Mahalle servisleri

Kavacık klima servisi

Klima servisi Kavacık Beykoz

Öne çıkanlar
  • Klima satışı ücretsiz keşif
  • Kavacık klima bayi
  • Kavacık İklimsa klima bayi
  • Kavacık Mitsubishi klima bayi
  • Kavacık Daikin klima bayi

Kavacık klima servisi sizlere servis ve bayi hizmetini aynı anda sunmaktadır.

Kavacık klima servisi Kavacık klima bakım servisi Kavacık klima montaj servisi klima sökme takma En geniş teknik servis ağı ile Kavacık klima servisi. Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup kurulduğu yıldan bu yana geçen süre içerisinde hem klima teknik servisi hem de klima bayi olarak hizmet vermektedir. Klima satışlarında mutlaka ücretsiz keşif isteyiniz ve kapasite hesaplamasını keşif esnasında öğreniniz.

Kavacık klima servisi uzman kuruluş

Klima servisi olarak iş hayatına giren firmamızın satışını yaptığı ürünlere KLİMA BAYİ internet adresinden ulaşabilir klima cihazı satın alabilirsiniz. Kavacık klima servisi hizmet verirken klimanızın markası ve modeli ile ilgilenmemektedir. Markası ve modeli ne olursa olsun bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz. Uzun yıllar sektörde hizmet vererek işinin ehli olmuş ekiplerden oluşmaktayız. Çözemediğimiz klima arızası ile karşılaşmadık. Çok büyük klima sistemlerinde 3. kişilerden teknik konularda bilgi aldık veya markanın yetkili kişilerini davet ederek sonun çözüme kavuşmasını sağladık.

Kavacık klima servisi arıza tamir

Servis her zaman her yerde bulunur. Önemli olan sorunu çözebilecek kapasiteye sahip ve donanıma sahip teknik ekipleri bulmaktır. Klima servisi hizmetinden tam anlamı ile sonuç almak için mutlaka işinde uzman kişiler ile çalışın. Günümüzde klima ile alakalı işlemleri kendini klimacı zanneden herkes yapmaya başladı. Fakat bu kişiler klimanıza zarar vermekten öteye geçemediler. Yaygın olarak kullanılmakta olan klima cihazlarının başında artık inverter klimalar gelmektedir. Kavacık klima servisi talebi için aradığınız her klima servisi inverter klima cihazları için bilgi sahibi değiller. Klima sökme takma işlemlerinde hala eski mantık ile hareket edip klimanın gazını topluyorlar vakum yapılması gerektiğini dahi bilmiyorlar. Oysa ki inverter klimaların gazı toplanmaz montaj bitiminden sonra vakum yapılarak gazları yeniden şarj edilmesi gerekmektedir. Bu tür servisler sektöre ciddi anlamda sekte vurmakta ve bizlerin daha çok aranır halde olmalarını sağlamaktadırlar.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Kavacık klima servisi | Klima bayi
Kavacık klima servisi | Klima bayi

Kavacık klima bakım Servisi

Kavacık klima servisi olarak klima bakımlarında kesinlikle marka ve model ayrımı yapmamaktayız. Sadece klima servisi olarak hizmet veren firmamız bakımdan tamire, tamirden klimanın temizlenmesine kadar teknik destek sağlamaktadır. Klima bakım sözleşmeleri ile adeta klima cihazlarınızı garanti altına almakta sözleşme dahilideki müşterilerimize öncelik tanınmaktadır. Klima bakımı özellikle arıza gibi durumlarda kesinlikle konuya hakim kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Kavacık klima servisi arıza tamir işleri

Aksi takdirde daha büyük sorunlar doğar ve telafisi zor olan işlemler gerekmektedir. Kavacık klima bakım servisi aynı zamanda klima kart tamiri de yapmaktadır. Arızalı olan klima kartlarını mevcut klima cihazınızdan söker ve tamirini yaparak geri takmaktadır. Aşırı derece etkilenmiş klima kartları tamir olmayabilir. Bu durumlarda Kavacık klima servisi kartın değişimine gitmektedir. Bizlerden klima arıza kodları hakkında bilgi alabilirsiniz. Arıza kodlarından klimanızın arızasını sizde öğrenebilir ona göre müdahale isteyebilirsiniz.

Kavacık klima montaj servisi

Kavacık klima montaj servisi bakımlarda olduğu gibi montajda da marka ve model ayrımı yapmamakta klima montajı konusunda uzman olan kadromuzla siz değerli müşterilere hizmet vermekteyiz. Klima sökme takma diğer adı ile yer değiştirme işlemlerinde aynı semt dahilinde olmsı durumunda nakliye ücreti talep etmiyoruz. Klima taşıma işlemi gerçekleşip montajının çeşitli sebeplerden dolayı gerçekleşmememe si durumunda servis bedelini geçmeyecek şekilde nakliye bedelini talep ediyoruz. Klima montajlarında olması gerektiği kadar personel ile işlemlere başlıyoruz. Tüm personelimiz konularında uzman kişilerdir ve yıllardır sektörde ehil olmuşlardır.

Kavacık klima servisi montaj uzmanıdır

Klima montaj ekiplerimiz aynı zamanda klima alt yapı hizmeti de vermektedir. Ankastre olarak tabir edilen bu sistem klima bakır borularının görünmemesini sağlamaktadır. Kavacık klima servisi klima bakır borularının sıva altı çekilmesi sonucunda bakır borular ömürlerini 10-20 kat daha fazla dayanıklılık haline getirmektedir.

Kavacık klima servisi | Klima bayi Klima satışı

Kavacık klima servisi aynı zamanda İKLİMSA bayisidir ve İklimSA ürünlerinin satışını yapmaktadır. Sizde Mitsubishi klima veya Sigma klima cihazı satın almak istiyorsanız ücretsiz olarak sunduğumuz keşif hizmetimizden yararlanın. Sizlere sağlanan ücretsiz keşif hizmetimiz esnasında satın alacağınız klima cihazının kurulumunun nereye ve ne şekilde yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olunuz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Her yıl klima bakımlarımızı yapıyorlar. Kavacik bölgesinde en iyi hizmet alabileceğiniz bir yerdir tavsiye ederim.

  2. Önce klima montajlarımızı yaptılar. Çalışmalarında hiç bir kusur görmediğimiz için klima bakım anlaşması yaptık ve sürekli çalışıyoruz iyi günler ve teşekkürler.

  3. Evimizi taşımaya karar verdiğimiz ve taşıma günü geldiğinde nakliyecilerin klimanın da sökülmesi gerekiyor diye son dakikaya soktukları bir iş için çağırdığımız Kavacık klima servisi anında geldiler ve hemen klimayı söktüler. Bizi çok büyük bir dertten kurtartırlar. Tavsiye ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara