Mitsubishi Klima Servisi

Klima satışından her türlü servis hizmetine kadar yararlanabileceğiniz Mitsubishi klima servisi siz değerli müşterilerine hizmeti görev bilmektedir.

Servis talep formu

Mitsubishi klima bakım onarım tamir arıza servisi.

Yaz aylarında soğutma için çok tercih edilen klimalar aynı zamanda kış aylarında ısınma içinde kullanılabilmektedir. Özellikle iş yeri ve evler çok kullanılan klimaların düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu konuda gerekli olan servis hizmetleri yanında arıza durumunda onarım içinde servis hizmetlerine gerek duyulmaktadır.

Tüm bölgelerde profesyonel bir servis hizmeti alınması için firmamızın Mitsubishi Klima Servisi hizmetlerinden yararlanılması mümkündür.

Firmamız özellikle profesyonel bir şekilde tüm modellerdeki klimalar için bakım ve onarım hizmetlerini sunabilmektedir. Binaların dış cephe mantolama işlerinde klima dış üniteleri mantolama işlemleri başlamadan önce sökülür ve işin bitiminde tekrar montajları yapılır. Bu tür teknik işlemler için Mitsubishi klima servisi her zaman yanınızda olmuştur. Her konuda teknik destek firmamızdan sorunsuz bir şekilde alınır.

Mitsubishi klima bakım tamir arıza onarım servisi

Klima tamir onarım servisi

Özellikle yoğun kullanım dönemlerinde çeşitli arızalar çıkartan klimaların onarımlarının yapılması oldukça önemlidir. Kısa sürede onarım talebine yanıt verilmesi ve arızanın doğru şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Bu tespitin yapılmasının ardından onarım işlemleri de sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

Klimaların onarımı konusunda profesyonel bir hizmeti firmamızdan almanız mümkündür. Firmamız marka ve model fark etmeden tüm klimaların arıza tespitlerini kısa bir süre içinde doğru şekilde yapabilmekte ve bunun arkasında gerekli onarım işlemlerini de profesyonel bir şekilde yapabilmektedir.

Klima arızası durumunda firmamız sizlere oldukça uygun fiyatlar ile teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Periyodik Klima Bakımı Mitsubishi Klima Servisi klimalarınızın periyodik olarak yapılması tavsiye edilen bakımlarını da yapmaktadır. Klima bakım hizmeti pek çok açıdan önem taşımaktadır.

Öncelikle klimalar dış ortamdan alınan havayı işleme tabi tutarak bulunulan ortamı ısıtmakta ve soğutmakta kullanmaktadır. Klimaların içerisinde bulunan filtrelerin yardımı ile ortama verilen hava arıtılmaktadır. Ancak bu filtreler kullanım yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte belli dönemler halinde değiştirilmelidir.

Filtrelerin değiştirilmesi hem bulunulan ortamın ferah halde kalmasını sağlayacak hem de sağlığa zararlı maddelerin ve tozların içerisi girmesini engellemiş olacaktır. Klima bakım işleminde gerekli malzeme ve cihazlar ile garantili işlem yapılmaktadır.

Mitsubishi klima montaj ve de montaj servisi

Mitsubishi Klima Sökme-Takma

Bulunduğunuz yerde kullanmış olduğunuz klima cihazını başka bir noktaya taşımak istiyorsanız bu klimanın yeni adrese montajının yapılması ve tekrar kullanılır hale gelmesi için önce eski adresten sökme yapılması ve daha sonrasında yeni adresi takma işleminin yapılması gerekir.

Bu nakil işlemi sırasında klima cihazı içerisinde bulunan gazın ve diğer bağlantıların sağlam bir şekilde korunması gerekmektedir. Bu nedenle klima cihazlarınızla ilgili montaj ve taşıma işlemleri için firmamızla bağlantıya geçerek güvenli bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.