Beykoz Vestel Klima Servisi

Vestel klima özel teknik servisi

Klima tamir ve onarım işlerinde Beykoz Vestel klima servisi

Teknik servis araçlarmıza kadar tam donanımlıyız.

Son teknoloji ile üretilen Vestel klima cihazlarına gelişmiş servis

Vestel klima cihazları ülkemizin yerli üretimi olarak piyasaya sunulmakta ve gurur kaynaklarımızın başında gelmektedir. Beykoz Vestel klima servisi her biri teknik konularda uzmanlaşmış kadrosu ile evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız klima cihazlarına bakım onarım tamir ve montaj hizmeti vermektedir. Pekala süreç nasıl başlamaktadır. Sizden gelen servis talepleri kayıt oluşturularak bölgede hali hazırda bulunan teknik ekibe aktarılır. Kayıt bu şekilde ilk aşamasını geçmiş olur. Teknik servis ekiplerimiz donanımlı araçları ile adresinize intikal etmeye başlar. Öncelikle şıkayetinizi dinleyen ekibimiz daha sonra sorunun kaynağını ve arızalı olan parçayı test etmeye başlar. Deneme yanılma yöntemi ile arıza tespit edilir ve değişmesi gereken yedek parça yenisi ile değiştirilir. Verilen hizmette kullanılan yedek parçalar kesinlikle bir yıl garanti kapsamındadır. Klima arızası hissettiğiniz anda aradığınız servis firmasından mutlaka ön bilgi alınız. Bazı marka klima cihazları sigortadan elektiriği kesin ve resetleyin. Bazı cihazlar elektrik yüklenmesi sonucu kart üzerinde yanlış komutlara gidebiliyor.

Vestel klima bakım servisi Beykoz

Tamir onarım arıza servisi

Bakım sadece arızalı olan klima cihazlrına yapılmamaktadır. Dönemsel ve sürekli kullanılan tüm klima cihazları periyodik olarak bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Klima bakımını zamanında yaptırmazsak veya hiç yaptırmazsak ne olur? Klima ortamı yeterli ısıtamaz ve soğutamaz bu sebepten dolayı sürekli çalışacak ve enerji tüketimleri artacaktır. Klima filtreleri tıkalı olacağından hava sirkülasyonu gerçekleşmeyecek ve kompresör yüksek devirde çalışacak ısınacak termik açacaktır. Yüksek devirde çalışan motor bir zaman sonra yanacaktır. Kompresörün yanması ciddi bir maliyet doğuracaktır.

Vestel salon tipi klima montajı

Salon tipi klima cihazları duvar tipi klimalara oranla daha fazla işçilik ve beceri isteyen klima cihazlarıdır. Gerek iç ünite gerekse dış ünite ağırlıklarından dolayı fazla zamana ihtiyaç duyulan bir süreçtir. Montajları ne kadar zor gerçekleşse de de montaj aşamaları da bir o kadar zordur. Arıza çözme işlemleri en fazla arıza kodları takip edilerek yapılmaktadır.

Vestel klima montaj servisi Beykoz

Montaj işlemleri diğer markalarda farklılık göstermediği gibi Vestel marka klima cihazlarında da farklılık göstermemektedir. Montaj öncesi standart olarak klima cihazının montaja hazır olup olmadığı kontrol edilir. Eksik olan parçalar tespit edilir. Servis araçlarında bulunan yedek parçalar ile tamamlanır. Aşama aşama ilerleyen montaj işleminin ilk aşaması beton blokların sağlamlık kontrolüdür. Testten geçen duvarlar sağlam değilse montaj aparatları standartlar ile değiştirilir. Mümkün olduğu kadar mantolama yapılmış duvar üzerine montaj yapmamaya özen gösterilir. Klima dış üniteleri vibrasyonlu çalıştıklarından dolayı zamanla düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Özellikle dış ünite montajına azami dikkat edilmesi gerekmektedir. Klima alt yapı hazırlama ve klima sökme takma işlemeri için Vestel klima servisinden teknik destek alabilirsiniz.

Vestel klima tamir onarım arıza ve bakım servisi Beykoz

Klima Kombi Servisi Bir Servis Center Gurup Şirketleri Kuruluşudur.

Copyright @2000-2018 By Klima Servisi İKLİMLENDİME UZMANLARI

Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir