Vestel klima servisi Kadıköy

Klima tamir ve arıza servisi Kadıköy Vestel

Klima montaj ve nakil işleri

Klimanız bizimle uzman ellerde.

Klima arıza ve onarım servisi

Vestel markası iklimlendirme sektörünün %50 gibi büyük bir oranını elinde tutmaktadır. Büyük bir kitleye hitap eden Vestel mecburen donanımlı servislere ihtiyaç duymaktadır. Firmamız bu bağlamda donanımlı servis araçları ve işinde ehil olmuş kişilerle Vestel marka klima cihazlarının servis hizmetini verebilecek bilgi ve kabiliyete sahiptir. Isıtma soğutma sektöründe yıllarca yol almamız doğrultusunda hizmet verirken müşterilerimizin klima cihazlarının markasının veya modelinin ne olduğuna çok fazla bakmıyoruz. Çünkü biz iklimlendirme alanlarında teknik servis hizmeti veriyoruz. Kadıköy Vestel klima servisi tüm iş birikimlerini sizler için kullanıyor.

Vestel klima bakım servisi Kadıköy

Klima kullanıyorsanız sağlığınız ve ekonominiz açısndan klima bakımı yaptırmak zorundasınız. Oluşabilecek arızaların yüksek oranlarda olmaması da klima bakımının zamanında yapılması ile kendini göstermektedir. Vestel klima cihazları kapsamlı olmakla beraber özellikleri bir hayli fazladır. Hal böyle olunca zamanında bakım kaçınılmaz olmaktadır. Günümüzde üretilen klimalar inverter teknolojisi kullanılarak üretilmekte ve kesinlikle bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Sizler cihazınıza ne kadar hashasiyet gösterirseniz cihaz ne olursa olsun uzun ömürlü olacak ve tamir gibi teknik konulara ihtiyaç duymayacaktır.

Klima montajı ve nakil işlemleri

Klima sökme takma

Klima yer değiştime veya nakil gibi işlemlerinizde klima taşıma ücreti talep edilmemektedir. Bu işlem gerçekleşirken sadece sökme takma ücreti ödersiniz. Klima montajı her zaman bize şunu söylemiştir; Konu hakkında bilgisi olmayan ve el becerisi olmayan kişilerin kesinlikle yapması uygun olmaz. Duvar tipi klimalarda zorluk derecesi daha az olan montaj işleri salon tipi ve kaset tipi klimalarda çok daha zor olmaktadır. Montajda beton zeminlerin kontrolleri teknik ekipler tarafından mutlaka yapılmalı aksi takdirde çıkabilecek olumsuzluklar kaçınılmaz olacaktır. Sizde klima montajı yaptırmak istiyorsanız mutlaka kurulumun yapılacağı zemini kontrol ediniz. Sğlam olmayan zeminlerde montajın gerçekleşebilmesi için mutlaka saplama tarzı uzun vidalar kullanıp iki tarafından pul ve somun yardımı ile tatmin oluncaya kadar sağlamlaştırınız.

Kadıköy Vestel Klima Bakım Onarım Tamir ve Montaj Servisi

Klima Kombi Servisi Bir Servis Center Gurup Şirketleri Kuruluşudur.

Copyright @2000-2018 By Klima Servisi İKLİMLENDİME UZMANLARI

Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir