Kombi Servisi

Yılların tecrübesi ile kombi petek temizleme hizmeti sunuyoruz.

Servis talep formu
Kombi bakımı

Kombi bakımı

Kombi bakımları kış aylarında kombi cihazarının sağlıklı çalışabilmesi için her yıl bir defaya mahsus yapılması gereken işlerdir. Bakımlı kombi daha az yakıt tüketimi demektir.

Kombi petek bakımı

Kombi petek bakımı

Kombi peteklerine su bir defa basılır ve aynı su sürekli devir daim yapar. Zamanla kirlenen su hızlı ısınma özelliğini kaybeder ve konforlu ısınmayı ortadan kaldırır. Bakımlı petek konfordur.

Kombi petek temizleme

Kombi petek temizleme

Peteklerin içinde dönen su tortu oluşturur. Bu tortular peteklerin alt bölümlerinde birikir ve petekler ısıtma özelliğini kaybeder. Daha iyi bir ısınma için kombi peteği temizlenmesi kaçınılmazdır.

Kombi Onarım Tamir Arıza Servisi

Yeterli düzeyde ısıtma yapmayan kombiler ilerleyen dönemlerde daha çok maliyet çıkartırlar.

Kombi servis, kombi servis sektörünün öncülerinden olan Servis Center kuruluşu olup 2000 yılından itibaren klima servis hizmetini layıkıyla ve kaliteli şekilde sürdürerek bölge halkının sevgisini, güvenini kazanmıştır. İstanbul'da hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren amacımız herkesin kombi sorununa çözüm bulmaktı. Bu doğrultuda servis ağımızı arttırdık ve Kombi servis'ini de hizmete sunduk.

Kombinizdeki sorun her ne olursa olsun Servis Center her zaman çözüm ortağınızdır.

Kombi servisi olarak olarak birçok firma bulunmakta ve her firma geniş yelpazeli ürün çeşitliliği sunmakta. Kombi servisi olarak uzman kadromuzla her firma ve ürüne yönelik bilgi ve deneyimimizle sizleri asla yarı yolda bırakmadan sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

kombi servisi, kombi bakımı, kombi montajı, kombi sökme takma, gibi cihazlarınızı ilgilendiren tüm sorunlarda kombi servis hizmetlerimiz sizler için en hızlı servis imkanını sunuyor!

Kombi servis telefon bilgilerimize ulaşarak kombileriniz için tek seferlik veya periyodik bakım talebinde bulunabilirsiniz.

TL150.00

Kombi bakım kampanyalarımızdan yararlanın!

Kombi bakımını ihmal etmeyin. Bakımı zamanında yapılan kombi cihazları az yakıt ekonomik fatura demektir.