Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima Bakımı Tamir Arıza Onarım Servisi

Klima bakımı denildiği zaman akla ilk olarak sadece yılın belli periyotlarında yapılan bakım hizmeti gelir. Ancak sadece bu değildir. Bakım işlemi içinde klimanın genel olarak incelenmesi de yer alır. Böylece klimanın dayanıklılığı ölçülür. Ayrıca klimada var olan herhangi bir sorun bu yolla ortaya çıkartılır. Bu tür durumlarda ilerde oluşacak olan sorunların da önüne daha kolay geçilir. Klima için bakım işlemi servisimiz tarafından itina ile gerçekleşir.

Klima bakımı titizlik ister

Klima bakımı detaylı bir süreçten oluşur. Bu süreç içinde servis yetkilimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olur. Tek yapmanız gereken şey bakım için klima arıza servisi ‘ni aramaktır. Kısa sürede tarafınıza gerekli dönüş yapılacaktır. Klima bakımı ile klimanızın ömrünü de uzatabilirsiniz. Klima bakımı demek sağlıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde kullanmak demektir. Bunun için klima bakımı ön plana çıkar. Bu bakım işlemi yerinde yapılacağı gibi doğrudan servis tarafından da yapılır. Sadece yetkili olan kişilerin klimanızı yerinde detaylı bir şekilde incelemesi gerekir.

Klima bakım servisi

Klima bakımı kampanyaları

Hizmetimiz için kaliteli alt yapımız ile birlikte her zaman sizin yanınızdayız. Bu alanda mevcut olan hizmet anlayışımızı ayağınıza getiriyoruz. Klima alanında öncü firmalar arasında sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Detaylı Klima Bakımı

Klima bakımı detaylı bir şekilde yapıldığı zaman tüm sorunlar ve oluşacak sorunlar komple sona erer. Bunun içinse alanında öncü olan bir yetkili servise ihtiyaç duyulur. Servisimiz bu konuda gerekli olan tüm garantiyi tarafınıza sunar. Sadece yılın belli zamanlarında servisimizi arayıp yardım almanız gerekir. Böylece klimanızı sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Klima bakımı ile uzun süreli ve sağlıklı bir klima kullanımı sizlere sunulur.

Periyodik klima bakımı

Bu alanda öncü olan servisimiz ile tanışarak klimanızı uzun yıllar aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Klima alanında sadece bakım olarak değil birçok işlem için ön plana çıkıyoruz. Bu konuda gerekli olan tüm sorumluluğu da almış bir alt yapıya sahibiz. Klimanız ile ilgili gerekli olan her işlem için servisimize ulaşıp hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Klima bakımı için detaylı bir hizmet ağı sizlere sunulur.

Klima Bakımı Arıza Servisi

Klima cihazları için olmazsa olmazlardan bir tanesi kesinlikle bakımdırKlima bakımı yapılması durumunda cihazlardan yüksek performans beklenir. Aksi takdirde performansları düşük olacak ve enerji sarfiyatları yüksek olacaktır. Hava sirkülasyonu ile çalışan tüm iklimlendirme cihazları için mutlaka bakım yapılması mecburidir. Siz kullandığınız cihazlara ne kadar önem verirseniz o kadar uzun ömürlü olacaklardır. Küçük maliyetlerle yapılan bakımlar sizleri daha büyük maliyetlerden kurtaracaktır. Ülkemizde çoğu kullanıcı maalesef klima bakımı söz konusu olduğunda servis hizmeti almamakta klima arıza yaptığında ilk akla gelen klima servisi olmaktadır. Servisler için çok büyük bir yanlış olan bu yöntem tüm uyarılara rağmen uygulanmamaktadır. Oysa ki sizin yaptıracağınız bakımlar sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlayacak ve bütçenize katkıda bulanacaktır.

Klima tamiri ve onarım işleri

Eğer elektrikli veya elektronik cihazlar kullanıyorsak mutlaka arıza yaptıklarına yakından şahit olmuşuzdur. Sonuçta elektrikli cihaz olduğu için kullanım şartlarına göre arıza yapacaktır. Oluşan arızalar için servis süresi çok önemlidir. Tamir ve onarım esnasında değişim yapılan yedek parçaların garanti sürelerini mutlaka öğrenin.

Klima Arıza Servisi

Arıza yapan klima cihazına müdahalede bulunacak kişilerin mutlaka işinin ehli olması gerekmektedir. Eğer cihazları işi bilmeyen kişilere teslim etmeniz durumunda arıza çözülemez ve daha büyük arızaların çıkmasına sebep olmaktadırlar. Oysaki uzman olan kişiler sizlerin her zaman da az ödeme yapmanızı sağlamaktadırlar. Ekmeğin fırından alınması mantıklı olduğu gibi tamir işini de gerçek servislerin yapması daha mantıklıdır.

Klima bakımlarında kampanya.

Bazı servisler özellikle kış aylarında bakım konularında kampanyalar düzenlemektedirler. Biz klima bakım servisi olarak bu hizmeti tam tersi yaz aylarında yapmaktayız ve ekonominize katkıda bulunmaktayız. Düzenlediğimiz kampanya her yıl periyodik olarak yapılmakta ve yaz aylarında bir önceki yılın fiyatları uygulanmaktadır. Bakım kampanyaları hakkında müşteri hizmetlerimizden fiyat alınız.

Firmamız sizler için iki ayrı bakım hizmeti sunmaktadır. Genel bakım ve periyodik bakım olarak adlandırdığımız bu hizmet sizlere sunulurken kesinlikle klima sayınız dikkate alınmaz. Genel bakımlar normalde teknik ofislerimizde yapılan bakımlardır ve maliyet düşürmek amacı ile sizlerin ev ve iş yerlerinizde yapılmaktadır. Periyodik bakımlar basit olduğu için lavabolar kullanılarak yapılır.

Genel Bakım Nasıl Yapılır

 • 1. Klima iç ünite kapakları gövde ile beraber sökülür.
 • 2. Kapak ve gövde kimyasal ile temizlenir.
 • 3. Klima filtreleri temizlenir.
 • 4. Klima peteği komple ortaya çıktığı için kimyasal ile temizlenir.
 • 5. Havuz ve drenaj kimyasal ile temizlenir.
 • 6. Klima fan ve fan yuvası flaplarla beraber temizlenir.
 • 7. Klima kartı biriken tozlardan temizlenir.
 • 8. Zamanla oluşması muhtemel vibrasyon kontrol edilir.
 • 9. Klima gazı kontrol edilir eksik olan gaz tamamlanır ve şarj edilen gaz extra olarak fiyatlandırılır.
 • 10 .Tamamlanan gaz için gaz şarj ücreti talep edilmez (İşçilik)
Klima Genel Bakım

ARIZALI OLAN CİHAZLARDA DEĞİŞECEK YEDEK PARÇA ÜCRETİ BİLGİNİZE SUNULUR ONAY VERİLDİĞİNDE DEĞİŞİR. (1 YIL GARANTİ)

KULLANILAN KİMYASAL MADDE 6 AY ANTİBAKTERİ ÖZELLİĞİ TAŞIMAKTADIR.

Klima Periyodik Bakım

Periyodik bakım nasıl yapılır

 • 1.KLİMA İÇ ÜNİTE KAPAKLARI YÜZEYSEL OLARAK TEMİZLENİR.
 • 2.KLİMA FİLTRELERİ TEMİZLENİR.
 • 3.KLİMA İÇ ÜNİTE PETEK KİMYASAL MADDE İLE GÖRÜNEN KISIMLARI TEMİZLENİR.
 • 4.KLİMA SİNYAL VE ELEKTRİK KABLOLARI KONTROL EDİLİR SORUNLU OLANLAR DEĞİŞTİRLİR.
 • 5.KLİMA VİBRASYON KONTROL EDİLİR.
 • 6.KLİMA GAZ KONTROL EDİLİR EKSİK OLAN KLİMA GAZ ŞARJI TAMAMLANIR.GAZ BAR OLARAK ÖLÇÜLÜR VE EXTRA OLARAK HESAPLANIR.
Sohbeti başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Sorularınız için buradayız.