Menu.
Menu.

Multi klima sistemleri

Multi sistem klima bayi
Fiyat Listesi
 • Klima bakımı:130.00TL (GENEL BAKIM)
 • Klima montajı: 200.00TL - 220.00TL
 • Klima Taşıma 300.00TL - 320.00TL
 • Kombi Petek Temizleme 200.00TL

Multi klima bayi

Mitsubishi Multi, Arçelik Multi, Sigma Multi

Multi sistem klimaları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Multi klima nedir?

Multi sistem klima bir dış üniteden ve birden beş adete kadar iç üniteden oluşan klima cihazına denir. Multi klimalar genellikle oda sayısının çok olduğu konutlar ve iş yerlerinde kullanılır.

Sizinde yaşam alanlarında oda sayısı fazla veya dış ünite yeri gibi problem varsa multi klima seçmeniz tercih nedeniniz olacaktır.

Klima seçiminde sorun yaşamak istemeyen kullanıcılardansanız mutlaka kaliteli ve kurumsal markaları tercih ediniz. Multi cihazlarda klima bakır boruları genellikle sıva altı çekilmektedir. Sıva altı bakır boru çekme işlemlerinde aliminyum kit kullanılmasına izin vermeyiniz. Alt yapı hazırlayan teknik personelden mutlaka saf bakır boru kullanmasını isteyiniz. Aliminyum klima boru kitleri ilerleyen zamanlarda kırılmakta veya patlamaktadır. Bunun gibi durumlarda üzeründeki sıva kırılarak değiştirilmesi gerekir ki; bu da çok büyük bir maliyet doğurmaktadır.

Multi klimalar -15 derecelerde ısıtmayı sağladıkları gibi + 60 derecelerde soğutmayı rahatlıkla sağlamaktadırlar. Kesinlikle gerçek inverter teknolojisi ile üretilmekte ve kolay bir şekilde arıza göstermemektedirler.

Firmamız Arçelik ve Mitsubishi klima cihazlarının bayisi olup her iki markanında multi klima satışını yapmaktadır. Alt yapı hazırlanması ve ücretsiz keşif hakkında firmamızdan teknik destek alabilir klima seçiminde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul'un bir çok noktasında gerek klima alt yapı hazırlanması gerekse multi klima sistemlerinin satışı konusunda çözüm ortağı olan firmamız işinin ehli kadroları ile sizlerinde çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi - Cuma :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Cumartesi :

  Sabah 09-00 - 17-00 Akşam

 • Resmi Tatiller :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Pazar : Kapalı
BİZE ULAŞIN
Copyright @2018 Klima Servisi by sitemap. İklimlendirme uzmanları.