Menu.
Menu.

Kurtköy Klima Servisi

Anadolu yakasında yıllardır en hızlı gelişen bölge olarak bilinen Pendik ilçesinin göz bebeği Kurtköy;dür. Bu bölgede hızlı gelişen tek firma olarak bilinen Kurtköy klima servisi sizlere konusunda en kaliteli ve hızlı servis hizmetini sunabilen firma olan SERVİS CENTER tüm müşterilerine güven aşılamaktadır.

Klima Servisi Kurtköy
Fiyat Listesi
 • Klima bakımı:130.00TL (GENEL BAKIM)
 • Klima montajı: 200.00TL - 220.00TL
 • Klima Taşıma 300.00TL - 320.00TL
 • Kombi Petek Temizleme 200.00TL

Kurtköy Klima Servisi Bakım Montaj

Kurtköy Klima Servisi Kurtköy Klima Bakım Kurtköy Klima Sökme Takma

Hızlı gelişen bölgeye en hızlı klima servisi Kurtköy Klima Servisi

Firmamız Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesine anında hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Gerek donanımlı servis araçları gerekse konularında uzman personelimiz tarafından bölgede en iyi hizmeti alabileceğiniz servis. Kurtköy Klima Servisi en iyi hizmetin en iyisini vermek amacı ile var olacaktır.

Kurtköy Klima Bakım Servisi

Teknolojik cihazlar ile klima cihazlarına bakım tamir onarım hizmeti

Klimaların arıza sebeplerini bir çok yanlışlıklara bağlayabiliriz. Bunların en başında yeterli kapasitenin kullanılmadığıdır. Geniş alanlarda düşük kapasiteli klimaların kullanımı cihazın sürekli arıza yapmasına sebep olur. Aynı zamanda bakımı zamında yapılmadığı takdirde klima sürekli arıza yapacaktır. Klima performansı düştüğünde çalıştırılmamalıdır. Performansı düşük olan klimalar genelde gazları eksik olması durumunda performanslarını düşürmektedirler. Klima gazının içerisinde yağ vardır ve gaz eksildiğinde yağ da eksilir. Dolayısı ile klima kompresörü aşırı ısınır bir zaman sonra kesinlikle yanar. Arıza olasılığının 3. sebebi ise yanlış kullanımdır. Klima sürekli yüksek performasta çalışması durumda aşınmalar hızlanacak ve klima ömrü kısalacaktır. Klimanızın bakım zamanı geldiğinde hiç tereddüt etmeden Kurtköy klima bakım servisi ni arayabilir bakım fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir teknik servis talebinde bulunabilir ve bakım anlaşmaları yapabilirisiniz.

Kurtköy Klima Montajı

Klima montajı yaptırmak gibi bir ihtiyacınız olduğunda bizden fiyat almadan servis talebinde bulunmayınız.

Klima montajı kesinlikle üstün becerisi ve bilgisi olan kişilerin yapması gereken bir teknik konudur. Montaja başlanmadan önce çalışma alanı insanlardan boşaltılmalı gerekli emniyet önlemleri alınmalı ve her şeyin hazır olduğu kontrol edildikten sonra kuruluma başlanmalıdır. Klima montajı nı bazen elektrikçiler ve eli tornavida pense tutan kişilerde yapmaktadır. Bu kişilere biz kendi işinizi yapmanız gerektiği önerisinde bulunuyoruz. Çünkü biz anlamadığımız işleri yapmaya kalkarak insanların mallarına zarar vermiyoruz. Kurtköy klima montaj servisi alanında uzman kişiler ile adresinize gelir ve sorunsuz hizmet sağlar.

Kurtköy Klima Bayii

Klima satışı kesinlikle hata yapmaya fırsat verilmemesi gereken bir hizmettir. Satışı yanlış yapılan her cihaz geri dönmeye mecburdur. Maksat kesinlikle müşteri memnuniyeti olması gerekmektedir. Kurtköy klima bayisinden bir çok klima markasını temin edebilirsiniz. Klima satın almaya karar verdiğinizde müşteri hizmetlerimize ücretsiz keşif hakkında kayıt oluşturtabilirsiniz.

Kurtköy Klima Alt Yapı Hazırlama

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi - Cuma :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Cumartesi :

  Sabah 09-00 - 17-00 Akşam

 • Resmi Tatiller :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Pazar : Kapalı
BİZE ULAŞIN
Copyright @2018 Klima Servisi by sitemap. İklimlendirme uzmanları.