Vrf klima sistemleri

Merkezi sistem klima bayi ve keşif hizmeti

SERVİS CENTER İklimlendirme firması markasını dünya çapında ispatlamış vrf, vrv, vrs sistem klima cihazlarının satışını yapmaktadır.

Vrf sistem klima cihazları genellikle büyük projeler üretilmekte olup konutlar için mini vrf diye adlandırılan küçük sistemlerde üretilmektedir. Vrf merkezi sistem klima cihazları ısıtma konumunda verdikleri performans ile her zaman kendilerini ispatlamış cihazlardır. Normal klima cihazlarına göre daha az arıza yapmaları ile ünlüdürler.

Plaza ve otelleri merkezi sistem klima cihazları ile donatıyoruz.

Firmamız İklimSA bayi olup Mitsubishi heavy vrf klima ve Arçelik vrs klima cihazlarının satışını yapmaktadır.

Sizde merkezi sistem ile alakalı oluşturduğunuz projeleri uygun fiyatlar ile hayata geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Projenizi gönderin hangi marka vrf klima cihazı satın almanız gerektiğini belirtin biz fiyatlandıralım. Projeniz yoksa konusunda uzman mühendislerimiz projenizi hem oluştursun hem en uygun fiyat teklifini bilgilerinize sunsunlar.

Vrf klima bayi

Firmamızdan vrf klima cihazlarını temin edebileceğiniz gibi vrf merkezi sistem klimaların alt yapı çalışmasını da firmamıza yaptırabilirsiniz.

Vrf klima sistemleri bayi

Vrf klima sistemi merkezi sistem klima cihazları

Klima Kombi Servisi Bir Servis Center Gurup Şirketleri Kuruluşudur.

Copyright @2000-2018 By Klima Servisi İKLİMLENDİME UZMANLARI

Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir