Pendik klima servisi, Pendik Klima Bakımı, Pendik Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Pendik klima servisi

Pendik klima servisi marka bağımsız çalışır ve tüm marka klima cihazlarına servis desteği sağlar.

Pendik klima servisi en iyi hizmeti sağlamak amacı ile çalışır.

Pendik Klima Servisi Var Arıza Yok

Klima cihazları özellikle yaz aylarında sürekli bir şekilde kullanıldıkları için iş yerleri gibi mekanlarda sıklıkla arıza oluşturabilirler. Bu gibi arıza durumlarında hızlı bir şekilde servis hizmeti alınması ve tamiratın yapılması gerekir. Firmamız, Pendik klima servisi noktasında en hızlı şekilde taleplerinize cevap vererek profesyonel bir onarım hizmet vermektedir. Klimanızın ünitelerinde oluşabilecek arızalar noktasında tüm yedek parça tedariklerine sahip olan firmamız arızaları en hızlı şekilde ortadan kaldırmaktadır. Yapılan parça değişimleri sonrasında firmamız tarafından 1 yıl boyunca garanti verilmektedir.

Pendik İlçesinde Servis Hizmeti Telefonun Ucunda

Klima cihazlarınızda oluşan arızalarda yapılması gereken bakım çalışmaları için hizmet almak istediğinizde Pendik ilçesinde servis hizmetleri telefonunuzun öteki ucunda yer almaktadır. Firmamız tarafından kurulmuş olan çağrı merkezi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren personellerimiz tarafından taleplerinize anında cevap vermektedir. Bu sayede en kısa sürede adresinize yönlendirilen servis ekipleri, gerekli kontrolleri gerçekleştirerek klimanızı tekrar çalışır hale getirebilir. Servis hizmetleri sırasında tüm marka ve model klima cihazlarınız için aynı şekilde onarım işlemleri gerçekleştirilebilir. Servis ekiplerimiz tüm ürünler için gerekli donanım ve bilgiye sahip bir şekilde oluşturulmuştur.

Yılların Tecrübesi İle Birlikte Klima Servisi

Firmamız, yılların tecrübesinin vermiş olduğu güven ile birlikte tek merkezli bir şekilde ilçe genelinde tüm adreslere ulaşabilecek servis ekipleriyle klima servisi hizmeti vermektedir. Uzman kadrolarımız sayesinde teknik servis hizmetlerini gerçekleştirirken uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Geçerli ve gerekli bir şekilde işlemler gerçekleştirerek sizi büyük bir masraftan kurtaran ve klimanızı uzun yıllar kullanılacak hale getiren firmamız, tamamen uzman bir şekilde oluşturulmuştur. İşyerlerinizde bakım hizmeti için firmamızla yıllık bir şekilde anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Pendik Klima Bakım Onarım Tamir Servisi

Pendik Klima Bakımı Pendik Klima Tamir Pendik Klima Arıza Servisi

Pendik klima bakım servisi klima tamir işlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

En Doğru Kullanım İçin Pendik Klima Bakımı

Klima cihazları; yaz aylarında soğutma işlemi için kullanırken kış aylarında da ısıtma için kullanılabilen cihazlardır. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında sürekli bir şekilde kullanımı görülen klima cihazları, belirli bir süre sonrasında farklı kısımlarında arıza çıkarabilir veya çalışma noktasında performansında düşüş yaşanabilir. En doğru şekilde klima cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için cihazınızın bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Bu noktada Pendik klima bakımı hizmeti için firmamız üzerinden hizmet olarak en doğru ve sağlıklı kullanımı oluşturabilirsiniz.

En Sağlam Klimalar Pendik İlçesinde

Firmamız klima noktasında uzman bir şekilde işlem gerçekleştirebilecek servis personellerine sahip olarak ekiplerimiz firmamız ile görüşme sağlayan müşterilerimizin ev veya işyerine en hızlı ulaşımı sağlayarak gereken bakım hizmetlerini vermektedir. Büyük ve geniş bir kapsama sahip olan Pendik ilçesinde tüm müşterilerimizin firmamızdan hizmet alması sonrasında cihazlarını en sağlam şekilde kullanabilmesi için her noktaya ayrı bir özen göstererek kapsamlı bir bakım işlemi gerçekleştiriyoruz. Bakım sırasında belirlenen problemlerin giderilmesi, gereken parça değişimlerinin yapılması ve testlerin yapılması ile birlikte cihazınızın ömrü uzayacak ve daha verimli bir kullanım sağlayacaktır.

Klima Bakımı Uzmanlık Gerektirir

Firmamız gibi profesyonel bir şekilde hizmetler sunum işletmeler klima bakımı hizmetleri gerçekleştirirken özel olarak kullanılan sistemlere sahiptir. Bu sistemler arasında cihazın farklı fonksiyonlarını test edebilecek cihazlar, özel teknolojiler ile üretilmiş ekipmanlar ve kontrol makineleri bulunmaktadır. Ayrıca bakım sırasında klimalarda gereken temizliklerin yapılması ve sağlıklı çalışmayı engelleyecek tüm etmenlerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler ancak firmamız gibi profesyonel bir şekilde çalışan işletmeler tarafından sağlanabilecek özelliklerdir. Bu nedenle ilçe genelinde en çok tercih edilen firma olarak cihaz bakım hizmetleri vermekteyiz.

Pendik Klima Montaj Servisi

Pendik Klima Montajı Nakili Pendik Klima Sökme Takma

En iyi montaj hizmetini Pendik klima montaj servisinden alabilirsiniz

En Güvenilir Pendik Klima Montajı

Pendik klima montajı hizmeti kapsamında klimalarınızın montajını gerçekleştiriyoruz. Klimalarla serin havalarda ısınmak, sıcak havalarda serinlemek adına kullanılan cihazlardır. En yüksek verimi alabilmeniz adına en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Klimalarınızın düzgün çalışabilmesi için uygun montajının yapılması gerekir. Kimi zaman uygunsuz yapılan montaj çeşitli kazalara sebebiyet verebilir. Yanlış çalışması sonrası klimanızın kullanım ömrünü azaltabilir. Bu yüzden firmamız uzman kadrosu ile Pendik genelinde klima montajlarınızı en uygun şekilde gerçekleştirmekte, klimanızdan doğru verimi almanızı sağlamaktadır.

Klima Montajı Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima montajı hizmetlerimiz kapsamında montaj ve demontaj ihtiyaçlarınıza da çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz sonrasında klimanızın en uygun nereye montajının yapılabileceğini belirliyoruz. Klimanıza ve mekanınıza zarar vermeyecek şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Klima hem iç mekanda hem de dış mekanda çalışan parçalardan oluştuğu için montajında her iki parçalarının ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Üstelik iki parçanın birleştirilerek verimli çalışması sağlanmalıdır. İç ünite yerleştirilirken yanıcı gazlardan uzak bir nokta seçilmeli, cihaz doğrudan güneş ışığına maruz kalmamalı, mutfak gibi alanlarda yağ dumanına maruz kalacak şekilde konumlanmamalı, hava sirkülasyonunun rahat yayılacağı bir noktaya yerleştirilmeli, mümkün mertebe odayı iyi görecek, yüksek bir noktaya yerleştirilmelidir. Boruların yerleştirilmesi aşamasında duvar delmelerinde dikkatli olunmalı, drenaj esnasında tesisatlara zarar vermekten kaçınılmalıdır. Klima ünitesinin yerleştirildiği yüzeyin gereken ağırlığı taşıyabilmesine dikkat edilmeli, ona göre bir nokta seçilmelidir.

Klima Sökme Takma Hizmeti

Aynı şekilde dış ünitenin yerleştirilmesinde de hassas davranılmalı, terazi yardımıyla doğru hzada yerleştirme yapılmalıdır. Aksi halde klimanız aşırı sesli çalışabilir. Firmamız klima montajı desteği yanında taşınma esnasında sökme desteği de sunmaktadır. Talep halinde taşıma işlemiyle beraber takma desteği de sağlamakta, klimalarınızdan her şartta verim almanıza yardımcı olmaktadır.

Pendik klima bayi

Klima satışı

Hangi marka klima cihazlarının satışını yapıyoruz

Firmamız İstanbul İklimSA bayisi olup tüm İstanbul geneline Mitsubishi, Sigma ve Tronic marka klima cihazlarının satışını yapmaktadır. Klima satın almadan önce mutlaka kullanılacak alan hakkında bilgi sahibi olunuz. Metrekare bilgilerini müşteri hizmetleri bölümünde görev yapan temsilciler ile paylaşmanız durumunda sizleri olması gereken kapasiteler hakkınde ve klima fiyatları hakkında bilgilendireceklerdir. Ön bilgilendirme her zaman satışın başlaması anlamına gelir. Kapasite, fiyatlar ve marka belirlenmesi durumunda talep etmeniz halinde uzman keşif ekiplerimiz adresinize ziyarette bulunacak ve kurulum için yer belirlenmesi yapılacaktır. Aldığınız keşif hizmeti sonucunda kurulum için gelen teknik personel aynı zamanda klimanızı da sizlere teslim edeceklerdir.