Taşdelen Klima Servisi

TAŞDELEN KLİMA SERVİSİ BAKIM TAMİR MONTAJ

TAŞDELEN KLİMA SERVİSİ BAKIM TAMİR

Firmamız kurumsal hizmetler sektöründe ısıtma soğutma alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. İlk kuruluş tarihi 2000 yılıdır. Taşdelen Klima servisi ve bakımı konularında uzman kadroları bünyesinde barındırmaktadır. Tam donanımlı araçlarımız ile tüm İstanbul ilçelerine klima servis hizmeti vermekteyiz.

Taşdelen Klima servisi Sektörde İlklerdendir

Taşdelen klima servisi sizlere önce güven getirmektedir. Firmamız geniş bir alana hitap ederek tüm Anadolu yakasına klima teknik servis hizmeti vermektedir.

Klima satışlarımızda ücretsiz keşif hizmetimiz ile sorunsuz ve hızlı teknik destek sağlamaktayız. Uzman ekiplerden oluşan klima teknik servis Taşdelen Klima servisi güven unsurlarını en ön planda tutmakta kurumsal hizmetlerimiz ile sorunsuz teknik destek verebilmekteyiz. Klima bakımları ve montajları konularında çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Taşdelen klima servisi için öncelik müşteri menfaatidir

Özellikle bunaltıcı olan yaz aylarında tek ihtiyacımız klima cihazlarıdır. Bütün kış çalıştırmadığımız klimalar toz ve bakteriler ile tıkanma yapmaktadır. Yaz ayları başlamadan önce klima bakımını yaptırarak yaza hazırlamamız gerekir. Hazır olmadan çalışmaya başlayan klimalar yazın ortasında arıza yaparak bizim konforumuzu önemli ölçüde etkilemektedirler. Bu tarz olumsuzlukları yaşamamak adına Taşdelen klima servisi ne klima bakımlarını yaptırmamız ve sorunsuz bir yaz dönemi geçirmemiz gerekir. Konforunuzu hiç bir cihazın bozmasına izin vermeyiniz. Taşdelen klima servisi müşteri menfaati korumak yanı sıra çevreye duyarlı hareket ederek gerek bakım gerekse montaj esnasında neler yapılması gerektiğini bilir ve çevre temizlik kurallarına göre işini en iyi şekilde yapar.

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

Taşdelen klima servisi teknik hizmetleri

Gerek klima bakımlarında gerekse klima montaj ve alt yapı hazırlanmasında unutmayın;ki biz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Klima alt yapı hazırlanması işlerinizde bizlerden ücretsiz keşif hizmeti talep edebilirsiniz.

Taşdelen Klima Servisi Arıza Servisi

Firmamız klima bakımı konularında sizlere iki ayrı bakım hizmeti sunmaktadır. Genel bakım ve periyodik bakım adı altında sunulmaktadır. Firmamız her zaman klima bakımlarında genel bakım yapılmasını ön görmüş ve genel bakım hakkında bilgilendirmektedir.

Taşdelen Klima Servisi | Klima Bayii

Firmamız kaliteleri ile dünya çapında kendini ispatlamış bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Klima satışlarında öncelikle sizin belirlediğiniz marka bizim için çok önemlidir. Her zaman ürün portföyümüzde yelpaze geniş tutulmuştur. İstekleriniz doğrultusunda kapasite belirlenir ve sizin isteğinize göre klima temini yapılmaktadır.

Taşdelen Klima Bakım Servisi

Taşdelen Klima Servisi Sektörün en Hızlısıdır

Klima satışlarımızda ücretsiz keşif hizmetimiz ile sorunsuz ve hızlı teknik destek sağlamaktayız. Uzman ekiplerden oluşan klima teknik servis firmamız güven unsurlarını en ön planda tutmakta kurumsal hizmetlerimiz ile sorunsuz teknik destek verebilmekteyiz. Klima bakımları ve montajları konularında çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Taşdelen Klima Servisi Bakımı Onarımı

Sektöre girdiğimiz tarihten bu yana klima bakımlarında özveri ile çalışan personelimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktadırlar. Klima bakım servisimiz klima arızalarında sorunsuz hizmet sağlar. Genel bakım adı altında verdiğimiz hizmet tüm sorunları çözer niteliktedir. Bakım sözleşmesi düzenleyerek klima cihazlarınızı garanti kapsamına alıyoruz. Sözleşmedeki şartları tüm yıl boyunca zamanında periyodik olarak yerine getiriyoruz.

Taşdelen klima servisi Kurumsaldır

Firmamız kurumsal hizmetler sektöründe ısıtma soğutma alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. İlk kuruluş tarihi 2000 yılıdır. Klima servisi ve bakımı konularında uzman kadroları bünyesinde barındırmaktadır. Tam donanımlı araçlarımız ile tüm İstanbul ilçelerine klima servis hizmeti vermekteyiz.

Taşdelen Klima Servisi İşinde Profesyoneldir

Taşdelen klima servisi sizlere önce güven getirmektedir. Firmamız geniş bir alana hitap ederek tüm Anadolu yakasına klima teknik servis hizmeti vermektedir.

Taşdelen Klima Servisi Montaj Sökme

Taşdelen klima montaj servisi montaj yapılacak alanları mutlaka kontrol etmesi gerekir. Bakır boruların nizami bir şekilde çekilmesi kırık veya ezik olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Klima montajı yapılacak beton blokların sağlamlığı mutlaka kontrol edilmelidir. Lütfen klima montajı hakkında fiyat alınız.

Taşdelen Klima Montaj Hizmetleri.

Klima montajı kesinlikle dikkat ve beceri isteyen bir iştir. Personelimiz bu konularda eğitim almış kişilerdir.

Taşdelen Klima Montaj Servisi

Klima Alt Yapı Hazırlama

Klima alt yapı hazırlama çalışmalarımızda müşteri hizmetlerimizden referans bilgilerini alabilirsiniz.Sohbeti başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Sorularınız için buradayız.