Mecidiyeköy Klima Servisi

Klima servisi değişim yapılan yedek parçalara 1 yıl garanti verir Mecidiyeköy klima servisi tarafından klimalarınız emin ellerde Mecidiyeköy Klima Tamir Bakım ve Montaj Servisi Klimaların kullanımı her geçen gün daha çok olduğu gözleniyor. Çok fazla rağbet gören bu ürün insanların ısınma aynı zamanda serinlemesi için gerekli bir elektronik alet olduğunu söylemek mümkündür. Klimalar bazen belli sebeplerden dolayı bozulma eğilimi gösteriyor. Bu gibi durumlarda klima servisi tamir işlemini üstleniyor. Bazen ise tamir için ücret ödememek için kişiler bu işi kendileri yapmaya karar veriyor. Klimaların pek çok sorunu olmaktadır. Bunların başında ise gaz dolum işlemi geliyor. Peki, gaz doldurma işlemi nasıl yapılır? Hangi durumlarda gaz doldurma yapılması şarttır? Bu gibi soruların cevabını yazımızın ilerleyen kısmında ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.

Servis talep formu

MECİDİYEKÖY KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

Elektrikli mekanik cihazlar günlük hayatımıza konfor sağlar. Ancak sürekli çalışmalarından dolayı düzenli bakım gerektirir. Bunlardan biri olan klimalarınızın yaz ve kış sezonlarından önce Mecidiyeköy klima servisiolarak profesyonel bakımlarını yapılmaktadır.

Cihazınızın bir dönemlik kir ve tozdan kurtularak yeni sezona sıfır cihaz ayarında başlar. Mecidiyeköy İstanbul’un Şişli ilçesine aittir. Geçmişten günümüze İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden biridir. Mecidiyeköy içerisindeki tüm klima teknik destek taleplerine Mecidiyeköy Arçelik klima servisi hızlı, sorunsuz ve pratik bir şekilde çözümler sunmaktadır.

Mecidiyeköy Klima Bakım Servisi

Klimalar kullanım alanlarında gözle görülmeyen partiküller ve tozları filtrelerden çeker. Bu tozlar zaman içinde iç ünite üzerine yapışır ve reçineye dönüşür. İç ünite drenaj tavası üzerinde uzun süre kalan bu reçine lejyoner hastalığını ortaya çıkarır. Periyodik bakımlar bu durumun önüne geçer. Hatta oluşabilecek büyük çaplı arızalarında önceden önüne geçilmiş olabilir. Cihazınızın uzun ömürlü olması ve hijyenik kullanımlar açısından Mecidiyeköy klima bakımı yılda en az bir kere yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihazlarda:

* performans düşüklüğü ortaya çıkar.

* Enerji sarfiyatı yüzde 40 oranında artar.

* Kötü kokular gelir.

* Kompresör düzensiz çalışır ve ömrü azalır.

* Klima ideal bir filtreleme yapamaz ve küf mantarları oluşturur. Bu da yorgunluk başta olmak üzere alerjik hastalıklar, baş ağrısı, sinüzit, burun kanaması hatta yüz felcine uzanan sağlık sorunlarına neden olabilir.

* Drenaj sistemlerinde yaşanan sorunlar masraflı tadilatlar ortaya çıkarır.

* Elektrik tesisatında oksitlenmeler oluşarak çok büyük arızalar ortaya çıkarabilir. Yapılacak Mecidiyeköy klima bakımı ile daha enerji ve arıza tüketimine karşılık daha yüksek performans ile uzun ömürlü kullanımlar elde edebilirsiniz.

Mecidiyeköy Klima Montaj Servisi

Klima seçerken odanı büyüklüğü ve kullanım sıklığını göz önünde bulundurarak daha verimli seçimler yapabilirsiniz. Klima montajı zanaattır. İşin ehli tarafından yapılmalıdır. Alanında uzman ve profesyonel Mecidiyeköy klima servisi ekipleri cihazınızdan en yüksek performansı elde edebilmeniz için kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Öncelikle iç ve dış ünite için yer seçimi çok önemlidir. Bunun için su terazisinde düzgün şekilde asılmalıdır. Montaj setinde bakır boru kullanılmalıdır. Boru kıvrım köşelerinde bakır boru kırılmaları oluşmamalıdır. Direnaj hattında doğru eğim verilmelidir. Drenaj çıkışının doğru yere verilmesi de çok önemlidir. Vakum çalışmalarında titiz çalışmalar sunan Mecidiyeköy klima bakımı ekipleri son kısımda enerji hattın bağlanmasında da sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Son aşamada teknik ekipler cihazın çalıştırma testini yaparak müşteriyi bilgilendirir.

Mecidiyeköy Arçelik Klima Tamir Servisi

Klima çalışmıyor, su akıtıyor, gürültülü çalışıyor gibi sorunlarla Mecidiyeköy Arçelik klima servisi arıza onarım taleplerinde bulunabilirsiniz. Kompresöründe, motorunda, elektrik tesisatında yaşanan çeşitli sorunlarda arızalar ortaya çıkabilir. Cihazınızın çalışma performansını çok iyi bir şekilde takip ederek oluşan arıza durumlarda Mecidiyeköy Arçelik klima servisi üzerinden kaliteli destekler alabilirsiniz.

Parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Arıza durumlarında çözüm merkezi olarak hizmet veren servis, cihazınızın bozuk olması ile oluşabilecek mağduriyetleri de en aza indirmektedir. Performans kayıplar ve enerji sarfiyatının artması da klimadaki arızanın varlığını gösterir. Periyodik bakımlar bu nedenle çok önemlidir.

Düzenli olarak bakım yapılan cihazlarda büyük maliyetlerde arızalar oluşma oranı düşüktür. Pek çok marka ve model klimalar için teknik destek veren Mecidiyeköy klima servisi kendini sürekli güncelleyerek en son model cihazlardaki arızalarda dahi hızlı ve pratik bir şekilde sorunları gidermektedir.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.