Menu.
Menu.

Hakkımızda...

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima servisi pro ekipleri ile bakım arıza tamir alt yapı hazırlama konularında uzman kadroları ile ...

Klima Bakımı
Klima Bayi

Klima Bayi

Klima satın almadan önce keşif ekiplerimizin önerilerinden faydalanın ve kapasite belirlenmesinde ...

Klima Satışı
Kombi servisi

Kombi Servisi

Kombi ve peteklerinin bakımlarını her yıl mutlaka yaptırın. En iyi hizmeti profesyonel kadrolarımız...

Kombi Bakımı
Kuruluşumuz

Klima Kombi Servisi Tarihçesi

2000 yılında İstanbul Anadolu yakası merkezli olarak kurulduk. İlk kurulduğumuz günden itibaren sektöre yeni soluk ve heyecan getirdik. İklimlendirme ve beyaz eşya servislerinin sektördeki açıklarını ortaya çıkarttıkca hedef haline geldik. Müşteri memnuniyetini vizyon haline getirdik. İşini hakkı ile yapmayan ve sektörde tek olmak isteyen firmalar tarafından tehditlere maruz kaldık. Türk patent endüstrisinden aldığımız isim hakkımızı başkaları tarafından kullanılmasına engel olamadık. Süreçte bir çok firma ile mahkemelik durumlara geldik. 18. yılın haklı gururunu yaşayarak daha kaliteli hizmet sunmaya kesin karar verdik ve olmaz denilenleri başardık. Anadolu yakasının bir çok konut ve iş yerlerinde bulunan klima kombi cihazlarının bakım ve onarımlarında imzamızı kaydettirdik.

Kombi bakımı Klimada 18. Yıl Kombide 7. Yıl
12 Yıldır Bizimle

Mustafa OKUR

Teknik Müdür
7 Yıldır Bizimle

Merve DEĞER

Satış Koordinatörü
KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Referanslarımız

  • “ Yaklaşık 7 yıldır SERVİS CENTER firması ile klima cihazlarımızın bakım onarım ve satın alma konularında çalışmaktayız. Şimdiye kadar herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.”

    Serkan YILMAZ - Kumcular Beton AŞ.
  • “ Her zaman teknik servis hizmeti veren firmalara karşı hep ön yargılı olduk. SERVİS CENTER İklimlendirme hizmetleri firması ile çalışmaya başlayıncaya kadar. ”

    Adem ŞAHİN - Akasya AVM yönetim.
  • “ Evimizde kullandığımız klima cihazı için sürekli servis çağırdık. Gelen servis ekipleri sürekli yaptık dediler ve gittiler. Aynı arıza sürekli devam etti. SERVİS CENTER geldi ve 2 yıldır arıza yok. ”

    Fatma ERYILMAZ - Kullanıcı
Copyright @2018 Klima Servisi by sitemap. İklimlendirme uzmanları.