Bostancı klima servisi, Bostancı Klima Bakımı, Bostancı Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Bostancı klima servisi

Bostancı klima bakım servisi, onarım servisi, montaj servisi.

İhmal ettiğiniz her klima çöp olmaya mahkumdur. Klimalarınızı ihmal etmeyiniz

Bostancı klima servisi her işinde sizlere ayrıcalık sunar

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Beko, Daikin, Mitsubishi, Midea, Rubenis, Baymak, Toshiba, Denki, Seg, Bosch, Profilo, Siemens, Hitachi, Samsung, Seikon, Airfel, Baxi, Americoll, Airwell, Sunny, Alarko, Mitsubshi, Sigma, Tronic

En iyi servis uzman olanıdır

Bostancı Klima Servisi İşinde Uzman

Klima cihazları hayatımızın vaz geçilmez ürünleri olmaya devam ediyor. Konfor olarak görünen klimalar iklim değişikliği nedeni ile yaşanan bunaltıcı sıcaklardan bizleri rahat ortamlarda yaşamamızı sağlamaktadırlar. İş verimliliğini artırdıkları gibi birçok özelliğe sahiptirler. Günümüzde üretilen her konfor cihazı maalesef bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Fonksiyonları fazla olan tüm cihazlar sorunlarını da bir o kadar artırmaktadırlar. Fonksiyonlu klima cihazlarının arıza yapma olasılıkları daha sık görünmektedir. Klima olmadığında ne olur hangi olumsuzlukları yaşarız. Öncelikle iş kalitemiz düşecektir. Bulunduğumuz ortam aşırı sıcak olacağından uyku düzenimiz bozulacak günlük hayatımızın gidişatı değişecektir. Klimalar bakım gerektiren ve bakımlarının üstün körü yapılmaması gereken aletlerdir. Bostancı klima servisi özellikle klima bakımı gibi önemli konularda sizlere çeşitli alternatifler sunarak fiyatlarını minimum seviyelere çekmeye çalışır. Bizler SERVİS CENTER gurup şirketleri çatısı altında Bostancı başta olmak üzere Anadolu yakasının tüm bölge semtlerine teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Bostancı Salon Tipi Klima Servisi

Bostancı Kaset Tipi Klima Servisi

Bostancı Duvar Tipi Klima Servisi

Bostancı Kanallı Klima Servisi

Bostancı Arçelik Klima Servisi

Bostancı Vestel Klima Servisi

Bostancı Demirdöküm Klima Servisi

Bostancı Lg Beko Klima Servisi

Bostancı Mitsubishi Klima Servisi

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Bostancı klima bakım onarım tamir servisi

Bakımsız klimalar daha büyük sorunların oluşmasına neden olurlar

Klima bakımlarını unutmayınız

Öncelikle klima bakımı ve klima tamir işlemlerini birbirinden ayırmak gerekmektedir. Klima bakımı sağlam klimalara yapılan temizleme işlemleri ve aşınmış parçaların kontrolü amacı ile yapılan işlemlerdir. Muhtemel çıkabilecek arızaların önüne geçmek ve klima cihazının sağlıklı çalışmasını sağlayacak işlemlerin en başında gelmektedir. Klima arıza servisi çalışmayan klimalara müdahale eden arızanın giderilmesinde rol oynayan işlemlerde yapılan destek hizmetidir. Bostancı klima bakım servisi her konuda müşterilerinin iklimlendirme sorunlarını çözmekte ve konforu eksiksiz yaşamalarını sağlamaktadır. Arızalı olan klimaya müdahale süreci nasıl başlar. Müşteri hizmetleri bölümünde ulaştığınız kişiler teknik bilgiye sahiptirler. Öncelikle şikayetinizi dinler ve telefon konuşmasında sorunu çözmeye çalışırlar. Sizlere soracakları bir kaç soru ile arızanın ne olduğunu ve nedenini anlamaya çalışırlar. Muhtemel arıza ortaya çıktığında fiyatlandırma aşamasına geçilir ve servis kaydı oluşturularak teknik servis adresinize yönlendirilir. Adresinizde yapılan arıza tespiti aşamasına geçilir ve doğru tespit sonucu arıza giderim işlemleri başlar. Bostancı klima bakım servisi süreci hızlandırmak amacı ile tüm servis araçları klima yedek parçaları ile donatarak sahaya çıkartmaktadır.

Klima montajı ve nakil işlemleri

Bostancı klima alt yapı hazırlama

Klima montajı yapılırken işi gözlemleyen kişiler tarafından basit işlem gibi görünmektedir. Montaj yapan teknisyen önce çevre güvenliğini sonra kendi güvenliğini almak zorundadır. Kuruluma başlamadan önce zemin sağlamlık kontrolü yapmalı olumsuzluk tespit ettiğinde müşteriyi uyarmalıdır. Klima sökme takma işlemlerinde önceden sökülmüş konsolları kullanmamalıdır. Klima konsolları boyalı olduğu için metal yorgunluğu tespit edilememektedir. Klima dış üniteleri mümkün olduğu kadar evlerin balkonlarına takılmalı pencere altına yapılan kurulumlar ciddi tehlike arz etmektedirler. Yeni yönetmelikte klima dış üniteleri için özel alan belirlenmesi ve klima bakır borularının sıva altı çekilmesi ön görülmektedir. Bu yönetmelik ile kullanıcının sorumluluğu en asgari seviyeye çekilmiş olmaktadır. Yönetmeliğe göre yapılan klima montajları hiç bir şekilde tehlike doğurmamaktadır. Klima alt yapıları hazırlanırken mutlaka alt yapı hazırlama firmalarından destek alınmalı alan ölçülerine göre kapasite hesaplanmalı bakır boru çapları uygun şekilde çekilmelidir. Klima alt yapı hazırlama geri dönüşü olmayan bir işlemdir ve yapılan hatalar büyük maliyetler ile telafi edilebilir.

Klima satışı ve ücretsiz keşif hizmeti

Klima satın almadan önce mutlaka keşif yaptırın ve ücret ödemeyin

Keşif işlemleri önceleri tüm klima satıcılarında ücretsiz olarak yapılmakta ve bazı e ticaret sitelerinin ekmeğine yağ sürmekteydi. Bazı satıcılar bu tarz işlemlerde önlemler almaya karar verdi. E ticaret sitesinden alınacak klima için ücretsiz hizmet veren firmalardan keşif yaptırılarak bu sorun çözülüyor ve kullanıcı klimasını yapı market veya e ticaret sitesinden alıyordu. Bizde ücretsiz keşif işleyişi nasıl oluyor. Müşteri hizmetlerimize vereceğiniz bir kaç bilgi sonucu klima markası ve kapasitesi ortaya çıkıyor. Fiyatlandırma aşamasından sonra kabul gören satış sonucu keşif ekiplerimiz adresinize geliyor ve klima montajının nereye nasıl yapılacağı kararlaştırılıyor. Montaj için randevu alınıyor randevu tarihinde teknik personel kurulumu gerçekleştiriyor. Satışını yaptığımız tüm klima cihazlarının montajını firmamız bünyesindeki elemanlar yapar ve garanti sürecini firmamız başlatmaktadır. İklimSA bayisi olan Bostancı klima bayi Mitsubishi Sigma ve Tronic marka klimaların satışlarını yapmaktadır. Bu markalar için firmamızdan ücretsiz diğer markalar için ücretli keşif yaptırabilirsiniz.