Mitsubishi klima servisi Kadıköy

Mitsubishi klima satış ve servis hizmeti

Mitsubishi klima tamir onarım ve arıza servisi

Üstün Japon teknolojisi ve kapsamlı servis anlayışı.

Mitsubishi klimalar donanımlı servislere ihtiyaç duyar.

Bir Japon markası olan Mitsubishi marka klimalar tamir veya montaj süreçlerinde tam donanımlı teknik servislere ihtiyaç duyarlar. İleri teknoliji ile üretilen tüm iklimlendirme cihazları bakım ve montajlarının yapılması aşamasında hata kabul etmezler. İnverter teknolojisi kullanılarak üretilen bir klima cihazı montaj sonunda ister ikinci el olsun ister sıfır olsun mutlaka vakum işlemine ihtiyaç duyar. Hali hazırda hizmet veren teknik servisler vakum işlemlerini yapmamakta veya bilmemektedirler. Oysa ki bu işlem klima için hayati önem arz etmektedir. Bizler Kadıköy Mitsubishi klima servisi olarak cihazı iyi analiz etmekte tüm inverter klimalara montaj sonu vakum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Siz ürünün istediğini vermez iseniz ürün size istediğinizi vermeyecektir. Konfor dediğimiz şey kalite olursa ortaya çıkmaktadır. Cihaz ne kadar kaliteli olursa olsun işini bilmeyen kişilerin müdahalesi sonucu malasef çöp olmaktan kurtulamayacaktır. Mitsubishi klima servisleri sürekli montajın ve bakımın incelikleri hakkında eğitim almakta ve aldıkları eğitimi sahada uygulamaktadırlar.

Mitsubushi klima bakım onarım servisi Kadıköy

Klima bakımına sadece cihazlar ihtiyaç duymazlar. Süreklilik gerektiren bu tarz işlemlere insanlar da ihtiyaç duymaktadırlar. Yüksek ücretler ödeyerek aldığımız klima cihazları sağlık açısından bizlerin kabusu olabilir. Klimalarımıza bakım yaptırmadığımız zaman sağlığımızı ve ekonomimizi ciddi anlamda tehdit etmeye başlayacaklardır. Eğer bu bizim için kaçınılmaz bir olaslık ise bakımları zamanında ve sorunsuz bir teknik servis ile planlayarak yapmamız gerekmektedir. Planlı bakımlar periyodik anlamına gelmekte ve her yapılan bakım işlemini not ederek bir sonraki süreç için kayıt oluşturmamız gerekmektedir. Sadece montaj eksikleri deği bakım yapılmayan klimalar da çöp olmaktan kurtulmamaktadır.

Klima tamiri gibi teknik konuları ele aldığımız durumlarda tüm işlemlerde olduğu gibi tamir süreçlerinde mutlaka orjinal yedek parça kullanımı tercih edilmelidir. Orjinal olmayan yedek parçalar kısa sürede tekrar arıza yapacaklarından dolayı bu sefer de paramız çöp olacaktır.

Klima montaj servisi Mitsubishi

Klima montajı De montajı

Mitsubishi klima montaj Kadıköy servisi kurulumun ilk aşamasından bitimine kadar gerekli tüm işlemleri yerine getirir. Montaj bitiminde hem ısıtma hem de soğutma konumunda klima test edilir ve eksikler tamamlanarak kullanıcıya teslim edilir. Müşterilerimize önerimiz servis ekiplerinin önerilerini dikkate almaları ve elektrik bağlantısı konusunda mutlaka uygun şartel kullanımları olacaktır. Firmamızdan klima sökme takma veya nakil işlemleri hakkında da teknik destek veya bilgi alabilirsiniz. Klima nakillerinde nakliye bedeli talep edilmemektedir. Ücretsiz nakliye işlemi klimanın taşınması aynı semt içerisinde olması durumunda geçerlidir. Semt değişmesi durumunda nakliye bedeli talep edilir.

Mitsubishi Klima Bayi ve Satış İşlemleri

İklimSA ücretsiz keşif

Kaliteyi herkes uygun fiyata satın almak ister. İklimSA bayisi olan Kadıköy klima bayi Mitsubishi ve Sigma klima cihazlarının satışını gerçekleştirmektedir. Başlıkta belirttiğimiz ücretsiz keşif hizmeti klima satışı fiyat olarak onaylanması durumunda geçerlidir. Bazı kullanıcılar farklı markalardan klima satın almak isterler ve keşif ücreti ödemek istemezler. Bunun gibi durumlarda firmamız keşif bedelini talep etmektedir.

Mitsubishi klima bayi ve servis hizmetleri Kadıköy

Klima Kombi Servisi Bir Servis Center Gurup Şirketleri Kuruluşudur.

Copyright @2000-2018 By Klima Servisi İKLİMLENDİME UZMANLARI

Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir