Mahalle servisleri

Bostancı klima servisi

Klima servisi Bostancı Kadıköy

Öne çıkanlar
 • Bostancı klima bakım servisi
 • Bostancı klima montaj servisi
 • Bostancı İklimSA klima bayi
 • Bostancı Mitsubishi klima bayi
 • Bostancı Daikin klima bayi
 • Bostancı klima arıza servisi

Bostancı klima servisi | bakım onarım servisi | montaj servisi.

İhmal ettiğiniz her klima çöp olmaya mahkumdur. Klimalarınızı ihmal etmeyiniz Bostancı klima servisi her işinde sizlere ayrıcalık sunar En iyi servis uzman olanıdır Bostancı Klima Servisi İşinde Uzman. Klima cihazları hayatımızın vaz geçilmez ürünleri olmaya devam ediyor. Konfor olarak görünen klimalar iklim değişikliği nedeni ile yaşanan bunaltıcı sıcaklardan bizleri rahat ortamlarda yaşamamızı sağlamaktadırlar. İş verimliliğini artırdıkları gibi birçok özelliğe sahiptirler. Günümüzde üretilen her konfor cihazı maalesef bazı sorunları da beraberinde getirmektedir.

Bostancı klima servisi alt yapı hazırlama firmasıdır

Fonksiyonları fazla olan tüm cihazlar sorunlarını da bir o kadar artırmaktadırlar. Fonksiyonlu klima cihazlarının arıza yapma olasılıkları daha sık görünmektedir. Klima olmadığında ne olur hangi olumsuzlukları yaşarız. Öncelikle iş kalitemiz düşecektir. Bulunduğumuz ortam aşırı sıcak olacağından uyku düzenimiz bozulacak günlük hayatımızın gidişatı değişecektir. Klimalar bakım gerektiren ve bakımlarının üstün körü yapılmaması gereken aletlerdir. Bostancı klima servisi özellikle klima bakımı gibi önemli konularda sizlere çeşitli alternatifler sunarak fiyatlarını minimum seviyelere çekmeye çalışır. Bizler SERVİS CENTER gurup şirketleri çatısı altında Bostancı başta olmak üzere Anadolu yakasının tüm bölge semtlerine teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

 • Bostancı Salon Tipi Klima Servisi
 • Bostancı Kaset Tipi Klima Servisi
 • Bostancı Duvar Tipi Klima Servisi
 • Bostancı Kanallı Klima Servisi
 1. Bostancı Arçelik Klima Servisi
 2. Bostancı Vestel Klima Servisi
 3. Bostancı Demirdöküm Klima Servisi
 4. Bostancı Lg Beko Klima Servisi
 5. Bostancı Mitsubishi Klima Servisi
 • Bostancı klima alt yapı hazırlama
 • Bostancı klima arıza servisi
Bostancı klima servisi | Klima bay,
Bostancı klima servisi | Klima bayi

Bostancı klima servisi bakım onarım tamir

Bakımsız klimalar daha büyük sorunların oluşmasına neden olurlar. Klima bakımlarını unutmayınız. Öncelikle klima bakımı ve klima tamir işlemlerini birbirinden ayırmak gerekmektedir. Klima bakımı sağlam klimalara yapılan temizleme işlemleri ve aşınmış parçaların kontrolü amacı ile yapılan işlemlerdir. Bostancı klima servisi muhtemel çıkabilecek arızaların önüne geçmek ve klima cihazının sağlıklı çalışmasını sağlayacak işlemlerin en başında gelmektedir. Bostancı klima arıza servisi çalışmayan klimalara müdahale eden arızanın giderilmesinde rol oynayan işlemlerde yapılan destek hizmetidir.

Bostancı klima servisi uzman personeli ile hizmet verir

Bostancı klima bakım servisi her konuda müşterilerinin iklimlendirme sorunlarını çözmekte ve konforu eksiksiz yaşamalarını sağlamaktadır. Arızalı olan klimaya müdahale süreci Bostancı klima servisi tarafından nasıl başlar. Müşteri hizmetleri bölümünde ulaştığınız kişiler teknik bilgiye sahiptirler. Öncelikle şikayetinizi dinler ve telefon konuşmasında sorunu çözmeye çalışırlar. Sizlere soracakları bir kaç soru ile arızanın ne olduğunu ve nedenini anlamaya çalışırlar. Muhtemel arıza ortaya çıktığında fiyatlandırma aşamasına geçilir ve servis kaydı oluşturularak teknik servis adresinize yönlendirilir. Adresinizde yapılan arıza tespiti aşamasına geçilir ve doğru tespit sonucu arıza giderim işlemleri başlar. Bostancı klima bakım servisi süreci hızlandırmak amacı ile tüm servis araçları klima yedek parçaları ile donatarak sahaya çıkartmaktadır.

Bostancı klima servisi montajı ve nakil işlemleri

Bostancı klima alt yapı hazırlama

Klima montajı yapılırken işi gözlemleyen kişiler tarafından basit işlem gibi görünmektedir. Montaj yapan Bostancı klima servisi teknisyeni önce çevre güvenliğini sonra kendi güvenliğini almak zorundadır. Kuruluma başlamadan önce zemin sağlamlık kontrolü yapmalı olumsuzluk tespit ettiğinde müşteriyi uyarmalıdır. Klima sökme takma işlemlerinde önceden sökülmüş konsolları kullanmamalıdır. Klima konsolları boyalı olduğu için metal yorgunluğu tespit edilememektedir. Klima dış üniteleri mümkün olduğu kadar evlerin balkonlarına takılmalı pencere altına yapılan kurulumlar ciddi tehlike arz etmektedirler. Yeni yönetmelikte klima dış üniteleri için özel alan belirlenmesi ve klima bakır borularının sıva altı çekilmesi ön görülmektedir.

Bostancı klima servisi | klima montaj servisi

Klima montajı uzmanları Bostancı klima Servisi’nde. Bu yönetmelik ile kullanıcının sorumluluğu en asgari seviyeye çekilmiş olmaktadır. Yönetmeliğe göre yapılan klima montajları hiç bir şekilde tehlike doğurmamaktadır. Klima alt yapıları hazırlanırken mutlaka alt yapı hazırlama firmalarından destek alınmalı alan ölçülerine göre kapasite hesaplanmalı bakır boru çapları uygun şekilde çekilmelidir. Klima alt yapı hazırlama geri dönüşü olmayan bir işlemdir ve yapılan hatalar büyük maliyetler ile telafi edilebilir.

Klima satışı ve ücretsiz keşif hizmeti

Klima satın almadan önce mutlaka keşif yaptırın ve ücret ödemeyin

Keşif işlemleri önceleri tüm klima satıcılarında ücretsiz olarak yapılmakta ve bazı e ticaret sitelerinin ekmeğine yağ sürmekteydi. Bostancı klima servisi uyarısı ile bazı satıcılar bu tarz işlemlerde önlemler almaya karar verdi. E ticaret sitesinden alınacak klima için ücretsiz hizmet veren firmalardan keşif yaptırılarak bu sorun çözülüyor ve kullanıcı klimasını yapı market veya e ticaret sitesinden alıyordu. Bizde ücretsiz keşif işleyişi nasıl oluyor.

Bostancı klima servisi satış öncesi keşif

Müşteri hizmetlerimize vereceğiniz bir kaç bilgi sonucu klima markası ve kapasitesi ortaya çıkıyor. Fiyatlandırma aşamasından sonra kabul gören satış sonucu keşif ekiplerimiz adresinize geliyor ve klima montajının nereye nasıl yapılacağı kararlaştırılıyor. Montaj için randevu alınıyor randevu tarihinde teknik personel kurulumu gerçekleştiriyor. Satışını yaptığımız tüm klima cihazlarının montajını firmamız bünyesindeki elemanlar yapar ve garanti sürecini firmamız başlatmaktadır. İklimSA bayisi olan Bostancı klima bayi Mitsubishi Sigma ve Tronic marka klimaların satışlarını yapmaktadır. Bu markalar için firmamızdan ücretsiz diğer markalar için ücretli keşif yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Klimamızda oluşan arıza için arayış içine girdiğimizde tanıştığımız firmadır Bostancı klima servisi. Aradıktan yarım saat sonra geldiler ve sorunumuzu çözdüler teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ederiz.

 2. Bunaltıcı sıcaklardan kurtulmanın tek yolu klima satın almaktı. İklimSA bayisi olan Servis Center firmasını keşif için çağırdık ve o kadar hızlı hareket ediyorlar ki keşif yaptılar üstüne birde klimayı taktılar. Teşekkür ediyoruz sıcak savar firmasına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara