Menu.
Menu.

Klima Bakım Onarım Servisi

Klima Bakım Servis
Fiyat Listesi
 • Klima bakımı:130.00TL (GENEL BAKIM)
 • Klima montajı: 200.00TL - 220.00TL
 • Klima Taşıma 300.00TL - 320.00TL
 • Kombi Petek Temizleme 200.00TL

Klima bakım ve arıza servisi

Klima Bakımı Arıza Onarım Servisi

Klimanınızın bakıma veya tamire mi ihtiyacı var? Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Uzun Süreli Kullanım İçin Klima Bakımının Önemi

Özellikle sıcak yaz günlerinde hızla ortamı soğutabilmeleri ile bilinen klimaların kullanımında artış görülmektedir. Klimalar diğer tüm cihazlarımızda olduğu gibi kullanıldıkça belirli parçaları yıpranmaya ve kirlenmeye maruz kalan cihazlardır.

Klima Bakımı Yapılırken Neler Kontrol Edilir?

Yıpranmış ya da kirli bir cihazın ise ısıtma ve soğutma işlemini istenen performansta yerine getirmesi mümkün değildir. Bunun yanında da istenen ısı seviyesine ulaşabilmek için cihazın normal zamandaki çalışmanın çok üzerinde bir enerji harcaması gerekmektedir. Bütçenizden ilave enerji giderleri çıkmasının önüne geçmek ve klimanızı uzun süre yüksek performansta kullanabilmek için yılda en az bir defa klima bakımı yaptırmanızda yarar bulunmaktadır.

Klima bakımı sırasında servis elemanlarımız tarafından cihazınızın çalışmasını etkileyen tüm parçalar gözden geçirilerek gerekli değişim ve tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir. Klimalar bilindiği üzere elektrikle çalışan cihazlardır ve ilk kontrol noktası da bu nedenle elektrik tesisatı ve bağlantıların durumudur. Ayrıca çalışma performansını önemli ölçüde etkileyen bir unsur olarak basınç değerleri kontrol edilmekte ve gerekli ayarlar yapılmaktadır.

Klimanın düzgün çalışmasını olumsuz etkileyen bir başka unsur ise filtrelerin kirlenmiş olmasıdır. Kirlenmiş filtreler iyi çalışmayan bir klimaya yol açtığı kadar, sağlığı olumsuz etkileyen sonuçlara da neden olmaktadır. Bundan dolayı bakım sırasında filtrelere de bakılmaktadır. Bakım Hizmetlerinde Kalite Klima bakımı gerek kullanım süresinin uzun olması gerekse cihazın normal çalışma özelliklerini yitirmemesi ve kullanıcıların sağlığını tehdit edecek duruma gelmemesi açısından özenli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir.

Bakım işlemleri uzman ellerde yapılmadığı takdirde cihazdaki muhtemel arıza kaynaklarının doğru tespit edilememesi ya da bakım işlemlerinin yetersiz olması söz konusu olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti prensip edinen firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi - Cuma :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Cumartesi :

  Sabah 09-00 - 17-00 Akşam

 • Resmi Tatiller :

  Sabah 09-00 - 19-00 Akşam

 • Pazar : Kapalı
BİZE ULAŞIN
Copyright @2018 Klima Servisi by sitemap. İklimlendirme uzmanları.