Kavacık klima servisi, Kavacık Klima Bakımı, Kavacık Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Kavacık klima servisi

Kavacık klima servisi sizlere servis ve bayi hizmetini aynı anda sunmaktadır.

Kavacık Klima Servisi Kavacık Klima Bakım Kavacık Klima Sökme Takma

En geniş teknik servis ağı ile Kavacık klima servisi.

Kavacık klima servisi klima bakımı, klima montajı, klima alt yapı hazırlama, klima sökme takma ve klima satışı yapan özel bir klima teknik servisidir.

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup kurulduğu yıldan bu yana geçen süre içerisinde hem klima teknik servisi hemde klima bayi olarak hizmet vermektedir. Klima satışlarında mutlaka ücretsiz keşif isteyiniz ve kapasite hesaplamasını keşif esnasında öğreniniz.

Klima servisi olarak iş hayatına giren firmamızın satışını yaptığı ürünlere KLİMA BAYİ internet adresinden ulaşabilir klima cihazı satın alabilirsiniz. Kavacık klima servisi hizmet verirken klimanızın markası ve modeli ile ilgilenmemektedir. Markası ve modeli ne olursa olsun bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz. Uzun yıllar sektörde hizmet vererek işinin ehli olmuş ekiplerden oluşmaktayız. Çözemediğimiz klima arızası ile karşılaşmadık. Çok büyük klima sistemlerinde 3. kişilerden teknik konularda bilgi aldık veya markanın yetkili kişilerini davet ederek sonun çözüme kavuşmasını sağladık.

Servis her zaman her yerde bulunur. Önemli olan sorunu çözebilcek kapasiteye sahip ve donanıma sahip teknik ekipleri bulmaktır.

Klima servis hizmetinden tam anlamı ile sonuç almak için mutlaka işinde uzman kişiler ile çalışın. Günümüzde klima ile alakalı işlemleri kendini klimacı zanneden herkes yapmaya başladı. Fakat bu kişiler klimanıza zarar vermekten öteye geçemediler. Yaygın olarak kullanılmakta olan klima cihazlarının başında artık inverter klimalar gelmektedir. Servis talebi için aradığınız her klima servisi inverter klima cihazları için bilgi sahibi değiller. Klima sökme takma işlemlerinde hala eski mantık ile hareket edip klinanın gazını topluyorlar vakum yapılması gerektiğini dahi bilmiyorlar. Oysa ki inverter klimaların gazı toplanmaz montaj bitiminden sonra vakum yapılarak gazları yeniden şarj edilmesi gerekmektedir. Bu tür servisler sektöre ciddi anlamda sekte vurmakta ve bizlerin daha çok aranır halde olmalarını sağlamaktadırlar.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Klima arızalarını ciddiye alınız

Kavacık klima bakım Servisi

Klima bakımlarında kesinlikle marka ve model ayrımı yapmamaktayız. Sadece klima servisi olarak hizmet veren firmamız bakımdan tamire, tamirden klimanın temizlenmesine kadar teknik destek sağlamaktadır. Klima bakım sözleşmeleri ile adeta klima cihazlarınızı garanti altına almakta sözleşme dahilideki müşterilerimize öncelik tanınmaktadır. Klima bakımı özellikle arıza gibi durumlarda kesinlikle konuya hakim kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde daha büyük sorunlar doğar ve talafisi zor olan işlemler gerekmektedir. Kavacık klima bakım servisi aynı zamanda klima kart tamiri de yapmaktadır. Arızalı olan klima kartlarını mevcut klima cihazınızdan söker ve tamirini yaparak geri takmaktadır. Aşırı derece etkilenmiş klima kartları tamir olmayabilir. Bu durumlarda Kavacık klima servisi kartın değişimine gitmektedir. Bizlerden klima arıza kodları hakkında bilgi alabilirsiniz. Arıza kodlarından klimanızın arızasını sizde öğrenebilir ona göre müdahale isteyebilirsiniz.

Kavacık klima montaj servisi

Kavacık klima montaj servisi bakımlarda olduğu gibi montajda da marka ve model ayrımı yapmamakta klima montajı konusunda uzman olan kadromuzla siz değerli müşterilere hizmet vermekteyiz. Klima sökme takma diğer adı ile yer değiştirme işlemlerinde aynı semt dahilinde olmsı durumunda nakliye ücreti talep etmiyoruz. Klima taşıma işlemi gerçekleşip montajının çeşitli sebeplerden dolayı gerçekleşmememesi durumunda servis bedelinini geçmeyecek şekilde nakliye bedelini talep ediyoruz. Klima montajlarında olması gerektiği kadar personel ile işlemlere başlıyoruz. Tüm personelimiz konularında uzman kişilerdir ve yıllardır sektörde ehil olmuşlardır.

Klima montaj ekiplerimiz aynı zamanda klima alt yapı hizmeti de vermektedir. Ankestra olarak tabir edilen bu sistem klima bakır borularının görünmemesini sağlamaktadır. Klima bakır borularının sıva altı çekilmesi sonucunda bakır borular ömürlerini 10-20 kat daha fazla dayanıklılık haline getirmektedir.

Arçelik klima servisi Kavacık

Arçelik marka klima cihazlarınızın bakım ve montaj işlerini Kavacık Arçelik Klima Servisi'ne sorunsuz bir şekilde yaptırtabilirsiniz. Hızlı servis özelliği ile bilinen firmamız yapamayacağı işler ile alakalı sizlere söz vermemektedir.

Kavacık Vestel Klima Servisi

Kavacık Demirdöküm Klima Servisi

Kavacık Mitsubishi Klima Servisi

Kavacık Lg Beko Klima Servisi

Kavacık klima bayi | Klima satışı | Ücretsiz Keşif

Kavacık klima servisi aynı zamanda İKLİMSA bayisidir ve İklimSA ürünlerinin satışını yapmaktadır. Sizde Mitsubishi veya Sigma marka klima cihazı satın almak istiyorsanız ücretsiz olarak sunduğumuz keşif hizmetimizden yararlanın. Sizlere sağlanan ücretsiz keşif hizmetimiz esnasında satın alacağınız klima cihazının kurulumunun nereye ve ne şekilde yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olunuz.