Menu.
Menu.

Kombi Bakım Onarım Servisi

Kombi Bakım Servis
Fiyat Listesi
 • Kombi bakımı:130.00TL (GENEL BAKIM)
 • Kombi montajı: 200.00TL - 220.00TL
 • Kombi Taşıma 300.00TL - 320.00TL
 • Kombi Petek Temizleme 200.00TL

Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakımı Arıza Onarım Servisi

İyi ısıtmayan kombi peteklerinizin mutlaka temizliğini yaptırınız.

Kombi Bakımında Aradığınız Hizmet Noktası Kombilerde meydana gelen arıza tespiti, ürün tedariki ve onarım hizmetlerinde güvenilir servis olanağı sunan firmamız, hizmet sonrası destek vererek her gün yeni bir mutlu müşteriyi portföyüne kazandırmaktadır. Memnuniyet ve kalıcı hizmet prensibini ele alan çalışma ahlakıyla uzun süreli bir tecrübe geçmişine sahibiz. Küçük ev aletlerinden klima ve kombilere kadar geniş hizmet ağımızla bu aletlerde meydana gelen her türlü arıza tespitinde bulunarak, uygun ücret karşılığında servis sağlıyoruz. Özellikle Kombi Bakımı gibi yaşam kalitenizi arttıran, faturaya yansıyan kabarık manzaranın önüne geçmenizi sağlayan hizmetimizi tercih ederek uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Kombilerde Periyodik Bakım

Periyodik aralıklarla bakımı yapılmayan kombiler, bir çok ev aletinde olduğu gibi zamanla arıza vermeye başlar, sizi kışın ortasında yarı yolda bırakmaktadırlar. Özellikle cihazda meydana gelen bazı arızalar parça değişimiyle sonuçlanır. Bunun maliyeti de bir Kombi Bakımı için ödeyeceğiniz ücrete kıyasla katlanır derecede artış gösterir. Kombi bakımı genellikle yılda bir, düzenli olarak önerilmektedir. Periyodik olarak bakımı gerçekleştirilen kombiler, daha sağlıklı ve verimli çalışma performansı göstererek sizi yüksek enerji faturalarından kurtaracağı gibi, pahalı ücretler gerektiren arızlarla baş etmek zorunda bırakmaz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombi bakımı size sadece mali tasarruf olarak avantaj sağlamakla kalmıyor. Periyodik Kombi Bakımıgerekliliklerinden birisi de güvenli çalışma performansı elde etmenizde hayati öneme sahip olmasıdır. Zira nadiren de olsa meydana gelen gaz kaçakları siz ve aileniz için çok tehlikelidir ve koku gibi herhangi bir belirtisi olmayan bu kaçağı tespit etmek neredeyse imkansızdır. Garantili hizmet sunan firmamız aracılığıyla evinizdeki yaşam kalitesini belirleyen kombinizin periyodik bakımını karşılayabilir, güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Kombi servisimiz uzman ve güler yüzlü personeli ile sizlere en iyisini sunuyor.

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi - Cuma :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Cumartesi :

  Sabah 09-00 - 17-00 Akşam

 • Resmi Tatiller :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Pazar : Kapalı
BİZE ULAŞIN
Copyright @2018 Klima Servisi by sitemap. İklimlendirme uzmanları.