vrf klima sistemleri

Merkezi sistem klima bayi ve keşif hizmeti

SERVİS CENTER İklimlendirme firması markasını dünya çapında ispatlamış vrf, vrv, vrs sistem klima cihazlarının satışını yapmaktadır.

Vrf sistem klima cihazları genellikle büyük projeler üretilmekte olup konutlar için mini vrf diye adlandırılan küçük sistemlerde üretilmektedir. Vrf merkezi sistem klima cihazları ısıtma konumunda verdikleri performans ile her zaaman kendilerini ispatlamış cihazlardır. Normal klima cihazlarına göre daha az arıza yapmaları ile ünlüdürler.

Plaza ve otelleri merkezi sistem klima cihazları ile donatıyoruz.

Firmamız İklimSA bayi olup Mitsubishi heavy vrf klima ve Arçelik vrs klima cihazlarının satışını yapmaktadır.

Sizde merkezi sistem ile alakalı oluşturduğunuz projeleri uygun fiyatlar ile hayata geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Projenizi gönderin hangi marka vrf klima cihazı satın almanız gerektiğini belirtin biz fiyatlandıralım. Projeniz yoksa konusunda uzman mühendislerimiz projenizi hem oluştursun hem en uygun fiyat teklifini bilgilerinize sunsunlar.

Klima Nakil İşleri

Taşınma esnasında klimanızı da taşıtmak veya nakil yaptırmak istiyorsunuz. İster aynı adreste ister farklı adresler için klima nakillerinizi yapıyoruz.

Klima Sökme Takma

Evinizi veya iş yerinizi taşıdığınızda firmamızdan klima sökme ve takma hakkında teknik destek alabilirsiniz. Bu işlemde nakliye ücretsizdir.

Sıva Altı Bakır Boru Çekme

Yeni yapılan binalarda klima bakır boru tesisatları sıva altı çekilmektedir. Yeni uygulanan yönetmeliğe göre dış üniteler için özel bir yer belirlenmektedir.