Klima Servisi

Sadece kayıt oluşturarak klima bakım kampanyalarımızdan yararlanın

Servis talep formu
Klima bayi satış
Keşif isteyiniz

Klima bayi satış işlemleri

Kullanılar ürün satın alırken en iyisini uygun fiyatlar ile satın almak ister ve bu istekleri en doğal haklarıdır. SERVİS CENTER firması sizlere en kaliteli ürünleri sunar.

Klima bakımı
Bakım sözleşmesi yaptırınız

Klima bakımı tamiri onarımı

Bakım klima cihazlarının ömürleri ve çıkabilecek olumsuzluklar hakkında hayati öneme sahiptir. Firmamız klima bakımlarında size özel fiyatlar uygulayarak hizmet verir.

Klima kurulum montaj
Paket fiyatı isteyiniz

Klima montajı & Kurulumu

Klima montajı ve klima sökme takma gibi teknik beceri gerektiren iş kolu teknik servislerin bilgi ve becerileri sayesinde kolaylaşır . Bazı montajlar yapılamayacak kadar risklidir.

Klima Bakımı Arıza Onarım Servisi

Markası ne olursa olsun tüm klima çeşitleri için klima servsimizden teknik destek alabilirsiniz.

Klima cihazları en iyi hizmeti verebilmek için sizlere ve sizlerin aracılığıyla görev yapan klima servis çalışanlarına muhtaçlardır. Isıtma ve soğutma hizmetlerini kaliteli şekilde yerine getirmek, enerji verimliliğini maksimum seviyede kullanmak, çalışma sırasında gürültü çıkarmamak, çevre dostu özelliğini sürdürmek için Klima Servisi sizler için hizmet vermektedir.

Klima Servisi Her Alanda Sizlere Teknik Hizmet Sağlamaktadır.

Uzun yıllardır klima servis alanında öncülük yapan Klima Servis firmamız amaç olarak sizlerin saygısını, sevgisini ve güvenini kazanmayı hedef haline getirmiştir. Cihazlarınızın markası, boyutu ve modeli farketmeksizin, sorunlarınız arasında seçim yapılmadan klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima alt yapı hazırlama, klima bakır boru döşemegibi klima cihazlarınızı ilgilendiren tüm konularda Klima Servisi olarak sorunların çözümleri için en yerinde müdaheleye yerini getiriyoruz.

Klima Servis 'imiz ile iletişime geçerek klima cihazlarınızın verimli, düzgün, sağlıklı ve arızaya sebebiyet vermeyecek şekilde çalışmasını sağlamak için klima bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Servisi sizler için teknik donanıma sahip, bilgili ve tecrübeli elemanlar yetiştirirken onları günümüz teknolojisiyle donatır. Servis işlemi sırasında yapılan parça değişimlerinde orjinal yedek parçalar kullanılarak sorunun kesin çözümü sağlanır.

Klima Servis firmasına ulaşarak tek seferlik veya periyodik bakım talebinde bulunarak cihazınızın sorun çıkarmadan sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sizin nerde ikamet ettiğiniz bizi ilgilendirmiyor. Kesinlikle servis beklenir mantığını benimsemiyoruz. Klima servisi olarak tüm klima cihazlarına bakım montaj gibi bir çok konuda marka ve model gözetmeksizin teknik konularda hizmet veriyoruz.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.