İstoç Klima Servisi

İstoç klima servisi bölgede ilk teknik servis olarak klima bakımı ve klima montajı yanı sıra klima sökme takma hizmetleri veren özel teknik servistir. Klima bayi ve klima satışı..

Servis talep formu

İSTOÇ KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

İstoç klima servisi uzman kadroları ile klima bakım onarım hizmeti verir

Klima sökme takma işlemlerinde nakliye ücreti talep etmiyoruz

İstanbul'un her yerinde servis34

Klimaların gelişmesi son yıllarda teknoloji ile beraber daha da ileriye taşınmıştır. Dünya üzerinde ve ülkemizde de gelişen klimaları kullanan sayısı bir hayli fazladır. Bakıldığında birçok klima çeşidi yaygın bir şekilde karşımıza çıkıyor. Günümüzde kullanılan klima çeşitleri genel olarak tavan tipi, kanallı, yer tipi, VRF olarak biliniyor. Bu klimalar ara sıra arıza, montaj, bakım gibi ihtiyaçlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumda İstoç klima servisi olarak hizmet veren firmalar devreye giriyor.

İstoç Klima Servisi

İstoç klima servisi olarak hizmet sunan firmalardan biri de servis34 firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu klima servisi kanallı tip klima gibi bir klima çeşidinin montaj ve bakım gibi işlemlerini rahatlıkla yapmaktadır. İstoç semti gibi İstanbul’un diğer semtlerinde de hizmetlerini insanlara sunmaktadır. Bu profesyonel firma ile irtibata geçmek için servis34.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İşyerlerinde tercih edilen Kanallı Tip Klima Nedir?

Kanallı tip klima ülkemizde farklı marka ve modelde yer alan bir klima çeşidi olarak biliniyor. Peki, kanallı tip klima nedir? Nerede kullanılır? Özellikleri nelerdir? Avantajlı nedir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Goodman Kanallı tip klima servisi

Klima bakımında zamanlama her şeyden önemlidir

Kanallı tip klima, merkezi sistemlerde ısıtma ve soğutma işlemeleri için kullanımı olan ve bu sistemlerin iç ünite kısmında yer alan tavan bölümüne montaj yapılıyor. Yapısı gereği hava dağılımını iyi bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca montajı iyi bir şekilde yapılır ise güzel bir görünüm sağlar. Kusursuz bir hava akımı sağlama konusunda oldukça iyi bir performans göstermektedir.
Bu klima çeşitleri geniş özelliklere sahiptir. Bakıldığında tasarımı ince aynı zamanda kompakt bir yapıya sahip olurken sessiz çalışma özelliği en beğenilen özellikleri içinde yer almaktadır. Daha önce de söylediğimiz gibi hava akımına iyi bir şekilde dağıtmaktadır. Bu işlem yaparken her ortama eşit şekilde hava dağıtım yapıyor. Bugünün çeşitlerinde bazı durumlarda yüksek basınç oluşabiliyor ve bu klima çeşitli buna uyum sağlamaktadır. Kanallı tipi klima uyumlu bir çalışma gösterirken ayrıca kolay bir çalışma mantığı yer almaktadır.
Kanallı tip klimalar çok fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni ise birçok avantajı içinde barındırması olarak söylenebilir. Bakıldığında özellikle çalışma ortamları sessiz olan mekânlarda sessiz bir çalışma stratejisi yer alıyor. Bakım ve temizliği oldukça pratik olduğu için uygun fiyatları bu klima çeşidine bakımını ve temizliğini yaptırmak mümkündür. Ayrıca hafif olduğu için istediğiniz yere monte edebilme imkânınız yer alıyor. Enerji tasarrufu konusunda da oldukça avantajlı bir yapısı yer alıyor.

İstoç Arçelik beko klima servisi, bakım, tamir ve montajı

Bağcıların iş merkezlerinden olan istoç semtine çok yakın olan işyerimiz hemen her marka klima bakım, tamir, montaj, sökme ve takma, klima gaz doldurma işlemleri ile ilgili istoç Arçelik klima servisi ve istoç Beko klima servisi, istoç altus klima servisi hizmetlerimiz mevcuttur. İstoç’da hangi adada olursanız olun, aynı gün içerisinde teknik ekiplerimiz sizi ziyaret edip klima problemlerinizi çözme konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu problem klima çalışma problemi, klima ısıtma ya da soğutma sorunu, klima su akıtma problemi, klima ses ya da koku yapma problemleri olabilir.

İstoç Vestel - Regal klima servisi, bakım, tamir ve montajı

Ana servis bölgelerimiz ve hizmetlerimizden olan istoç Vestel klima servisi ve istoç Vestel regal servisi branşlarımız 15 yılı aşkın süredir bölgenizde devam etmektedir. Bu hizmetler dâhilinde Vestel / Regal klima bakımı, Regal – Vestel klima montajı, gaz dolumu, yer değişimi, klima tamiri hizmetleri vermekteyiz. Klimalarınızın split klima, Salon tipi klima yâda tavan tipi klima yâda kanallı tip klima olması fark etmeksizin en hızlı en ekonomik şekilde klima tamir bakım onarım hizmeti vermekteyiz.

İstoç Mitsubishi – Daikin - Panasonic klima servisi, bakım, tamir ve montajı

Acıbadem Klima alt yapı hazırlama işi montaj firmalarınındır.

Tüm Klima kullanıcıları bilirler ki kullandıkları klimaların kullanım zamanına göre ve ortam durumuna göre periyodik klima bakımlarını yaptırmaları gerekir. Ve bu kullandığınız markalar özellikle pahalı ve kaliteli markalar ise asla bakım ve kontrolü ihmal edilmemelidir. İşte bizler istoç mitsubishi klima servisi, istoç daikin klima servisi yâda panasonic klima servisi olarak işyerlerinizdeki salon tipi, tavan tipi, duvar tipi yada büyük endüstriyel klima bakımı, klima montajı, arıza tamiri, gaz şarjı gibi işlemlerinizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Arayın gelelim 4441865

İstoç klima servisi olarak, demirdöküm klima, baymak klima, baxi klima, viallant klima, profilo klima, inverter klima, sulu sistem chiller klima gibi hemen her marka model klimaya hizmet veriyoruz

Klima satışı konularında teknik ekiplerimizden ücretsiz keşif hizmeti alınız.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.