Sancaktepe Arçelik Klima Servisi

Klima servisleri genelde tek markaya bağlı kalmazlar. Sancaktepe Arçelik klima servisi de tek marka ile sınırlı kalmaz. Tüm çeşit klima cihazlarına bakım montaj sökme takma hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Servis talep formu

Klima tamiri ve arıza gibi durumlar beceri kabiliyet deneyim ister.

Arıza yapan klimaları kullanmaya çalışmayınız. Daha büyük sorunlara neden olmayınız.

Klima bakımı gibi ciddi sorunlarınızda Sancaktepe Arçelik Klima Servisi'ni kullanınız.

Hayatımızın vaz geçilmezlerinin bazen en başında bazen de en sonunda gelen elektronik cihazlara klima denir. Klimalar yaz aylarında yaşam standardımızı en üst seviyeye çıkartan cihazlardır. Havaların en sıcak ve bunaltıcı olduğu dönemlerinde kesinlikle arıza yapmalarına katlanamayız. Fakat klima cihazları bize en çok lazım olduğu zamanlarda arıza yaparlarlar. Çünkü en yüksek performansta ve sürekli çalışırlar. Klima gazları basınçlı olduğundan dolayı klima çalışsada çalışmasada eksilirler. İyi yapılmış klima montajı gazın kaçmasını önlemektedir. Ülkemizde yabancı uyruklular olmak üzere birçok işi tam anlamı ile bilmeyen klima teknik servisleri vardır. Bu tür servisler günü kurtarmak adına çok uygun fiyatlar ile çalışırlar. Ehil olmayan teknik servisler klima cihazınızın çöp olmasından başka bir şeyi size veremezler. Belki cihazınız bir anlık veya bir kaç gün çalışacaktır. İlerleyen günlerde klima durması durumunda daha önceden müdahale eden servisi bulmak gibi bir şansınız yoktur. Sancaktepe Arçelik Klima Servisi her biri konularında uzmanlaşmış teknik personel ile çalışır ve sorunlarınızın bir daha tekrarlamaması için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışır.

Ataşehir Arçelik Klima Montaj Servisi

Klima kurulum ve sökme takma

Uygun fiyatları ile klima de montaj ve montaj hizmetleri

Klima montaj servisimizden montaj talep etmeniz durumunda klimanızın bakımı %20 oranında indirim sağlanarak yapılmaktadır. Klima montaj ekiplerimiz tamamen eğitimli ve bilgili kişilerden oluşmakta olup yıllardır bu sektörde hizmet vermişlerdir. Ataşehir klima montaj işlerimiz sadece Ataşehir ilçesi ile sınırlı değildir.

Arçelik klima bakım onarım tamir servisi

Klima bakımı her zaman planlı ve uzmanı tarafından yapılmalıdır.

Sadece yaz sezonunda kullanılan klima cihazları yaz ayları başlamadan önce mutlaka bakım yapılmalı bakterilerden arındırılmalıdır. Bakım esnasında klima gazı kontrol edilmeli eksik olarak tespit edilen gaz tamamlanmalıdır. Bakım esnasında kullanılan temizleyici kimyasalların tüm yedek parçalarda kullanılması gerekmektedir. Temizleyici kimyasal anti bakteriyel özellikte olması ve klima cihazının bakteri üretmesi engellenmelidir. Kullanıcıların ve klimanın çalıştığı ortamda olan kişilerin sağlığını ciddi oranda tehdit eden klimalar bakımları aksatılmamalı ve mutlaka zamanından önce yapılmalıdır. Sancaktepe Arçelik klima bakım onarım servisi arıza yapan klimalar için mutlaka orijinal yedek parçalar kullanır. Orijinal olmayan yedek parçalar ilerleyen dönemlerde daha farklı ve büyük sorunların çıkmasına sebep olurlar.

Arçelik klima montaj servisi Sancaktepe

Klima sökme takma ve nakil servisi Arçelik

Sancakte klima servisi klimalarınızı nakil yaptırmanız durumunda yapılan servis işlemleri Sancktepe sınırları içerisinde olması durumunda siz değerli müşterilerinden nakliye bedeli talep etmemektedir. Sancaktepe Arçelik klima montaj servisi kayıt oluşturduğunuz anda teknik personelini adresinize yönlendirir ve süreç anında başlatılır. Kurulum aşaması başlamadan önce kesinlikle çevre güvenliği alınması ve çalışma alanındaki insanlar uzaklaştırılması gerekir. Servis hizmetleri yeterli kadroya sahip firmalar tarafından yapılmalı ve tüm yeterlilik belgelerine sahip olmalıdır. Bünyesinde usta olarak çalışan personelin ustalık belgesi olmalıdır.

Hizmetlerimizin bazıları

Arçelik klima servisi Sancaktepe, Arçelik klima servisi bakım Sancaktepe, Arçelik klima montaj servisi Sancaktepe, Arçelik klima sökme takma servisi Sancaktepe, Arçelik klima servisi onarım tamir Sancaktepe,.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.