Yenidoğan Klima Servisi

Yenidoağan klima bakımı, Yenidoğan klima montajı, Yenidoğan klima bayi

Klima Servis Hizmetleri Yenidoğan

Sadece Yenidoğan bölgesi ile sınırlı hareket etmiyoruz. Tüm ilçe ve semtlere teknik destek hizmeti veriyoruz. Gerek tam donanımlı araçlarımız gerekse uzman personelimiz ile günün 12 saati haftanın 72 saati hem servis hem de klima satışı hizmeti sağlıyoruz. Satış öncesi keşif hizmetimiz ile bilgilendirmeleri yapıyoruz. Her işin başlangıcının güven olduğunu biliyor sektörde farklılık yaratıyoruz.

Firmamız klima servisi olarak 7/24 teknik destek hizmeti sağlayan özel bir kuruluştur. 2000 yılında Sancaktepe merkezli olarak kurulan firmamız diğer bölgelerdeki ofislerini tek merkezden yönetmektedir. Klima bakımı, Klima Montajı, Klima Sökme Takma, Klima Yer Değişimi, Klima Alt Yapı Hizmetleride sunan firmamız klima konusunda sonuna kadar hizmet vermektedir.

Buz gibi İstanbul sloganı ile yola çıktık ve tüm İstanbul ilçelerini hem ısıtıyor hem soğutuyoruz.

Yenidoğan Klima servisi olarak Servis Center ismini tescil ettirerek kurumsal hizmet veren firmamız klima bakım sözleşmelerinde kesinlikle sektörde ipi göğüsleyen taraf olmuştur.

Firmamız tam donanımlı araçları ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerine en hızlı hizmet sunarken aynı zamanda alternatif çözümler sunmaktadır.

Yenidoğan klima bakım onarım tamir servisi

Klima Bakım Servisi

Konusunda uzman teknik personelimiz klima bakımlarında sorunsuz hizmetler sunmaktaktadır. Klima bakım ve arıza giderilmesinde kesinlikle marka ve model ayrımı yapılmamaktadır. Sizde takdir edersinizki klima cihazları ortamdaki toz ve bakterileri içine çekerek filtrelerinde hapsetmektedirler. Zamanla dolan filtreler klima cihazınızın tam performansta çalışmasını engelleyerek ortamın ısınmasına veya soğumasına engel teşkil etmektedir. Dolayısı ile klima fazla enerji tüketmekte ve sizin sağlığınızı ciddi anlamda tehdit etmektedir. İşte bu sebepten dolayı her altı ayda bir yılda 2 kez olmak üzere klima cihazlarının bakımları aksatılmadan kullanılması gerekmektedir.

Klima Montaj Servisi | Klima Sökme Takma

Kesinlike düzgün yapılmayan klima montajları klimanızın gaz kaçağına sebep olmakla beraber performans kaybına neden olmaktadır. Uzun metrajlarda çekilen bakır borular kompresörün zorlanmasına ve kısa sürede yanmasına sebep olmaktadır. Klima montajlarnı kesinlikle uzman kişilerin yapması gerekmektedir.

Klima Alt Yapı Hizmetleri

Halk dilinde Ankestra sistem olarak bilinen klima alt yapı hazırlanması bakır boruların sıva altı götürülmesi demektir. Klima alt yapı çalışmasında bir çok projeye imza atan firma çalışanlarımız uzman teknik hizmeti vermektedir. Duvar kırımından bakır borunun çekilmesi ve azot testine kadar hizmet sağlayan firmamız uygun fiyatları ile sektörde aranan kuruluşların en başında yer almaktadır.

Klima Bayii | Klima Satışı

Servis Center firması başta İklimSA olmak üzere on tane firmanın bayilik hizmetini vermektedir. Ücretsiz keşif hizmeti ile tüm İstanbul iline klima satışı yapan firmamız multi sistemden bireysel sisteme, Vrv sistemden merkezi sisteme kadar klima cihazlarının satışını gerçekleştirmektedir.

Vrv | Vrf | Vrs sistemler

Firmamız bir çok hastane, okul, plaza, iş merkezi, camii, belediye, çok katlı bina, site, alışveriş merkezi gibi bir çok projeye vrv ve vrf uygulaması yapmıştır. bizden fiyat almadan kesinlikle tekliflerinizi sonlandırmayınız. Vrv konusunda kendini dünya çapında ispatlayan japon ve kore firmalarının çözüm ortağı olan firmamız sizlere bu konuda en iyi fiyat garantisini sunmaktadır.

Yenidoğan klima servisi

Yenidoğan klima bayi

Copyright @2000-2018 Klima Servisi by sitemap. robots İklimlendirme uzmanları. Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir