Fatih Klima Servisi

Kaliteli hizmeti almak her kullanıcının en doğal hakkıdır. Fatih klima servisi'nden klima bakımı, klima montajı klima sökme takma ve klima satış konularında kaliteli hizmeti her zaman alabilirsiniz.

Servis talep formu

FATİH KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

Klima denince akla ilk olarak serinlik gelse de artık hem sıcaklık hem soğukluk için klimalar tercih edilmektedir. İstanbul içerisinde her hangi bir semtte otururken taşınmanız gerekebilir.

Fatih semtine geldiğinizde klima sökme- takma işlemleri yapılması için Fatih klima servisi ile irtibat kurabilirsiniz. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Fatih klima servisi, haftanın her günü ve her saati hizmetinizde olacaktır. Herhangi bir arıza, problem ya da sorunda ilk müdahaleyi uzman ekiplerin yapması sizin adınıza da en iyisi olacaktır.

Uzman olmayan kişilerin yaptıkları tavsiyeler ya da uygulamalar klimanıza zarar verebilmektedir. Klima markanız ne olursa olsun kaliteli hizmet alabilirsiniz. Arçelik, Hitachi, Alarko vb. bütün klima markaları için tecrübe sahibi Fatih klima bakımı ekibi doğru uygulamalar ile klimanızın performansını arttırarak tüketimini düzene sokmaktadır.

Fatih Klima Servisi Ve Klima Alırken Dikkat Edilecekler

Klima tercihi yapmadan önce Fatih klima montaj servisi ve uzman ekipler bir keşif için ücretsiz olarak sizinle görüşeceklerdir. Yapılan analizler sonucunda doğru klima çeşitleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Bu klima çeşitleri split, kaset tipi, duvar tipi ya da diğer klima çeşitleri olabilir. Burada önemli olan sizin klimayı kullanmak istediğiniz ortamda istediğiniz verimi alabilmenizdir. Bunun için doğru klima tercihi yapılmalıdır.

Keşifler yapıldıktan sonra Fatih klima servisi yönlendirmesi ile uzman ekipler klima montaj işlemlerine başlayacaklardır. Doğru klima montajı ve doğru klima tercihi sayesinde klimadan istenilen performans her zaman sizinle olacaktır. Paranız enerji sarfiyatı yüksekliği sebebi ile siz fark etmeden havaya karışmayacaktır. Dilerseniz klimanızın yerini değiştirmek için de tekrar Fatih klima montaj servisi ile görüşerek istediğiniz yer değişimini yaptırabilirsiniz.

Fatih Klima Bakımı ve Klima Arızaları

Fatih klima bakımı ekibi periyodik bakımlara çok önem vermektedir. Bakımlar sırasında yapılan her bir değişim ve işlem için 1 yıllık garanti sunulmaktadır. Klima bakımı yapılırken kullanılan yüksek tedarikli ekipmanlar ile işlemleriniz sorunsuzca halledilmektedir.

Klimaların yeterince soğutma işlemi yapmaması ve koku yapmaları ile karşılaşabilirsiniz. Klimaların su akıntıları, motor arızaları ve aklınıza gelebilecek her türlü arızalarda Fatih klima servisi anında hizmete hazırdır.

Özellikle mevsim değişimlerinden önce klima bakımlarının yapılması gerekmektedir. En uygun fiyatlarla bakım servisi için Fatih klima bakımı ekibi ile görüşüp, gecikmeden işlemlere başlanılması doğru olacaktır.

Periyodik bakımlarda ve tek seferlik bakımlarda yapılan hizmetlerden kesinlikle menün kalacaksınız. Bununla birlikte klimanızın doğru şekilde çalıştığından emin olmakta sizleri bir o kadar rahatlatacaktır.

Fatih Klima Montaj Servisi ve Uzman Bakım

Klima bakımlarında her zaman uzman ekipler tercih edilmelidir. Kurumsal olmayan tercihler sizleri beklenmeyen masrafların içine doğru götürebilir. Fatih klima montaj servisi sizlerin klima kurulumundan itibaren karşılaşabileceğiniz her türlü sorunlara karşı garantili hizmet vermektedir. Bu da sizleri güvence altına almak ve Fatih klima servisinin önce güven anlayışına sahip çıkmak için yapılmaktadır.

Klimalara ne kadar çok önem verirseniz klimanızdan aldığınız yarar da o derece yüksek olacaktır. Aynı zamanda klimaların ömürleri daha uzun olacak ve sürekli değişiklikten sizleri kurtaracaktır. Bütün bunlar için sizleri Fatih klima servisine bekliyoruz. Doğru klima, doğru montaj ve doğru bakım için uzman kadromuz sizinle çalışmaya her zaman için hazırdır.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.