Klima alt yapı hazırlama

Klima alt yapı hazırlama sıva altı

Bakır Boru Çekme Alt Yapı Bakır boru tesisatı Klima Alt Yapı Hazırlama Kuruluşumuz Servis Center olarak 2000 yılından itibaren İstanbul’da klima servis hizmeti vermeye başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ederek gelişen teknolojinin içerisinde oldu. Bu doğrultuda firmamız tüm klima üreticilerinin cihazlarına hakim olup onlar için servis imkanını en iyi şekilde sunmakta. Peki klima cihazlarınızın A’dan Z’ye tüm sorunlarında servise ihtiyaç duyacağınızı biliyor musunuz? İşte bu yüzden Servis Center sizler için Klima Alt Yapı Hazırlama hizmetinde sunmakta.

Sıva altı bakır boru tesisatı çekme

Kentsel dönüşüm projesinde olan Göztepe Kadıköy Merdivenköy bölgelerinde onlarca binada başarılarımız mevcut olup referanslar paylaşılmak üzere bilgi bankamızda mevcuttur. Klima alt yapı hazırlama çalışmalarımızda önce adresinizde ücretsiz keşif yapıyoruz ve sizler adına maliyet çıkartarak sizlere sunuyoruz. Her zaman en uygun maliyeti çıkartıyor en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bakır boru çeşitlerinde kesinlikle alüminyum boru kullanmıyor talep edilmesi durumunda projeyi iptal ediyoruz.

Klima alt yapı hazırlama
Klima alt yapı hazırlama

SIVA ALTI BAKIR BORU ÇEKME

Klima Alt Yapı Hazırlama işlemi öncesinde keşif gerektiren ve mühendislerin çizimleriyle başlayan bir işlemdir. Uzmanlarımız mekanınız için keşif yaptıktan sonra gerekli projeleri hazırlarlar. Bu doğrultuda klimanıza ve projeye en uygun parçalar hazırlanarak ister sıva üstü ister sıva altı altı yapı hazırlama işlemi başlar. Klimanın geçiş güzergahına göre geçişler hazırlanır, iç klima ile dış motorun bağlantı yerleri şekillendirilir. Borularla bağlantılar sağlanır. Bakır boru hazırlanır, gider borusu montelenir. Sonrasında bağlantılar ve duvar iyi bölümü en iyi şekilde izole edilerek kapatılır. Sıva içi alt yapılarda kabarma olmaz, sorun yaşatmaz. Alt yapı hazırlama hizmetimiz marka bağımsızdır.

Servis Center güveni temsil etmektedir.

Alt yapısını yaptırdığınız klima cihazlarınızı bayi departmanımızdan satın alabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda Arçelik multi klima ve Mitsubishi multi klimalarının satışını gerçekleştirmektedir.

Hizmet verdiğimiz ilçeler:

Beykoz | Ümraniye | Üsküdar | Kadıköy | Ataşehir | Çekmeköy | Maltepe | Kartal | Pendik Klima | Tuzla | Sultanbeyli | Sancaktepe

2 Yorum

  1. Çalıştığım firmada çok sayıda klima cihazı var. Bu firma ile tanıştığımızda sadece Arçelik marka klimalara servis hizmeti veriyorlar sanırdık. Her marka için farklı servislerle çalışıyorduk. Fakat öğrendik ki her marka klimaya hizmet veriyorlar. Sorunlarımız tek firma tarafından çözüldüğü için teşekkür ediyoruz.

  2. İnşaat firması olduğumuz için klima alt yapılarını hazırlattığımız firma Servis Center. Aradık keşif için geldiler ve fiyat verdiler. Diğer firmalar ile kıyasladığımızda fiyat bize yüksek geldi ve farklı firma ile anlaştık bu durumu kendilerine bildirdik. Bize anlaştığımız firmanın bu fiyata bakır boru kullanmayacağını alüminyum boru çekecekler diye uyarıda bulundular. Biz kulak ardı ettik ve anlaştığımız kişilerle devam ettik. İş bitiminde birde baktık ki gerçekten alüminyum boru kullanılmış. Bu bize ders oldu ve artık klima alt yapı konusunda SERVİS CENTER firması ile devam ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara