Dudullu klima servisi, Dudullu Klima Bakımı, Dudullu Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Dudullu klima servisi

Yüksek talep üzerine Dudullu klima servisini açtık.

Dudullu Klima Servisi Dudullu Klima Bakım Dudullu Klima Sökme Takma

Sürekli büyüyerek yeni şubeler açarak İstanbul'u sarıyoruz.

Dudullu klima servisinde önce ''GÜVEN'' esastır.

Teknik servis beklemez beklenir algısını yıkıyoruz. 7/24 hizmet diyerek kandırmaca ile iş yapmaya çalışanları tarihe gömüyoruz. 6/12 hizmet sağlayarak kullanıcıların beklemelerinin önüne geçiyoruz. Biz her işi yapıyoruz diyemiyor bildiğimiz iş olan klima ve kombi cihazlarına yani iklimlendirme sektöründe sorunsuz hizmet veriyoruz. Her işi yaparım diyenlerin aslında hiç bir şeyi yapamadıklarını yakından takip ediyoruz. Dudullu klima servisi bölgede sürekli hazır olan ve tüm klima yedek parçalarını bulunduran teknik servis araçları ile sizlere çok hızlı bir şekilde destek vermeye devam ediyor. Tüm araçlarımız ikişer veya üçer kişilerden oluşan teknil personel ile hizmet vermektedir. Klima bakımı konularında bakım ve onarım yapılması gereken cihazlar öncelikle uzman kadrolarımız tarafından arıza teşhisi konularak müdahele edilir. Arıza teşhisi konulmayan hiç bir klima ve kombi cihazına arıza giderimi başlanmaz. Her teknik serviste olduğu gibi bizim firmamızda da deneme yanılma yöntemi ile çalışma yapılabilir. Bazı klima cihazları tek arıza kodundan bir çok arızanın nüksettiği ve bı tarz arızaların deneme yanılma yöntemi ile bulunması mümkündür.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Klima montajı konularında Dudullu klima servisi

Bir firmanın ekonomik fiyatlar sunabilmesi için özgür olması gerekir.

Bir montaj firması tecrübe yanı sıra her konuda bilgi sahibi olmalıdır. Sadece klima cihazlarının kurulumunu bilmeleri yeterli değildir. Klima alt yapı hazırlama gibi teknik konularda da bilgi sahibi olmalı klima bakır borularının sıva altı çekilme işlemlerinde de gerekli beceriye ve techizata sahip olmalıdır. Dudullu klima montaj firması olan firmamız İstanbul geneline klima alt yapı hazırlama gibi bir çok hizmeti vermektedir. Klima sökme takma veya yer değişimlerinde firmamız bütçenize katkıda bulunmak amacı ile nakliye bedeli talep etmemektedir. Bu işlem sadece aynı semt dahilinde verilen hizmetlerde uygulanır. Semt değişmesi durumunda klima nakillerinde nakliye ücreti talep edilir.

Klima montajlarında en iyi görüntü bakır boruların sıva altı çekilmesi ile elde edilir. İnşaa süreci başlamış ve omurgası oluşturulmuş binalarda klima alt yapı hazırlama işlemlerinin yapılması mümkündür. Binanın inşaat süreci bitmiş ise bu işlem hem zorlaşacak hemde maliyet çok fazlası ile artacaktır.

Klima montajı ve alt yapı hazılama gibi bir çok konuda firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Alt yapı hazırlama ekiplerimiz çalışma öncesi mutlaka keşif yapmakta ve fiyat hazırlayarak teklif halinde bilgilerinize sunmaktadırlar.

Dudullu Klima Tamir Bakım Onarım Servisi

Klima bakımlarını aksatmayınız.

Arıza yapmış ve bakım zamanı gelmiş cihazlar daha büyük arızaların nüksetmesine sebep olurlar.

Klimanızın arızasını veya performans düşüklüğünü hafife almayın. Klima cihazı performans düşüklüğü yaşıyor ise gazı eksik olabilir veya serpantinler tıkanmış olabilir. Klima hastalıklarından kurtulmanın tek yöntemi bakımın zamanında yapılması ile mümkündür. Zamansız yapılan veya hiç yapılmayan klima bakımları sizleri ve sevdiklerinizi sağlık açısından ciddi anlamda tehdit etmektedirler. Hizmet güvene dayalı olursa hizmet olur. Aksi takdirde kandırılmaktan öteye geçemez. Klima bakımları genelde yerinde yapılır. Yerinde yapılamayan bakım ve onarım işleri teknik ofislerde bulunan atolyelerde yapılır. Teknik ofise alınan klima cihazları gerekli testlerden geçtikten sonra müşteriye çalışır vaziyette teslim edilir. Klimalarda giderilemeyen arıza diye bir şey yoktur. Sadece zaman alır. Özellikle yaz aylarında yoğunluktan dolayı zaman alacak arızalar için teknik servisler yapmak istemez veya maliyetleri yükseltmektedirler. Etik olmayan bu davranışlar ciddi anlamda müşteri kaybına yol açmaktadır. Dudullu klima bakım servisi sizlerin menfaatlerine göre hareket eder.

Klima Bakımında sağlık ciddi oranda korunmuş olur.

Dudullu Klima Satış ve Keşif Hizmeti

Satış ekibinden adresinizde keşif yapılmasını isteyiniz.

Klima satışını yapan firma mutlaka keşif hizmeti vermek zorunda ve bu işlemi ücretsiz yapmalıdır.

Günümüzde iklimlendirme lüks olmaktan çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle yaşlılar ve kronik rahatsızlığı bulunan kişilerde klima cihazı kesinlikle ihtiyaçtır. Dudullu klima bayi ihtiyacınız olan tüm model klimaların satışını yapmaktadır. Oteller için kanallı klima, yine oteller için vrf sistemi klima, iş yerleri için salon tipi veya kaset tipi klima, iş yerleri için yer tavan tipi klima, evler için duvar tipi klima gibi bir çok modeli Dudullu klima bayisinde bulmanız mümkündür. Satış öncesi müşteri hizmetlerimize mutlaka ücretsiz keşif hakkında kayıt açtırınız. Dudullu klima bayi Mitsubishi Havy ve Sigma marka klimaların satışını yapmaktadır. İklimSA bayisi olan firmamızda sizler için mutlaka bir iklimlendirme cihazı vardır. Buz gibi İSTANBUL!!!