Klima alt yapı hazırlama bakır boru tesisatı çekme

Bakır boru tesisatının sıva altı çekilmesini istiyorsanız bizlerden alt yapı çalışması için yardım alabilirsiniz.

Bakır Boru Çekme Alt Yapı Bakır boru tesisatı

Klima Alt Yapı Hazırlama Kuruluşumuz Servis Center olarak 2000 yılından itibaren İstanbulda klima servis hizmeti vermeye başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ederek gelişen teknolojinin içerisinde oldu.

Bu doğrultuda firmamız tüm klima üreticilerinin cihazlarına hakim olup onlar için servis imkanını en iyi şekilde sunmakta. Peki klima cihazlarınızın A'dan Z'ye tüm sorunlarında servise ihtiyaç duyacağınızı biliyor musunuz? İşte bu yüzden Servis Center sizler için Klima Alt Yapı Hazırlama hizmetinide sunmakta.

Kentsel dönüşüm peojesinde olan Göztepe Kadıköy Merdivenköy bögelerinde onlarca binada başarılarımız mevcut olup referanslar paylaşılmak üzere bilgi bankamızda mevcuttur.

Alt yapı çalışmalarımızda önce adresinizde ücretsiz keşif yapıyoruz ve sizler adına maliyet çıkartarak sizlere sunuyoruz. Her zaman en uygun maliyeti çıkartıyor en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bakır boru çeşitlerinde kesinlikle alüminyum boru kullanmıyor talep edilmesi durumunda projeyi iptal ediyoruz.

SIVA ALTI BAKIR BORU ÇEKME

Klima Alt Yapı Hazırlama işlemi öncesinde keşif gerektiren ve mühendislerin çizimleriyle başlayan bir işlemdir. Uzmanlarımız mekanınız için keşif yaptıktan sonra gerekli projeleri hazırlarlar. Bu doğrultuda klimanıza ve projeye en uygun parçalar hazırlanarak ister sıva üstü ister sıva altı alt yapı hazırlama işlemi başlar.

Klimanın geçiş güzergahına göre geçişler hazırlanır, iç klima ile dış motorun bağlantı yerleri şekillendirilir. Borularla bağlantılar sağlanır. Bakır boru hazırlanır, gider borusu montelenir. Sonrasında bağlantılar ve duvar iyi bölümü en iyi şekilde izole edilerek kapatılır. Sıva içi alt yapılarda kabarma olmaz, sorun yaşatmaz.

Servis Center güveni temsil etmektedir.

Hizmet verdiğimiz ilçeler:

Beykoz Klima Alt Yapı Hazırlama | Ümraniye Klima Alt Yapı Hazırlama | Üsküdar Klima Alt Yapı Hazırlama | Kadıköy Klima Alt Yapı Hazırlama | Ataşehir Klima Alt Yapı Hazırlama | Çekmeköy Klima Alt Yapı Hazırlama | Maltepe Klima Alt Yapı Hazırlama | Kartal Klima Alt Yapı Hazırlama | Pendik Klima Alt Yapı Hazırlama | Tuzla Klima Alt Yapı Hazırlama | Sultanbeyli Klima Alt Yapı Hazırlama | Sancaktepe Klima Alt Yapı Hazırlama

Alt yapısını yaptırdığınız klima cihazlarınızı bayi departmanımızdan satın alabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda Arçelik multi klima ve Mitsubishi multi klimalarının satışını gerçekleştirmektedir.

Klima Nakil İşleri

Taşınma esnasında klimanızı da taşıtmak veya nakil yaptırmak istiyorsunuz. İster aynı adreste ister farklı adresler için klima nakillerinizi yapıyoruz.

Klima Sökme Takma

Evinizi veya iş yerinizi taşıdığınızda firmamızdan klima sökme ve takma hakkında teknik destek alabilirsiniz. Bu işlemde nakliye ücretsizdir.

Sıva Altı Bakır Boru Çekme

Yeni yapılan binalarda klima bakır boru tesisatları sıva altı çekilmektedir. Yeni uygulanan yönetmeliğe göre dış üniteler için özel bir yer belirlenmektedir.