Klima servisi

Sıva altı klima tesisatı çekme

Sıva altı bakır boru tesisatı çekme

Öne çıkanlar
  • Sıva altı klima tesisatı çekme
  • Sıva altı bakır boru tesisatı çekme

Sıva altı klima tesisatı çekme bakır boru

Sıva üstü çekilen bakır borular bazı durumlarda uzun metrajlı kullanıldığından ev ve iş yerlerimizde çirkin görüntülerin oluşmasına sebep olmaktadırlar. Böyle durumlarda bakır boruların sıva altı klima tesisatı çekme işlemleri yapılarak gizlenmeleri sağlanmakta ve çirkin görüntü ortadan kaldırılmaktadır. İklimSA klima bayisi olan firmamız satışını yaptığı Mitsubishi multi klima ve Sigma multi klima cihazlarının bakır boru tesisatlarını sıva altı çekerek bir çok işlemi bir arada yaparak müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

sıva altı klima tesisatı çekme
sıva altı klima tesisatı çekme

Sıva altı klima tesisatı çekme işlemlerinde uzmanlık.

Firmamız uzun zamandır sıva altı klima tesisatı çekme işlemleri yapmakta ve İstanbul ilinin bir çok bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Klima alt yapı hazırlama işlemi de denilen bu çalışmalara uzman kadrolarımız imza atmaktadır. Sıva altı bakır boru tesisatı çekme tüm klima cihazlarına uygulanabilen basit işlemlerdendir. Daha çok merkezi klima sistemlerinde kullanılan bir çalışma şeklidir. Sıva altı bakır boru tesisatı çekme işlemleri kesinlikle klima servisleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem yapılırken kullanılan ürünlerin alüminyum olmayıp orijinal klima bakır borusu olması gerekmektedir.

Multi cihazlara sıva altı klima tesisatı çekme

Dünya çapında kaliteleri ile kendini kanıtlamış bazı markaların multi klima cihazları dönem dönem karşımıza çıkmaktadır. Multi klima cihazları firmamızdan satılmakta olup firmamız bu klima cihazlarının bakır borularını sıva altı çekerek uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadır. Multi klimalar bir evde ortalama bir dış ünite 3 iç ünite şeklinde kullanıldıkları için uzun metrajlı bakır boru tesisatı kullanılmaktadır ve hiç kimse evinin ortasından klima tesisatı geçmesini istemez. Bu sebepten dolayıdır ki sıva altı klima tesisatı çekme işlemi gündeme gelmektedir.

Tesisatı uygun fiyatlar ile yaptırın.

Sıva altı klima tesisatı çekme işlemlerini uygun fiyatlara yaptırın. Duvar kırma işlemlerini inşaat ustalarına yaptırırsanız daha az para ödersiniz. Duvar kırma işlemlerinde klima servisleri kırdıkları duvarın metrajına göre hesaplama yapmaktadırlar. Oysa ki inşaat ustaları yevmiye ile bu işlemlerini yerine getirirler. Klima alımında yapılan bu tarz işlemler ilerleyen dönemlerde sizleri bir çok masraftan kurtaracaktır.

Klima bakımı yaptırmak için teknik servis çağırın BİZE ULAŞIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara