Kartal Klima Servisi

Kartal klima servisi her zaman sizlerleKartal klima servisi | Klima Bayii | Klima Bakımı | Klima Montajı

Kartal Klima Servisi Tamir İşleri

Kartal klima servisi klima bakımı, onarımı ve montajı gibi alanlarda hizmet verir. Klimanız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bakım ve onarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klimaların her evin olmazsa olmaz eşyalarından biri haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında sıcaktan kurtulmak ve serinlemek için kullanılır. Fakat bakımları düzenli bir şekilde yapılmazsa sorunları da beraberinde getirir. Kartal klima servisi olarak klimalarınızın düzenli bir şekilde bakımdan geçmesini sağlıyoruz. Bu sayede olası arızalarında önüne geçmiş oluyoruz. Arızaların ne zaman geleceği belli olmayabilir, teknik servisimizden destek alarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Klima Servisi | Kombi Servisi

Klima Servisi 97%
Kombi Servisi 75%
Petek Temizleme 63%
Alt Yapı Hazırlama 84%

Kartal Klima Servisi Kalitenin Tek Adresi

Klimanızı daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartal klima servisi olarak profesyonel teknik ekibimiz ile beraber her türlü bakım, tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede klimalarınızı daha uzun süre kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Kartal klima servisi bakım onarım tamir hizmetleri

Klimalar düzenli bir şekilde bakıma sokulmazsa teknik arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterebilir. Kartal klima servisi ancak genelde hava üflerken, fan çalışırken ve soğuturken problem meydana gelir. Profesyonel ekibimiz ile beraber klimanızın soğutucu seviyelerini analiz ediyor ve problemin neyden kaynaklandığını tespit ediyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmet Kartal bölgesindeki klima arızalarının mümkün olduğunca en aza indirilmesini sağlıyor. Sunduğumuz hizmet klimanın marka ya da modeline göre de değişmiyor.

Kartal klima servisi onarım arıza servisi

Klima servisi olarak sadece teknik arıza onarım değil bakım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Eğer klimaların bakımı düzenli bir şekilde yapılmazsa klima düzgün soğutmamaya başlar. Düzgün soğutmamanın en büyük nedenlerinden biri hava filtresinin kirli kalmasıdır. Teknik ekibimiz klimanızın hava filtresi dahil tüm parçalarının bakımını gerçekleştirir. Ayrıca kondansatör ve buharlaştırıcının da temizliği sağlanır. Bu sayede klimanız daha düzgün çalışmaya başlar.

Tüm Klima Marka ve Modellerine Uygun Yedek Parça Hizmeti

Kartal klima servisi olarak klimalarınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlıyoruz. Eğer onarım aşamasında parça değişimi gerekirse orijinal yedek parçalar ile değiştiriyoruz. Bünyemizde bulunan zengin yedek parça alternatifleri ile vakit kaybetmeden klima tamirini tamamlıyoruz. Bu sayede teknik arızaların da tekrarlanmasının önüne geçmiş oluyoruz.

Kartal Klima Servisi Alt yapı hazırlama servisi

Yedek parça değişimine geçmeden önce klimanın modeline ve markasına uygun olup olmadığını inceliyor, bağlantı aparatlarını tek tek gözden geçiriyoruz. Örneğin filtrelerin değişmesi gerekiyorsa orijinal yedek parçanın klimaya uygun olup olmadığını test ediyor ardından yerleştiriyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Kartal klima bakım servisi

Kartal Klima Servisi Periyodik Klima Bakımı

Klima bakım servisi sağlığınız için de oldukça önemlidir. Eğer klimalarınızın bakımını düzenli olarak yaptırmazsanız klimaların içinde biriken kirler, tozlar ve bakteriler solunum yolu rahatsızlıklarına ve enfeksiyon kapmanıza neden olabilir. Periyodik klima bakımı profesyonel ekibimiz ile birlikte cihaz içindeki her türlü kirli maddeyi temizliyor, pis kokunun da önüne geçiyoruz.

Kartal Klima Servisi ile Profesyonel Bakım

Kartal klima servisi olarak klimanızın ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştiriyoruz. Klima iç temizliği bakım aşamasının en önemli noktasıdır. 6-12 ay arasında düzenli olarak iç temizlik yaptırırsanız klimalarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ancak klima iç temizliği için profesyonel destek almalısınız. Firmamız ile iletişime geçerek tüm temizlik ve bakım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kartal Klima Servisi Genel Bakım Hizmetleri

İç ünite, fan kanatları, dış ünite, ses ve estetik görüntü kontrolleri profesyonel teknik ekibimiz tarafından tamamlanır. Bakım yaparken elektrik tesisatı ve voltaj kontrolünü de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kısa devre oluşma ihtimalini en aza indiriyoruz. Kartal klima bakım servisi bakım işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz, kurulum tesisatını da gözden geçirmeyi ihmal etmiyoruz. Bakımı profesyonel bir şekilde yapılmış klimaların çalışma performansları her zaman daha yüksektir. Ayrıca enerjiden de %40 oranında tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Düzenli bir şekilde yapılan profesyonel bakımlar gereksiz enerji kullanımının önüne geçiyor.

Kartal Klima Servisi ile Uygun Fiyatlı Montaj İşlemleri

Klima yaz-kış kullanabileceğiniz, evin olmazsa olmazlarından sayılan bir cihazdır. Bu yüzden artık her evde en az 1 tane klima bulunur. Yeni bir eve taşındığınızda ya da yeni klima aldığınızda montaj işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartal klima servisi olarak klimanızın profesyonelce evinizin istediğiniz odasına monte edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca cihazın gazının tam olarak doldurulmasını ve bağlantılarının doğru bir şekilde takılmasını sağlıyoruz. Bu sayede klimanızı yüksek performans ve dayanıklılık eşliğinde kullanabilirsiniz.

Kartal Klima Servisi Profesyonel Montaj Kurulum

Sadece evlere değil işyerlerine de klima montajı hizmeti vermekteyiz. İşyeriniz Kartal bölgesinde yer alıyorsa bizimle iletişime geçebilir, kısa sürede klimanızın işyerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile beraber klimanızı eski işyerinizden alıyor ve yeni yerine taşıyoruz. Taşıma esnasında klimanızın başına hiçbir sorun gelmemesi için her türlü tedbiri de alıyoruz. Profesyonel klima montajı işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, firmamızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Kartal klima montaj servisi

Kartal Klima Servisi Tecrübenin Buluştuğu Nokta

Klima montajı en az bakım ve tamiri kadar hassas bir iştir. Sökme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Aksi halde klimanız soğutmaz, elektrik devreleri zarar görür ve çalışmaz. Kartal Klima Montaj Servisi ekibimiz ile beraber tam ölçümleri alıyor ve klimanızı evinizin ya işyerinizin en verimli kullanım noktasına monte ediyoruz. Doğru montaj doğru şekilde iklimlendirme sağlar. Ayrıca Kartal Klima Servisi enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar. Eğer klima montajı yanlış bir şekilde yapılırsa çok yüksek bir elektrik faturası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kartal bölgesindeki klima montajı işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ArçelikVestelDemirdökümDenkiMideaMitsubishiDaikinAlaska
SegAltusFujitsuGeneralEskimoSigmaAirfelAirwell
AlarkoToshibaRubenisBaymakBaxiPanasonicTebaProfilo
FujiplusSeikonViessmannSamsungYorkRegalHotpointLg
Lg BekoBekoBoschTronicBuderusVaillantRubenisHantech

Anında servis hizmeti almak için uzmanlarımızı çağırın.

Sohbeti başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Sorularınız için buradayız.