Baymak Klima Servisi

Slide Konforunuza
Konfor Katıyoruz
Hayatta en önemli etkendir konfor
Bizde yaşam alanlarınıza konfor
getiriyoruz
Klima Bakımı
Klima Servisi Marka Servisi
Slide Marka Bağımsız
Çalışıyoruz
Tüm klima markalarına tek merkezden
Bakım montaj tamir hizmeti veriyoruz
Klima Bayii Klima tamir onarım

Baymak Klima Servisi Onarım Arıza

Klimalar, yaz aylarında soğuk hava, kış aylarında sıcak hava üfleyerek konfor alanlarımızı daha da konforlu hale getirirler. Bu teknolojik cihazlar oldukça hassastırlar. Düzenli olarak bakıma ihtiyaç duymalarının yanı sıra bu bakımlar düzenli olarak yapılmazsa parça arıza sorunları ortaya çıkabilir. Klimanızın sürekli olarak düzgün çalışmasını istiyorsanız ona iyi bakmalısınız. Bu alanda uzman değilseniz bu iş için profesyonellerden yardım almalısınız. İşte Baymak klima servisi başta bakım hizmeti olmak üzere klima kullanan kişilerin klimalara dair bütün sorunlarına çözüm oluyor. Baymak klima servisi sadece baymak marka klimalar için değil her marka ve model için sizlere yardımcı oluyor.

Baymak klima servisi

Baymak Klima Servisi Fiyatları

Fiyat durumu her hizmete göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Çünkü her hizmetin gereklilikleri farklıdır. Sizler için Baymak klima servisi hizmetlerinin fiyat bilgilerini listeledik.

 • Bakım hizmeti fiyatları: Bakım hizmetleri konusunda tam ve net bir fiyat vermek neredeyse imkansızdır. Çünkü fiyatlar klimanızın ihtiyaç duyduğu bakıma göre belirlenir. Örneğin klimanız iyi durumdaysa ve bakım için az malzeme az işçilik istiyorsa ücret düşük olacaktır. Ancak klimanız uzun süredir bakımsızsa ve bakım işlemi için işçilik ve malzeme artıyorsa doğal olarak ücrette artıracaktır.
 • Tamir Hizmeti fiyatları: Tamir hizmeti konusu onarım hizmetinden daha karmaşık bir konu olduğu için bu hizmet için de bir liste fiyatı vermek oldukça zordur. Ancak tamir hizmetlerinde fiyatı etkileyen en büyük unsur yedek parça konusudur. Eğer parça değişimi yapılırsa bu fiyata da yansır. Baymak klima servisi fiyat konusunda her zaman nettir. Arıza tespitinden sonra sizlere yapılacak işlemler ve bu işlemlerin maliyetleri hakkında bilgi verilir. Eğer siz işlemleri onaylarsanız tamir süreci başlar.
 • Klima taşıma hizmeti fiyatları: Bu hizmet için genel olarak sadece işçilik ücreti alınır. Ancak eski adresiniz ve yeni adresiniz birbirine çok uzaksa yakıt ücreti de hizmet bedeline yansıyabilir.

Baymak Klima Servisi ‘nin Verdiği Diğer Hizmetler

Klimalar bakım hizmetleri dışında onarım ve taşıma hizmetine de ihtiyaç duyabilir. Baymak klima servisi sizlere bu iki hususta da yardımcı olur.

Baymak Klima Servisi Klima Tamiri ve Yedek Parça

 Baymak klima servisi tarafından verilen bu tamir hizmeti kesinlikle eğitimli ve tecrübeli insanlar tarafından verilmektedir. Klimanızın arıza yapması durumunda hemen bizlerle iletişime geçin deneyimli personelimiz gelip arıza tespiti yapsın. Sonrasında sizlere bu arıza ve bu arızanın nasıl giderileceği hakkında bilgi verirler. Klimaların bazen parça ihtiyaçları olmaktadır. Bu parça ihtiyacı çeşitli sebeplerden ortaya çıkabilir. Bakımsızlıktan dolayı bazı parça veya parçalar erken vadede eskimiş ve kullanılamayacak duruma gelmiş olabilir. Herhangi bir amatör taşıma esnasında zarar görmüş olabilir.

Baymak Klima Servisi Garantili Yedek Parça

Baymak klima servisi böylesi durumlarda da sizlere yedek parça temin ederek sorununuzu çözer. Çünkü Baymak klima servisinde görevli, her personel çözüm odaklıdır. Eğer eski parça onarılabilecek durumdaysa onarılır. Onarılamıyor ve kesinlikle değişmesi gerekiyorsa yeni bir parça takılır. Yeni takılan bu parça kesinlikle orijinal bir parçadır. Ayrıca Baymak klima servisi sadece baymak marka klimalar için hizmet vermez. Personelimiz klima konusunda uzmanlaşmış olduğu için her marka ve model için hizmet verir.

Baymak klima servisi Klima Bakımı Onarımı

Klimanızın Bakımını Düzenli Olarak Yaptırmazsanız;

Sizler için yılların verdiği tecrübelere dayanarak bakımı yapılmayan klimalar da ortaya çıkan kötü sonuçları listeledik.

 • Klimanız çalışırken bulunduğu ortama kötü bir koku verir.
 • Uzun süre bakımı yapılmadığı için klimanız düzgün çalışmakta güçlük çeker.
 • Klimanız zamanla deforme olmuştur ve düzgün çalışmak için gereğinden fazla enerji harcar.
 • Bu enerji israfını ilk elektrik faturasında hissedersiniz.
 • Bakımsız klimalar oda sıcaklığını istenilen seviyeye çok uzun sürede getirirler. Hatta bazen getiremezler.
 • Bakımsız klima motorlarının gaz basıncı bozulabilir, klimanızdan gaz sızabilir ve bu gaz insan sağlığı için çok zararlıdır.
 • Bakımsız klimaların parçaları ve düzgün çalışan aksamı zamanla deformasyona uğrar bu durumun sonucunda klimanız çalışmayı tamamen durdurur.
 • Çalışmayı tamamen durduran klimaların artık bakım değil onarım hizmetine ihtiyacı vardır. Onarım hizmeti de bakım hizmetine kıyasla biraz daha maliyetli olabilmektedir.
Baymak Klima Bakım Servisi

Baymak klima servisi Arıza Tamir

Bütün bu problemleri ve daha fazlasını yaşamamak için Baymak klima servisi ile iletişime geçin. Sizlere bir randevu oluşturalım ve klimanızın bakımını en kısa sürede yapalım. Ayrıca bu bakım hizmetine düzenli olarak ihtiyaç duyacağınızı göz önüne alırsak Baymak klima bakım servisine abone olabilirsiniz. Böylece klimanızın bakım zamanı geldiğinde sizleri arayıp bu durumu bildiririz sonrasında gelip klimanızın bakımını yaparız.

Baymak Klima Montaj Servisi

Baymak klima servisi Sökme Takma İşlemleri

Klima montajı işlemi şu şekilde ilerler; uzman personel klimanızı gerekli güvenlik önlemlerini alarak büyük bir itina ile söker. Sonrasında taşınma esnasında zarar görmemesi için paketler ardından araca yükler ve yeni adresinize gelirler. Yeni adresinizde yine gerekli güvenlik önlemleri alınarak klimanız yeni yerine montajı yapılır böylece montaj işlemi tamamlanmış olur. Baymak klima servisi sadece Baymak klimalar için değil bütün marka ve modeller için klima taşıma hizmeti verir. Yapmanız gereken tek şey bizleri aramak.

Baymak klima servisi | Klima montajı

Klimaların ne kadar hassas cihazlar olduğunda daha önce bahsettik. Baymak Klima Servisi böylesi hassas cihazlar montaj yapılırken oldukça dikkatli olunmalı. Herhangi bir tedbirsizlik cihazı kullanılmaz hale getirebilir ya da maliyetli hasarlar verebilir. Evinizi ya da ofisinizi taşırken klimanıza ne siz dokunun ne de nakliye firmasının taşıma personeli dokunsun. Baymak Klima Montaj Servisi klimanızın taşınması işini bu alanda uzman kişilere bırakmalısınız.

Baymak klima nakil servisi

Ayrıca klimaların motor kısımları binaların dış cephesinde olmaktadır herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek adına mutlaka uzman kişilerden destek almalısınız. Montaj yaptırmadan önce Baymak klima servisi ile iletişime geçin taşınacağız tarihi söyleyin alanında uzmanlaşmış personelimiz sözleştiğimiz gün ve saatte gelsinler.

Baymak Klima Servisi

Beykoz Baymak Klima ServisiÜmraniye Baymak Klima Servisi
Üsküdar Baymak Klima ServisiKadıköy Baymak Klima Servisi
Ataşehir Baymak Klima ServisiÇekmeköy Baymak Klima Servisi
Sancaktepe Baymak Klima ServisiSultanbeyli Baymak Klima Servisi
Tuzla Baymak Klima ServisiPendik Baymak Klima Servisi
Kartal Baymak Klima ServisiMaltepe Baymak Klima Servisi


Sohbeti başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Sorularınız için buradayız.