Kavacık Vestel Klima Servisi

Vestel klima Kavacık servisi mahallede sınırlı olmayıp tüm Anadolu yakasına klima teknik servisi hizmeti vermektedir. Kavacık Vestel Klima Servisi tüm model klima cihazlarına klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma ve klima satış hizmeti vermektedir.

Servis talep formu

Klima bakım ve temizliğini unutmayınız

Kavacık klima tamir onarım arıza bakım servisi

Uzman kadro tam donanımlı teknik servis araçları.

İhmale gelmeyecek tek unsur klima bakımıdır.

Klima kullanım alanlarında virüs içinde yaşamamıza sebep olmaktadır. Fakat sağlığımızın etkilenip etkilenmemesi bizim elimizde olan bir şeydir. Klima bakımı zamanında yapılması durumunda virüs ortamdan silinecek taze hava yaşam alanlarımıza gelecektir. Kavacık Vestel klima servisi alt kuruluş olan Regal marka klima cihazlarına da servis hizmeti vermektedir. Vestel marka ile Regal marka klima cihazları aynı model kumanda kullandıkları için firmamızdan temin edebilirsiniz. Kavacık Vestel klima servisi bakım ve montaj haricinde klima kart tamiri konularında da sizlerin çözüm ortağınızdır. Unutmayalım servis hizmeti kurumsal firmalardan alınır. Merdiven altı çalışan klima teknik servisleri cihazlarınızın sadece çöp olmalarını sağlamaktadırlar. Klima kartı arızalarını veya sensör arızalarını klima üzerinde yanıp sönen veya arıza kodları sayesinde öğrenmeniz mümkündür. Klima kartı arıza yaptığında yenisi ile değiştirmeye alternatif kart tamiri yapılması mümkündür.

Vestel klima bakım ve onarım servisi Kavacık

Klima arıza giderimleri tecrübe ister.

Klima özellikle ofislerde daha çok kirlenmekte ve filtreleri tıkanmaktadır. Yeni yasa ile insanların sağlığı açısından klima bakımı mecburi yapılmış ve bakım onarım formları ile ispatlanması gerekmektir. Firmamız klima bakımı konularında marka gözetimi yapmamaktadır. Özellikle hastane veya polikinik gibi insan sağlığını direk ilgilendiren kuruluşlarda klima filtre temizlemesi yapılmaz filtre yenisi ile değiştirilir. Bakım esnasında temizleyici maddeler kesinlikle anti bakteriyel özellik taşımalı klima cihazının bakteri üretmesi engellenmelidir. Kavacık Vestel klima bakım servisi'nin uzman kadrosu cihazlarda oluşan her türlü sorun için uzman kişilerden oluşmaktadır. Klima arıza onarı tamir gibi teknik detaylarda firma çalışanlarımız eğitimlerini sahada almış kişilerdir.

Vestel kaset tipi klima montajı

Kaset tipi klima montajı tamamen farklı bir işçilik isteyen süreçtir. Kaset tipi klimalar için öncelik alçıpan kullanılarak montaj yeri hazırlanması ve hazırlanan alanların klima ölçülerine göre bitirilmesidir. Kaset tipi klimaların montaj aşaması iki ayrı ekip tarafından gerçekleştirilir. Alçıpan ustaları ve klima ustaları burada birbirleri ile irtibaylı süreç uygulamasına giderler. Yapılan bir ölçüm hatası klima montajının yapılmamasına sebep olmaktadır.

Vestel klima montaj servisi Kavacık

Vestel klima sökme takma ve nakil işlemleri

Klima Montajı ekipleri aynı zamanda klima sökme takma diğer adı ile klima nakili işlemlerini de yapabilecek kapasite ve bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Klima de montaj (sökme) işlemi düzgün yapılmalı klima tekrar montaja hazır olmalıdır. Klima bakır boruları kırılmadan alınmalı bakır boru kitleri kullanılmış ise tekrar kullanımına izin verilmemelidir. Mümkün olduğu kadar saf bakır boru kullanılmalı alimünyum kitlerden uzak durulmalıdır. Daha az maliyet olması açısından montaj kitleri alimünyum olarak üretilmekte fakat bu montaj kitleri zamanla klima gazının boşalmasına sebep olmaktadırlar. Sağlıklı bir kurulum kesinlikle sağlam malzemeden oluşmaktadır. Klimanın geleceğinin sağlıklı olması açısından kurulumun sağlıklı olması gerekmektedir. Bizler Kavacık Vestel klima montaj servisi olarak işimizi şansa bırakmıyor orijinal montaj aparatları kullanıyoruz.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.