Yenidoğan klima servisi, Yenidoğan Klima Bakımı, Yenidoğan Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Yenidoğan klima servisi

Klima Servis Hizmetleri Yenidoğan

Yenidoğan klima bakımı, Yenidoğan klima montajı, Yenidoğan klima bayi

Yenidoğan klima servisi güven vererek büyüyor ve gelişiyor

Klima cihazları hayatımızı kolaylaştırak yaşanan iklim değişikliklerinde konforumuzu en üst seviyeye çıkartmaktadırlar. Sürekli çalışmalarından dolayı arıza yapmaları kaçınılmaz olmaktadır. Günümüz teknolojisinde üretilen klimalar bir şekilde hangi parçanın arızalı olduğunu bizlere arıza kodları ile göstermektedirler.

Yenidoağan klima servisi uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve sorunları minumum seviyeye düşürmek adına sürekli gelişmekte ve tecrübelerini son kullanıcı ile paylaşmaktadır. Klima bakımı söz konusu olduğunda uygun fiyat politikamız ile önce rakip firmaların uyguladığı bakım fiyatları araştırılır ve kendi fiyatımızı belirleriz.

Buz gibi İstanbul sloganı ile yola çıktık ve tüm İstanbul ilçelerini hem ısıtıyor hem soğutuyoruz.

Yenidoğan Klima servisi olarak Servis Center ismini tescil ettirerek kurumsal hizmet veren firmamız klima bakım sözleşmelerinde kesinlikle sektörde ipi göğüsleyen taraf olmuştur.

Firmamız tam donanımlı araçları ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerine en hızlı hizmet sunarken aynı zamanda alternatif çözümler sunmaktadır. Verilen hizmetin bitim aşamasında araçlarımızda olmayan yedek parçalar joker servis araçları ile anında teknik ekiplerimize ulaştırılarak sağlıklı sonuca ulaşılması sağlanmaktadır.

Sektördeki varlığımız 19 yıldır devam etmektedir. Klima satışlarımız 10 yıl önce başladı ve ileri teknoloji ile üretilen markaların satışını yapmaktayız. Klima satış öncesi ve sonrası teknik destek yanı sıra ücretsiz müşteri hizmetleri bilgilendirmemiz mevcuttur.

Klima bakımlarında neleri nasıl yaptığımız hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alarak diğer firmalar ile karşılaştırma yapınız. Aradaki farkı kesinlikle görecek ve doğru tercih yapacaksınız.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Yenidoğan klima bakım onarım tamir servisi

Klima Bakım Servisi

Konusunda uzman teknik personelimiz klima bakımlarında sorunsuz hizmetler sunmaktaktadır. Klima bakım ve arıza giderilmesinde kesinlikle marka ve model ayrımı yapılmamaktadır. Sizde takdir edersinizki klima cihazları ortamdaki toz ve bakterileri içine çekerek filtrelerinde hapsetmektedirler. Zamanla dolan filtreler klima cihazınızın tam performansta çalışmasını engelleyerek ortamın ısınmasına veya soğumasına engel teşkil etmektedir. Dolayısı ile klima fazla enerji tüketmekte ve sizin sağlığınızı ciddi anlamda tehdit etmektedir. İşte bu sebepten dolayı her altı ayda bir yılda 2 kez olmak üzere klima cihazlarının bakımları aksatılmadan kullanılması gerekmektedir.

Klima bakımı kesinlikle uzman personel tarafından yapılması gereken hashas konudur. İşinde acemi olan kişiler cihazlara ciddi anlamda zarar verir ve daha büyük maliyetlerin ortaya çıkmalarına sebep olmaktadırlar. Isıtma konumunda çalışan klimalar kış aylarında +6 derecen sonra defrost olayı yaşarlar. İnverter klimalar ise -10 derecede defrost olayını yaşamaya başlarlar. Bakımı yapılmayan klimalar ısıtmadığı gibi soğutma işlemlerini de gerçekleştirmezler. İyi bir klima bakımı düşük fatura ve konforlu iç ortam demektir.

Klima Montaj Servisi | Klima Sökme Takma

Kesinlike düzgün yapılmayan klima montajları klimanızın gaz kaçağına sebep olmakla beraber performans kaybına neden olmaktadır. Uzun metrajlarda çekilen bakır borular kompresörün zorlanmasına ve kısa sürede yanmasına sebep olmaktadır. Klima montajlarnı kesinlikle uzman kişilerin yapması gerekmektedir.

Klima montaj servisi cihazınızı nakil yapması durumunda aynı semt sınırlarında işlem yapması durumunda taşıma bedeli talep etmemektedir. Klima de montaj ve montaj esnasında alınmayan taşıma ücreti işlem tam anlamı ile sonlanmadığı durumlarda talep edilmektedir.

Klima Alt Yapı Hizmetleri

Halk dilinde Ankestra sistem olarak bilinen klima alt yapı hazırlanması bakır boruların sıva altı götürülmesi demektir. Klima alt yapı çalışmasında bir çok projeye imza atan firma çalışanlarımız uzman teknik hizmeti vermektedir. Duvar kırımından bakır borunun çekilmesi ve azot testine kadar hizmet sağlayan firmamız uygun fiyatları ile sektörde aranan kuruluşların en başında yer almaktadır.

Klima Bayii | Klima Satışı

Servis Center firması başta İklimSA olmak üzere on tane firmanın bayilik hizmetini vermektedir. Ücretsiz keşif hizmeti ile tüm İstanbul iline klima satışı yapan firmamız multi sistemden bireysel sisteme, Vrv sistemden merkezi sisteme kadar klima cihazlarının satışını gerçekleştirmektedir.