Göztepe klima servisi, Göztepe Klima Bakımı, Göztepe Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Göztepe klima servisi

Göztepe klima servisi gerek klima alt yapı hazırlama gerekse klima satışı ile lider konumdadır.

Göztepe Klima Servisi Göztepe Klima Bakım Göztepe Klima Sökme Takma

Göztepe Mahallesi Kadıköy'ün incisi olma yolundaki kararını azimle sürdürüyor.

Klima servisi denildiğinde akla ilk gelen firma ''SERVİS CENTER'' klima teknik servis firması gelmektedir. Göztepe klima servisi merkeze bağlı olarak çalışmaka olup merkezden alınan direktifler sonucu hareket etmektedir. Tüm bölge ofislerini merkezi sistem ile yöneten SERVİS CENTER iklimlendirme hizmetleri firması hizmet bölgelerini Göztepe ile sınırlı tutmayıp tüm bölgelere götürmektedir. Başta klima alt yapı hazırlama olmak üzere tüm marka klima cihazlarının bakır borularını sıva altı çekerek uygulama yapmaktayız.

Göztepe Klima Servisi bir Servis Center kuruluşu olup klima servis ve bakım sektörüne bol kazanç amacıyla değil müşteri memnuniyetini esas alıp bölge halkıyla uzun vadeli güven ilişkisini sağlamak ilkesiyle yola çıkmıştır. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren bu ilkeyi yerine getirdiğimizi ve müşterilerin memnuniyetlerini her zaman sağlamak için kendimizi geliştirmeyi esas aldığımızı gururla ifade edebiliriz.

Göztepe Klima Servisi klimalarınız için ne yapar?

Göztepe Klima Servisi klimalarınızı ilgilendiren her konuda servis imkânı sunar. En çok satılan firmanın ürününden en az satılan firmanın ürününe kadar fark etmeksizin her türlü cihaz için servis imkânı verebilecek uzman kadromuzla klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima alt yapı hazırlama, klima bakır boru döşeme ve cihazları ilgilendiren tüm sorunlara bilgi, tecrübe ve en iyi aletlerle müdahale ederek sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

Firmamız cihazlarınızın sorunlarını tekrarlamaması için özveriyle çalışır. Göztepe Klima Servisi ile iletişime geçerek cihazlarınıza iyilikler yapabilir onlar için bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Yaşantımızda olmazsa olmazlarımızdan nedir diye sorsak kesinlikle klima gelir. Özellikle yaz aylarında her şeyimizden vaz geçeriz ama klimamızdan vaz geçemeyiz. İş ortakları beraber çalıştıklarına çözüm ortağı olarak görülür. Firmamız sizlerin değil klimanızın çözüm ortağıdır. Sorunun ne olduğuna değil nasıl çözüme kavuşturulacağına bakıyoruz. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir. Eğer ki müşteri memnun değilse o işi yapmanın bir anlamı yoktur. Siz bize sorununuzu ayrıntılı olarak bildirirseniz belki servis çıkartmamıza gerek kalmaz telefon konuşması ile sorun ortadan kalkabilir.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Göztepe Klima Bakımı

Hayatınızı riske etmemek adına klima bakımı önem arz etmektedir

Elektronik cihazların uzun ömürlü çalışmasını sağlamak profesyonel bakım ve onarımdan geçer. Bu konu klima cihazları üzerinde düşünüldüğünde daha hassas ve insan sağlığı için önemli bir hal alıyor. Evinizde eşinize çocuklarınıza işyerinizde çalışanlarınıza ve müşterilerinize ferah bir ortam sunan klimalarımızın temiz ve sağlıklı hizmet vererek uzun yıllar devam etmesini istiyorsanız onun bakımıyla ve sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekmektedir. Uzman kadrolarımız

Göztepe Klima Bakımı ile cihazlarınızın uzun süre sıkıntısız çalışması için elinden geleni yapıyor.

Göztepe Klima Bakımı hizmeti veren kuruluşumuz tüm marka klima cihazları hakkında tam donanımlı elemanlar yetiştirerek tüm İstanbul’a en hızlı ve güvenilir servis ve klima bakım hizmetini sunmakta. Göztepe Klima Bakımı hizmetimizin amacı sizlerin ferah ortamlarını koruyarak güvenini kazanmak. Müşteri memnuniyetinin olmadığı hiç bir yerde başarıdan söz edilemez.

Göztepe klima montajı

İşi bilen kişiler klima montajı yaptığı sürece verim artar sorun çıkmaz

Klima montajlarını işinin ehli olan kişilere bırakın. Günümüzde gerek ekonomik koşullar gerekse meraktan olsa gerek farklı sektörlerde hizmet veren kişiler de klima montajı yapmaya başlamışlardır. Sektöre dahil olmayan kişiler klima cihazlarına zarardan öteye bir şey katmamış olup klima performanslarınıda ciddi anlamda düşürmektedirler. Belki montajı akabinde bir olumsuzluk görülmese de ilerleyen zamanlarda mutlaka klima arıza vermektedir. Kesinlikle servisler haricindeki kişilere klima montajı konusunda teknik servis hizmeti vermelerini istemeyiniz.

Klima alt yapı hazırlama konularında Göztepe ve çevresinde bir çok şantiyede imzamızı attık ve projelere devam ediyoruz