Mahalle servisleri

Dudullu klima servisi

Dudullu klima bakım onarım montaj servisi

Öne çıkanlar
  • Dudullu klima bakım servisi
  • Dudullu klima bakım montaj servisi
  • Dudullu klima sökme takma
  • Dudullu İklimSA klima bayi
  • Dudullu klima tamir servisi

Dudullu klima servisi, Klima Bakımı, Klima Montajı, Bayi.

Yüksek talep üzerine Dudullu klima Servisi’ni açtık. Dudullu Klima Servisi Dudullu Klima Bakım Dudullu Klima Sökme Takma Sürekli büyüyerek yeni şubeler açarak İstanbul’u sarıyoruz.

Dudullu klima servisinde önce ”GÜVEN” esastır.

Teknik servis beklemez beklenir algısını Dudullu klima bakım servisi ile yıkıyoruz. 7/24 hizmet diyerek kandırmaca ile iş yapmaya çalışanları tarihe gömüyoruz. 6/12 hizmet sağlayarak kullanıcıların beklemelerinin önüne geçiyoruz. Biz her işi yapıyoruz diyemiyor bildiğimiz iş olan klima ve kombi cihazlarına yani iklimlendirme sektöründe sorunsuz hizmet veriyoruz. Her işi yaparım diyenlerin aslında hiç bir şeyi yapamadıklarını yakından takip ediyoruz. Dudullu klima servisi bölgede sürekli hazır olan ve tüm klima yedek parçalarını bulunduran teknik servis araçları ile sizlere çok hızlı bir şekilde destek vermeye devam ediyor. Tüm araçlarımız ikişer veya üçer kişilerden oluşan teknik personel ile hizmet vermektedir.

Dudullu klima servisi sektörde öncüdür

Klima bakımı konularında bakım ve onarım yapılması gereken cihazlar öncelikle uzman kadrolarımız tarafından arıza teşhisi konularak müdahale edilir. Dudullu klima servisi tarafından arıza teşhisi konulmayan hiç bir klima ve kombi cihazına arıza giderimi başlanmaz. Her teknik serviste olduğu gibi bizim firmamızda da deneme yanılma yöntemi ile çalışma yapılabilir. Bazı klima cihazları tek arıza kodundan bir çok arızanın nüksettiği ve bı tarz arızaların deneme yanılma yöntemi ile bulunması mümkündür.

  • Dudullu klima alt yapı hazırlama
  • Dudullu klima arıza servisi
Dudullu klima servisi | Bakım onarım
Dudullu klima servisi | Bakım onarım

Klima montajı konularında Dudullu klima servisi

Bir firmanın ekonomik fiyatlar sunabilmesi için özgür olması gerekir.

Bir montaj firması olan Dudullu klima servisi tecrübe yanı sıra her konuda bilgi sahibi olmalıdır. Sadece klima cihazlarının kurulumunu bilmeleri yeterli değildir. Klima alt yapı hazırlama gibi teknik konularda da bilgi sahibi olmalı klima bakır borularının sıva altı çekilme işlemlerinde de gerekli beceriye ve teçhizata sahip olmalıdır. Dudullu klima montaj firması olan firmamız İstanbul geneline klima alt yapı hazırlama gibi bir çok hizmeti vermektedir. Klima sökme takma veya yer değişimlerinde firmamız bütçenize katkıda bulunmak amacı ile nakliye bedeli talep etmemektedir. Bu işlem sadece aynı semt dahilinde verilen hizmetlerde uygulanır. Semt değişmesi durumunda klima nakillerinde nakliye ücreti talep edilir.

Dudullu klima montaj servisi

Klima montajlarında en iyi görüntü bakır boruların sıva altı çekilmesi ile elde edilir. İnşaat süreci başlamış ve omurgası oluşturulmuş binalarda klima alt yapı hazırlama işlemlerinin yapılması mümkündür. Binanın inşaat süreci bitmiş ise bu işlem hem zorlaşacak hem de maliyet çok fazlası ile artacaktır. Klima montajı ve alt yapı hazırlama gibi bir çok konuda Dudullu klima servisi ekiplerinden teknik destek alabilirsiniz. Alt yapı hazırlama ekiplerimiz çalışma öncesi mutlaka keşif yapmakta ve fiyat hazırlayarak teklif halinde bilgilerinize sunmaktadırlar.

Dudullu klima bakım servisi

Klima bakımlarını aksatmayınız.

Dudullu klima servisi ne göre arıza yapmış ve bakım zamanı gelmiş cihazlar daha büyük arızaların nüksetmesine sebep olurlar. Klimanızın arızasını veya performans düşüklüğünü hafife almayın. Klima cihazı performans düşüklüğü yaşıyor ise gazı eksik olabilir veya serpantinler tıkanmış olabilir. Klima hastalıklarından kurtulmanın tek yöntemi bakımın zamanında yapılması ile mümkündür. Dudullu klima bakım servisi zamansız yapılan veya hiç yapılmayan klima bakımları sizleri ve sevdiklerinizi sağlık açısından ciddi anlamda tehdit etmektedirler. Hizmet güvene dayalı olursa hizmet olur. Aksi takdirde kandırılmaktan öteye geçemez.

Dudullu klima servisi arıza tamir onarım

Klima bakımları genelde yerinde yapılır. Yerinde yapılamayan bakım ve onarım işleri teknik ofislerde bulunan atölyelerde yapılır. Teknik ofise alınan klima cihazları gerekli testlerden geçtikten sonra müşteriye çalışır vaziyette Dudullu klima servisi tarafından teslim edilir. Klimalarda giderilemeyen arıza diye bir şey yoktur. Sadece zaman alır. Özellikle yaz aylarında yoğunluktan dolayı zaman alacak arızalar için teknik servisler yapmak istemez veya maliyetleri yükseltmektedirler. Etik olmayan bu davranışlar ciddi anlamda müşteri kaybına yol açmaktadır. Dudullu klima bakım servisi sizlerin menfaatlerine göre hareket eder.

Klima Bakımında sağlık ciddi oranda korunmuş olur.

Dudullu Klima Satış ve Keşif Hizmeti

Dudullu klima servisi satış ekibinden adresinizde keşif yapılmasını isteyiniz. Klima satışını yapan firma mutlaka keşif hizmeti vermek zorunda ve bu işlemi ücretsiz yapmalıdır. Günümüzde iklimlendirme lüks olmaktan çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle yaşlılar ve kronik rahatsızlığı bulunan kişilerde klima cihazı kesinlikle ihtiyaçtır. Dudullu klima bayi ihtiyacınız olan tüm model klimaların satışını yapmaktadır. Oteller için kanallı klima, yine oteller için vrf sistemi klima, iş yerleri için salon tipi veya kaset tipi klima, iş yerleri için yer tavan tipi klima, evler için duvar tipi klima gibi bir çok modeli Dudullu klima bayisinde bulmanız mümkündür. Satış öncesi müşteri hizmetlerimize mutlaka ücretsiz keşif hakkında kayıt açtırınız. Dudullu klima bayi Mitsubishi Havy ve Sigma marka klimaların satışını yapmaktadır. İklimSA bayisi olan firmamızda sizler için mutlaka bir iklimlendirme cihazı vardır. Buz gibi İSTANBUL!!!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İmes org de bulunan iş yerimiz çatı katı olduğu için aşırı sıcak oluyor. Servis Center firmasını Dudullu klima servisi arayışı yaparken bulduk ve iş yerimiz için 2 adet klima satın aldık. Önce keşif yaptılar ve şaşırtıcı bir şekilde aynı gün klima montajlarını yaptılar Teşekkürler SERVİS CENTER..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara