Vestel Klima Servisi

Vestel klima modellerinin tamamına tek merkezden hizmet veren firmamız İstanbul genelinde mobil servis araçları ile en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir.

Servis talep formu

VESTEL KLİMA BAKIM, ONARIM, MONTAJ SERVİSİ

Vestel klimalar, yıllarca size kolayca soğutma sağlayabilen kaliteli bir cihazlardır. Ancak, herhangi bir kaliteli mekanik cihazda olduğu gibi, klimanın bakımı, arıza tespiti ve montajı uzman ekipler tarafından yapılarak bu süre arttırılır ve Vestel Klima Servisi tarafından aldığınız hizmetlerle sorunsuz geçmesi sağlanır.

Klimaların daha fazla enerji tüketmeden en iyi şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için ayarlamalar yapılmasını gerektirir. Servisler, ev ortamınızı daha sağlıklı kılar ve enerji maliyetleri açısından tasarrufları artırır.

Vestel Klima Bakımı

Kliima tamir onarım servisi

Klima bakımının en önemli kısmı, yakın gelecekte herhangi bir onarım tehlikesini tetikleyebilecek aşınma ve yıpranma olup olmadığını tespit etmektir. Bu nedenle, Vestel Klima Bakım Servisi, sistem kontrolü, parça temizliği ve onarımını uzman kadrosuyla gerçekleştirir.

Kendi başınıza temizleyebileceğiniz birkaç parça olmasına rağmen, klima bakımı bir zorunluluktur. Vestel Klima Bakım Servisi, klimanızın yapamayacağı unsurları temizleyecektir. Her klima bakımında teknik elemanlarımız bileşeninin tamamen temizlenmesi gerekmediğine dikkat eder. Ancak bazı hayati parçalar düzenli yapılmasını gerektirir.

Vestel Klima Montaj

Vestel klima sökme takma

Vestel Klima montaj ekibi, tüm semtlerde en uygun fiyatlarla klima montajı hizmeti sunmaktadır. Montaj hizmetlerinin yapılması için profesyonel bir şekilde eğitim almış ve tüm marka ve modellerde gerekli işlemleri yapabilecek nitelikteki personellerimiz sayesinde kalite oluşturuyoruz.

Bu kalite ile birlikte ilçe genelindeki en uygun fiyatlarla işlem gerçekleştiren firmamız aynı zamanda ödeme koşullarında da müşterilerimiz için avantaj sağlamaktadır. Yapılan işlemler sonrasında ödeme yöntemi olarak nakit ödeme veya kredi kartı ile ödeme gibi yöntemleri kullanabilirsiniz.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.