bakım servisi personeli tarafından yapılması gereken has has konudur. İşinde acemi olan kişiler cihazlara ciddi anlamda zarar verir ve daha büyük maliyetlerin ortaya çıkmalarına sebep olmaktadırlar. Isıtma konumunda çalışan klimalar kış aylarında +6 derecen sonra defrost olayı yaşarlar. İnverter klimalar ise -10 derecede defrost olayını yaşamaya başlarlar. Bakımı yapılmayan klimalar ısıtmadığı gibi soğutma işlemlerini de gerçekleştirmezler. İyi bir klima bakımı düşük fatura ve konforlu iç ortam demektir.

Klima Montaj Servisi | Klima Sökme Takma

Kesinlikle düzgün yapılmayan klima montajları klimanızın gaz kaçağına sebep olmakla beraber performans kaybına neden olmaktadır. Uzun metrajlarda çekilen bakır borular kompresörün zorlanmasına ve kısa sürede yanmasına sebep olmaktadır. Klima montajlarını kesinlikle uzman Yenidoğan klima montaj servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Yenidoğan klima servisi montaj de montaj klima taşıma nakil

Klima montaj servisi cihazınızı nakil yapması durumunda aynı semt sınırlarında işlem yapması durumunda taşıma bedeli talep etmemektedir. Klima de montaj ve montaj esnasında alınmayan taşıma ücreti işlem tam anlamı ile sonlanmadığı durumlarda talep edilmektedir.

Klima Alt Yapı Hazırlama Hizmetleri

Halk dilinde Ankastre sistem olarak bilinen klima alt yapı hazırlanması bakır boruların sıva altı götürülmesi demektir. Klima alt yapı çalışmasında bir çok projeye imza atan firma çalışanlarımız uzman teknik hizmeti vermektedir. Duvar kırımından bakır borunun çekilmesi ve azot testine kadar hizmet sağlayan Yenidoğan klima servisi uygun fiyatları ile sektörde aranan kuruluşların en başında yer almaktadır.

Klima Bayii | Klima Satışı

Yenidoğan klima servisi firması başta İklimSA olmak üzere on tane firmanın bayilik hizmetini vermektedir. Ücretsiz keşif hizmeti ile tüm İstanbul iline klima satışı yapan firmamız multi sistemden bireysel sisteme, Vrv sistemden merkezi sisteme kadar klima cihazlarının satışını gerçekleştirmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Sancaktepe Yenidoğan mahallesinde bulunan iş yerimizdeki klimalar için servis hizmeti aldığımız firmadır Servis Center. Şimdiye kadar bizleri hiç mağdur etmediler. Yaklaşık 6 yıldır çalışmaktayız ve ne zaman arsak anında geldiler. Rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim

 2. Evimizde kullandığımız klimanın bakımını yaptılar ve çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara