Cevizli klima servisi, Cevizli Klima Bakımı, Cevizli Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Cevizli klima servisi

Cevizli Klima Bakım Onarım Montaj Servisi

Cevizli klima servisi önce güven politikasını benimser

Klimalarımız bize her an yardıma koşarken biz onlar için ne yapıyoruz diye düşündünüz mü?

Klimalar mekanizmaların oluşturduğu elektronik cihazlardır. Ömürlük bir kullanımı kısmen mümkün olsa da zordur ve her geçen aylarda performans olarak düşüklüğe sebebiyet verebilir.

Cihazınızın her geçen zaman diliminde en iyi performansı sağlamasını istiyorsanız bakımlarını yerine getirmeli, oluşan en ufak arızada uzman servisine başvurmalısınız yoksa cihazınızda performans düşüklüğü ve büyük arızalar görebilirsiniz.

Cevizli Klima Servisi olarak uzun yıllardır kendimizi klima satış ve klima servisine adamış şekilde hizmet vermekteyiz. Başta Cevizli semti olmak üzere tüm İstanbul'a hizmet veren kuruluşumuz sizlere klima alt yapı hazırlama, klima montajı, klima bakım, klima sökme takma ve yer değiştirme konularında uzman ve bilgili kadrosuyla yardımcı olarak cihazınızın uzun ömürlü dayanıklı şekilde görevini yapmasını sağlayacaktır.

Cevizli Klima Servisi ile iletişime geçerek isteğiniz zaman cihazınızın genel bakımını yaptırabilir veya bizlerden periyodik bakım talep ederek sürekli takip etmemizi isteyebilirsiniz.

Sizler klimalarla ne kadar ilgilenirsiniz o kadar temiz ve ferah nefes solumuş olursunuz.

Uygun fiyat kaliteli hizmet tek adres CEVİZLİ KLİMA SERVİSİ

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Cevizli Klima Bakımı

Paranız cebinizde kalsın istiyoranız klima bakımını yaptırınız

Servis Center kuruluşunun bir parçası olan klima bakım hizmetimiz Airfel marka klima cihazları içinde hizmet verirken, işlemi gerçekleştirecek uzman kadroya sahip bünyesiyle kendi alanında zirvede yer alıyor.

Cevzli Klima Bakım hizmetlerimizden yararlanarak cihazınızın sizlere sağlıklı hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz Airfel cihazınızın drenaj borularını, giderlerini kontrol ederken hem bu boruları hem de iç üniteyi özel ilaçlarımızla temizler. Bu sayede klima cihazlarınızın hava üflemeleri maksimum seviyede hijyenik olur.

Cevizli Klima Bakımı hizmetimizin asıl amacı tüm klima cihazınızın normal çalıştığını sürekli olarak devam ettirebilmesi, aksamaması ve sağlıklı hizmet verebilmesi. Tüm kablolar incelenir, oluşabilecek tüm sorunların önüne geçilir.

Senede iki defa bakım yaptırmak klimalarınız için ideal seviyedeyken yapılmayan bakımlar sonucunda kötü sonuçlarla ve sağlıksız şartlarla karşılaşabilirsiniz, cihazınızın verimi düşebilir. Bu hizmet sizlerin sağlığı ve memnuniyeti içindir.