Gaziosmanpaşa Klima Servisi

İstanbul’un tanınan semtlerinden olan Gaziosmanpaşa semti elektronik cihaz olan klimanın en çok tercih edilen bölgelerinden biridir. Bilindiği gibi klimalar pratik yapıları bulunduğundan dolayı kullanılıyor. Gaziosmanpaşa semtinde yaşayan insanlar da bunu bilerek klima kullanmaya devam ediyor. Genellikle yaz aylarında aşırı sıcak olduğundan dolayı en fazla bu aylarda klima kullanımı görülür.

Servis talep formu

GAZİOSMANPAŞA KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

İklimlendirme özelliği ile sadece soğutma değil, soluduğunuz havayı temizleme görevi de yapan klimalar, daha çok yaz ve kış aylarında kullanılmaktadır. Farklı marka ve model cihazlarınızın bakım, onarım ve montaj teknik destek ihtiyaçlarında Gaziosmanpaşa klima servisi hizmetleri ile çözümler sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden biri olmasına rağmen en kalabalık ilçelerden biridir. Gaziosmanpaşa içerisinde tüm taleplere Gaziosmanpaşa klima servisi olarak birebir çözümler sunulmaktadır.

Gaziosmanpaşa Klima Bakım Servisi

Klimaların sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması çok önemlidir. Bakım çalışmalarında cihazın tüm parçaları elden geçirilir. Temizliği yapılır. Yaz ve kış ayların öncesinde bakım yapılması önerilir. Bu alanda Gaziosmanpaşa klima bakım servisi cihazınızın bakım sonrasında sıfır cihaz ayarında çalışma verimi sunmasını hedeflemektedir. Zamanında bakımı yapılmayan klimalar zaman içerisinde bulunduğu ortama topladığı kir ve tozu geri üfler. Bu durum çeşitli alerjik hastalıklara davetiye çıkarır. Bunun yanında klimalar aynı performansı sağlayabilmek adına daha fazla çalışacak ve faturalara ek maliyetler gelecektir. Bakımı yapılan klima;

* Düzenli çalışır.

* Daha uzun ömürlü olur.

* Elektrik sarfiyatı azalır.

* Kışın daha iyi ısıttığı gibi yazı daha iyi soğutur.

* Düzenli bakım çalışmaları Gaziosmanpaşa klima bakım servisi klimalarınızın olmadık anda arızalanmasının da önüne geçebilecektir. Periyodik bakım yapılan bir cihaz bakımı yapılmayan bir cihaza göre yüzde 25 oranında daha fazla verim sunacaktır.

Gaziosmanpaşa Klima Montaj Servisi

Klimalar uzman kişiler tarafından monte edilmelidir. Alanında uzman ve gerekli eğitimleri alan teknik destek Gaziosmanpaşa klima servisi ekiplerimiz sorunsuz montaj çalışmaları yürütmektedir. İki üniteden oluşan klimaların montaj aşamasında bazı püf noktalarına dikkat edilmelidir. İç ünitenin monte edileceği duvarın belirlenmesi ile montaj başlar.

Klima içinde havanın neminden dolayı suyun dışarı gönderilmesini sağlamak adına montaj plaketinin yüzde 3 eğimde yerleştirilmesi önemlidir. Montaj aşamasında eğrilik olması ya da plaketin duvara temas etmemesi durumunda klima su akıtabilir ya da çalışırken titreşim oluşturabilir. İç ve dış ünite montajında Gaziosmanpaşa klima bakım servisi ekiplerimiz drenaj hattının bağlantılarının yapılmasında çok dikkatli davranmaktadır.

Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi

Düzenli bakım yapılmadığında klimanızda çeşitli arızalar meydana gelebilir. Bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızda Gop klima tamircisi çözüm merkezi olarak hizmetler vermektedir. Arçelik, beko, Vestel, altus, sigma, toshiba, regal, baymak, demirdöküm gibi pek çok marka ve modele ait teknik destekler verilmektedir. Klima çalışmadığında pek çok nedenden dolayı arıza oluşmuş olabilir. * Klimaya enerji gelmiyor ise hiç çalışmayabilir.

* Fan motoru çalıştığı halde soğutma ve ısıtma yapmıyor ise termostat ya da kompresöz termiği arızalı olabilir.

* Klima kompresörü kalkış yapmıyor ise kalkınma kondanstörleri arıza yapmış olabilir. Bu ve benzeri durumlarda Gop klima tamircisi teknik ekiplerimiz sorunu hızlı bir şekilde tespit eder. Klimanın arızalı olmasından dolayı yaşanan mağduriyetleri en aza indirger. Parça değişimi söz konusu olduğunda Gop klima tamircisi hizmetlerinde orijinal parça kullanılmaktadır. Bu şekilde cihazınızın orijinal verimini aksatmadan sürdürebilecektir.

Alanında uzman ve deneyimli teknik ekiplerimizin cihazın arızalı parçasını çok hızlı bir şekilde tespit eder. Onarım durumu var ise yapılır. Değişim gerekli ise hızlı, pratik ve sorunsuz bir şekilde parça değişimlerini sağlar.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.