Taşdelen klima servisi, Taşdelen Klima Bakımı, Taşdelen Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Taşdelen klima servisi

Taşdelen klima servisi için öncelik müşteri menfaatidir

Biz klimanıza bakarken sizden istediğimiz tek şey arkanıza yaslanın kahvenizi yudumlayın

Klimalar dayanıklı cihazlardır ama ihmal etmediğiniz süre içerisinde

Özellikle bunaltıcı olan yaz aylarında tek ihtiyacımız klima cihazlarıdır. Bütün kış çalıştırmadığımız klimalar toz ve bakteriler ile tıkanma yapmaktadır. Yaz ayları başlamadan önce klima bakımını yaptırarak yaza hazırlamamız gerekir. Hazır olmadan çalışmaya başlayan klimalar yazın ortasında arıza yaparak bizim konforumuzu önemli ölçüde etkilemektedirler. Bu tarz olumsuzlukları yaşamamak adına Taşdelen klima servisi ne klima bakımlarını yaptırmamız ve sorunsuz bir yaz döenemi geçirmemiz gerekir. Konforunuzu hiç bir cihazın bozmasına izin vermeyiniz. Taşdelen klima servisi müşteri menfeati korumak yanı sıra çevreye duyarlı hareket ederek gerek bakım gerekse montaj esnasında neler yapılması gerektiğini bilir ve çevre temizlik kurallarına göre işini en iyi şekilde yapar.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Taşdelen klima servisi Taşdelen klima bakımı Taşdelen klima montajı

Firmamız kurumsal hizmetler sektöründe ısıtma soğutma alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. İlk kuruluş tarihi 2000 yılıdır. Klima servisi ve bakımı konularında uzman kadroları bünyesinde barındırmaktadır. Tam donanımlı araçlarımız ile tüm İstanbul ilçelerine klima servis hizmeti vermekteyiz.

Taşdelen klima servisi sizlere önce güven getirmektedir. Firmamız geniş bir alana hitap ederek tüm Anadolu yakasına klima teknik servis hizmeti vermektedir.

Klima satışlarımızda ücretsiz keşif hizmetimiz ile sorunsuz ve hızlı teknik destek sağlamaktayız. Uzman ekiplerden oluşan klima teknik servis firmamız güven unsurlarını en ön planda tutmakta kurumsal hizmetlerimiz ile sorunsuz teknik destek verebilmekteyiz. Klima bakımları ve montajları konularında çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Taşdelen klima teknik servis hizmetleri

Gerek klima bakımlarında gerekse klima montaj ve alt yapı hazırlanmasında unutmayın;ki biz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Klima alt yapı hazırlanması işlerinizde bizlerden ücretsiz keşif hizmeti talep edebilirsiniz.

Firmamız klima bakım konularında sizlere iki ayrı bakım hizmeti sunmaktadır. Genel bakım ve periyodik bakım adı altında sunulmaktadır. Firmamız her zaman klima bakımlarında genel bakım yapılmasını ön görmüş ve genel bakım hakkında bilgilendirmektedir.

Firmamız kaliteleri ile dünya çapında kendini ispatlamış bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Klima satışlarında öncelikle sizin belirlediğiniz marka bizim için çok önemlidir. Her zaman ürün portföyümüzde yelpaze geniş tutulmuştur. İstekleriniz doğrultusunda kapasite belirlenir ve sizin isteğinize göre klima temini yapılmaktadır.

Taşdelen Klima Montaj Servisi

Taşdelen klima montaj servisi montaj yapılacak alanları mutlaka kontrol etmesi gerekir. Bakır boruların nizami bir şekilde çekilmesi kırık veya ezik olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Klima montajı yapılacak beton blokların sağlamlığı mutlaka kontrol edilmelidir. Lütfen klima montajı hakkında fiyat alınız.

Taşdelen Klima Montaj Hizmetleri.

Klima montajı kesinlikle dikkat ve beceri isteyen bir iştir. Personelimiz bu konularda eğitim almış kişilerdir.

Klima Alt Yapı Hazırlama

Klima alt yapı hazırlama çalışmalarımızda müşteri hizmetlerimizden referans bilgilerini alabilirsiniz.

Taşdelen Klima Satış ve Bayii

Satışını yaptığımız klima markaları ve satış öncesi destek hakkında bilgi alınız. Ücretsiz olarak verdiğimiz keşif için müşteri hizmetlerimizden...

Ücretsiz Keşif

Gerek klima satışlarında gerekse klima alt yapı hazırlama işlemlerinde ücretsiz keşif hizmetimizle her zaman yanızdayız.

Taşdelen Klima Bakım Servisi

Sektöre girdiğimiz tarihten bu yana klima bakımlarında özveri ile çalışan personelimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktadırlar. Klima bakım servisimiz klima arızalarında sorunsuz hizmet sağlar. Genel bakım adı altında verdiğimiz hizmet tüm sorunları çözer niteliktedir. Bakım sözleşmesi düzenleyerek klima cihazlarınızı garanti kapsamına alıyoruz. Sözleşmedeki şartları tüm yıl boyunca zamanında periyodik olarak yerine getiriyoruz.