Multi klima sistemleri

Multi klima bayi

Mitsubishi Multi, Arçelik Multi, Sigma Multi

Multi sistem klimaları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Multi klima nedir?

Multi sistem klima bir dış üniteden ve birden beş adete kadar iç üniteden oluşan klima cihazına denir. Multi klimalar genellikle oda sayısının çok olduğu konutlar ve iş yerlerinde kullanılır.

Sizinde yaşam alanlarında oda sayısı fazla veya dış ünite yeri gibi problem varsa multi klima seçmeniz tercih nedeniniz olacaktır.

Klima seçiminde sorun yaşamak istemeyen kullanıcılardansanız mutlaka kaliteli ve kurumsal markaları tercih ediniz. Multi cihazlarda klima bakır boruları genellikle sıva altı çekilmektedir. Sıva altı bakır boru çekme işlemlerinde aliminyum kit kullanılmasına izin vermeyiniz. Alt yapı hazırlayan teknik personelden mutlaka saf bakır boru kullanmasını isteyiniz. Aliminyum klima boru kitleri ilerleyen zamanlarda kırılmakta veya patlamaktadır. Bunun gibi durumlarda üzeründeki sıva kırılarak değiştirilmesi gerekir ki; bu da çok büyük bir maliyet doğurmaktadır.

Multi klimalar -15 derecelerde ısıtmayı sağladıkları gibi + 60 derecelerde soğutmayı rahatlıkla sağlamaktadırlar. Kesinlikle gerçek inverter teknolojisi ile üretilmekte ve kolay bir şekilde arıza göstermemektedirler.

Firmamız Arçelik ve Mitsubishi klima cihazlarının bayisi olup her iki markanında multi klima satışını yapmaktadır. Alt yapı hazırlanması ve ücretsiz keşif hakkında firmamızdan teknik destek alabilir klima seçiminde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul'un bir çok noktasında gerek klima alt yapı hazırlanması gerekse multi klima sistemlerinin satışı konusunda çözüm ortağı olan firmamız işinin ehli kadroları ile sizlerinde çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Multi klima satışı

Alt yapı multi klima cihazlarına göre yapılmış ise firmamızdan multi klima alımı yapabilirsiniz.

Multi klima sistemleri

Multi klima bayi

Klima Kombi Servisi Bir Servis Center Gurup Şirketleri Kuruluşudur.

Copyright @2000-2018 By Klima Servisi İKLİMLENDİME UZMANLARI

Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir