Menu.
Menu.

Üsküdar kombi arıza ve bakım servisi

Kombi cihazınızdan tam anlamı ile verim almak istiyorsanız kpmbi ve petek bakımlarını zamanında yaptırın paranız cebinizde kalsın.

Üsküdar kombi Servis
Fiyat Listesi
 • Kombi bakımı:130.00TL (GENEL BAKIM)
 • Kombi montajı: 200.00TL - 220.00TL
 • Kombi Taşıma 300.00TL - 320.00TL
 • Kombi Petek Temizleme 200.00TL

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar kombi servis Üsküdar kombi arızası Üsküdar kombi onarımı

Üsküdar kombi servisi tüm mahallelere marka ve model ayrımı yapmaksızın hizmet verir.

Kombi İle İlgili Yaygın Arızalar

Soğuk günlerde karşılaşmaktan en fazla rahatsızlık duyulacak konulardan biri de kombi arızlarıdır. Arıza nedenleri ve yaygınlığı cihazınızın markasına ve modeline bağlı olarak değişmekle birlikte yaygın görülen birtakım arızalar söz konusudur. Cihazın hiç çalışmaması ya da çalışmasına karşın olması gerekenin altında bir performansa sahip olması gibi nedenlerle gündeme gelen kombi arızalarında elektronik kartın bozulmuş olması arıza nedeni olabileceği gibi, tesisat vanalarında meydana gelen sorunlar da kombinin çalışmasını etkileyebilmektedir. Bunun dışında cihaz içinde bulunan parçalardan herhangi birinde zamana ya da kullanıma bağlı olarak aşınma ve bozulmalar meydana gelmiş olabilir. Arıza nedeni tahmininizden daha önemli bir sebeple ortaya çıkmış olabileceğinden müdahale etmek yerine kombi servisi çağırarak uzman desteği almak gereklidir.

Kombi Bakım Uygulamaları

Üsküdar kombi servisi olarak hizmet veren firmamız yalnızca arıza durumunda değil periyodik bakımlarda da hizmetinizdedir. Periyodik bakım cihazınızın etkin çalışmasında oldukça önemli olan bir uygulamadır. Bakım sırasında cihazın kirlenmeye maruz kalan bölümlerinde ve özellikle filtrelerde gerekli temizleme işlemleri yapılmaktadır. Cihazın tüm parçaları arızaya sebebiyet vermenin önlenmesi açısından değerlendirilmektedir. Kontrol panelinin düzgün çalışıp çalışmadığı, bağlantılarda herhangi bir sorun olup olmadığı, basınç ayarları, sensörler ve gaz kesme sistemleri de bakım uygulaması sırasında kontrol edilmesi gereken noktalardır.

Bakım Uygulaması ve Arıza Gidermede Servis Desteği

Kombiye düzenli bir şekilde bakım yapılması ve ortaya çıkan arızaların tecrübesiz ve yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerce herhangi bir işlem yapılmadan doğrudan servis elemanlarınca değerlendirilmesi hem sorunları kısa sürede çözecek hem de daha verimli bir cihaza sahip olmanızı sağlayacaktır. Üsküdar için kombinizde meydana gelen arızaların tespit ve çözümü ile periyodik bakımların yapılmasında servisimizin uzman ve deneyimli ekibinin desteği her zaman yanınızda olacaktır.

Üsküdar Kombi Bakım Onarım Tamir Servisi

Üsküdar kombi bakım Üsküdar kombi arıza servisi Üsküdar kombi tamir servisi

Üsküdar kombi bakım servisi sürekli değişen ve gelişen teknolojiye göre hizmet vermektedir.

Isınma Sorununuza Kombi Servisi Çözümü

Isınmanızı kalorifer sistemi ile sağlıyor ancak kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza rağmen yeterli ısınmayı sağlayamıyorsanız ve ortamın ısısını düşürecek izolasyon eksikliği gibi bir sorun yoksa ve petekleriniz de temizse ısınma sorununun kaynağı olarak kombinizin gözden geçirilmesi gerekmektedir. Üsküdar kombi bakımı için hizmet veren firmamızdan kombinizin periyodik bakımını yaptırmak için yararlanabileceğini gibi arıza durumunda da firmamızı arayarak çözüm geliştirmemizi talep edebilirsiniz. Kombi bakımı, arızalı parçaların tespit edilmesini ve kirli yerlerin temizlenmesini sağlayarak cihazınızdan yüksek performansta yararlanmanızı sağlayacaktır.

Servis tarafından yapılacak kombi bakımı uygulaması ile hem kombinize yeterli teknik bilgiye sahip olmayan kişilerce yapılacak müdahalelerin önüne geçmiş hem de cihazınızın daha iyi çalışmasını sağlamış olursunuz. Servis tarafından bakım sırasında arıza oluşturabilecek noktalar erken tespit edilerek kombide ortadan kaldırılması daha büyük maliyetleri gerektirecek arızaların oluşması önlenmektedir. Maliyet açısından yapılacak değerlendirmede kombinin daha az yakıtla yeterli ısıtmayı sağlamasının getirdiği enerji tasarrufu ve yakıt maliyetindeki azalmanın da dikkate alınması gerekmektedir. Düzenli bakım yaptırılarak kombinin verimliliğinde artış olması hem bütçenizi koruyacak hem de yaşam alanınızın en soğuk günlerde dahi konforlu olmasını sağlayacaktır.

Kombi Bakımında Servisimiz Tarafından Gerçekleştirilen Kontroller

Üsküdar çevresinde kombi arızalarının giderilmesi ve bakım hizmeti verilmesi hususunda faaliyet gösteren firmamız tarafından bakım sırasında temel olarak şu kontroller yapılmaktadır.

 • Kombinin tozlanan ve kirlenen bölümleri kontrol edilmekte ve temizlenmektedir.
 • Filtreler temizlenmektedir.
 • Bacalı kombiler için limit sensörü kontrolü yapılmaktadır.
 • Kombide bulunan gaz kesme sisteminin çalışması kontrol edilerek cihazın güvenliği sağlanmaktadır.
 • Kombinin eşanjörleri ve yanma odası ile elektrik bağlantısını sağlayan kablolar ve gaz bağlantısı kontrol edilmektedir.
 • Kontrol panelinin çalışmasının düzgün olup olmadığına bakılmaktadır.
 • Üsküdar Kombi Peteği Temizleme

  Üsküdar kombi bölge servisi kimyasal ilaçlı kombi peteklerinizi temizler

  Yetersiz olan ısı kombi peteklerinizin tıkandığı anlamına gelir.

  Verimli Isınma İçin Üsküdar Petek Temizliği

  Kalorifer sistemlerinin kullanılmasında tercih edilen kombi cihazlarının bağlantılı olduğu petek sistemlerinin yıllık belirli dönemlerde kontrol edilmesi ile birlikte ısınma noktasında doğal gaz sarfiyatı azaltılabilir ve aynı zamanda daha verimli bir ısıtma oluşturulabilir. Kombi tarafından gönderilen sıcak suyun petek içerisinde sirkülasyon yapmasını engelleyecek ve peteğin dış kısmının daha fazla ısı vermesini engelleyecek durumlar ortadan kaldırılmalı ve bunun için Üsküdar petek temizliği hizmeti alınmalıdır. Bu noktada sistematik ve kaliteli bir hizmet alabilmek için firmamıza başvurabilirsiniz.

  Üsküdar İlçesinde Yerinde Ve Sorunsuz Temizlik

  Firmamız sunmuş olduğu temizlik işlemlerinde peteklerin tüm kir, kireç, is ve diğer yabancı maddelerden arınmasını sağlamaktadır. Bu noktada Üsküdar ilçesi kapsamında bulunan müşterilerimiz firmamıza başvurduklarında özel ekip ve ekipmanlarımız ile birlikte servis ekiplerimiz adresinize ulaşarak temizlik işlemini gerçekleştirir. Yerinde gerçekleştirilen temizlik işlemi sırasında evinizde herhangi bir kirlenme veya koku durumu oluşmadan işlem tamamlanır. Uygun fiyatlı bir şekilde almış olduğunuz temizlik hizmeti sayesinde petekleriniz ilk günkü kadar sağlam ve verimli bir şekilde çalışacak ve aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamanız mümkün olacaktır.

  Petek Temizliği İçin Özel Sistemler

  Firmamız tarafından kullanılan özel sistemler ve dezenfektan malzemeler sayesinde petek temizliği işlemi yapılırken tam etkili bir sonuç elde edilmektedir. Bu sonucu sağlayan dezenfektan maddeler ve kullanılan cihazlar için evinizde bulunan su bağlantısının ve elektrik bağlantısının kullanılması yeterli olmaktadır. Firmamız tarafından verilen bu nitelikli hizmet ilçe genelinde birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede adresinize ulaşarak size bu hizmeti sağlayacaktır. Temizlik işlemimiz sayesinde peteklerinizin en sağlam ve sağlıklı şekilde çalışması mümkün olmaktadır.

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi - Cuma :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Cumartesi :

  Sabah 09-00 - 17-00 Akşam

 • Resmi Tatiller :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Pazar : Kapalı
BİZE ULAŞIN
Copyright @2018 Klima Servisi by sitemap. İklimlendirme uzmanları.