Beykoz klima servisi bakım montaj sökme takma

Beykoz klima servisi sizlere en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile her gün yenilenmektedir.

Klima evlerimizin ve iş yerlerimizin en önemli aletlerinden birisi olarak görülmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında çok fazla işimize yarayan klima bazı durumlarda hiç durmadan çalışabilmektedir. Yazın soğutma özelliği kışın ise ısıtma özelliği ile klima hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Özellikle yaz aylarında bulunulan ortamın soğutulması için klima büyük iş üstlenmekte ve ortamları yaşanılabilir ve çalışılabilir hale getirmektedir. Beykoz klima servisi, ev ve iş yerlerinizde kullandığınız klimaların montajı, tamir ve bakımlarını gerçekleştirmektedir. Klima konusunda sahip olunan bilgi ve tecrübe ile tüm bu işlemler sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Klima da en iyi hizmeti Beykoz klima servisi verir

Klima Bakımları

Klimalar pek çok konudan dolayı önem verilmesi gereken cihazlardır. Özellikle bulunulan ortamı serinletme ya da ısıtma özelliği sayesinde daha fazla önem verilmektedir. Bu sebeple de klimaların bakımlarının belli dönemler halinde yapılması gerekmektedir. Klima dışarıdan havayı alarak bulunulan ortama işlemlere tabi tutarak getirdiği için hava temizleme ve arıtma özellikleri bulunan bir makinedir. Bu temizleme işlemlerini yapabilmesi içinde klima içerisinde bulunan filtreler kullanılmaktadır. Klima filtreleri bakımlar içerisinde en önemli konudur. Bakım yapılırken klima filtreleri mutlaka değiştirilmelidir. Ortamın havasının sağlıklı olması için bu gereklidir. Ayrıca klimaların gerektiği kadar enerji harcayabilmesi içinde bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Beykoz klima servisi periyodik olarak yapılması gereken klima bakımlarını talebiniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Beykoz klima servisi tüm marka ve model klima cihazlarına servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Beykoz klima servisi sizler için klima tamir ve bakım hizmeti de sunmaktadır. Arıza yapmış olan ya da ortamı istenilen şekilde ısıtma ya da soğutma işlevini yerine getirmeyen klimalar için mutlaka tamir işlemi uygulanmalıdır. Firmamız klima tamir ve bakım konusunda sahip olduğu tecrübe ile işlemleri gerçekleştirmektedir. Parça değişmesi gereken durumlarda orijinal parçalar kullanılmakta ve işlemler uygun şekilde yapılmaktadır.

Her Marka Ve Modelde Cihaz İçin Klima Bakımı

Türkiye piyasasında birçok farklı firma tarafından özel markalar ve modeller ile üretilmiş klima cihazları bulunmaktadır. Farklı kullanım özellikleri ve mekanizmaları bulunan bu klima cihazları için geniş kapsamlı bir şekilde tecrübe ve bilgiye sahip olan servis ekiplerimiz tüm marka ve modellerde klima bakımı hizmetleri verebilmektedir. Bu sayede hızlı bir şekilde bakım hizmeti almak istediğiniz klima cihazlarınız için firmamıza başvurarak nitelikli bir hizmet alabilirsiniz. Firmamız geniş servis ağı sayesinde her üründe aynı şekilde kaliteli bakım gerçekleştirmektedir.

Beykoz klima servisi

Beykoz klima servisi

Beykoz Klima Bakım Onarım Tamir Servisi

Hangi klima cihazlarına hizmet sunmaktayız

Kanallı klima, Split klima, Salon tipi klima, Kaset tipi klima, İnverter klima, Multi klima, Vrf sistem klima, Merkezi sistem, Yer tipi klima, Tavan tipi klima, Mobil klima.

Beykoz Klima Bakımı Beykoz Klima Tamir Beykoz Klima Arıza Servisi

Beykoz klima bakım servisi uzman kadrosu ve uygun fiyatları ile her zaman yanınızda.

Beykoz Klima Bakım servisinin önerisi: Mutlaka bakım her yıl yapılmalıdır.

Ev ve işyerlerinizde sahip olduğumuz klima cihazlarının uzun ömürlü bir şekilde kullanılması ve sağlam kalabilmesi için bakım işlemlerini her yıl düzenli şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Hem elektrik bağlantısı hem de hava giriş çıkışı bulunan klima cihazları, motor ve çalışma ünitesi ile birlikte farklı iki kısma ayrılmaktadır. Herhangi iki kısımdan birisinde veya elektrik bağlantısında sıkıntı çıktığında klimalar çalışmaz bir hale gelebilir. Özellikle hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılan klimalarının sağlam kalabilmesi için Beykoz klima bakımı işlemleri firmamız üzerinden her yıl mutlaka en az bir kere alınmalıdır.

Beykoz İlçesi İçin Profesyonel Bakım Hizmetleri

Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde oluşturulmuş ekipler sayesinde Beykoz ilçesinde ev ve işyerlerinde kullanılan klima cihazları için bakım hizmetleri verilmektedir. Profesyonel servis ekiplerimiz, tüm ekipmanlara ve sistemlere sahip olarak klima cihazınızı tam kapsamıyla kontrol eder ve hali hazırda bulunan arızaların giderilmesi ve ileride arıza çıkarabilecek durumların ortadan kaldırılması için gerekli işlemleri gerçekleştirir. Bu sayede klima cihazınız yıl boyunca sapasağlam bir şekilde kullanılabilecek halde tekrar aktif hale getirilir. Bu işlem firmamız tarafından tamamen garanti kapsamında sunulmaktadır.

Beykoz klima bakımı

Beykoz Klima Montaj Servisi

Beykoz Klima Montajı Nakili Beykoz Klima Sökme Takma

Beykoz klima montaj servisi klima montajlarında en uygun fiyat politikası ile sektörde liderdir.

Beykoz Klima Montajı Çözümleri

Evlerin istenen iklimlendirme çözümüne kavuşturulabilmesi için kullanılmakta olan klimalar farklı şekillerde üretilmektedir. Bundan dolayı evin yapısına uygun klimanın satın alınmasından sonra kaliteli bir şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız oldukça kaliteli bir şekilde Beykoz halkına hizmet vermektedir. Beykoz klima montajı alanında uzman olan teknik kadro tarafından yerine getirmektedir. Montaj sırasında oldukça sağlam bir şekilde işçilik yapıldığı için uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan klimanızı kullanabilirsiniz. Teknik servisimiz sadece evler için değil Beykoz bölgesindeki iş yerleri endüstriyel tesisler ve işletmeler için de klima montaj uygulaması hizmetini sunmaktadır.

Klima montajı dikkat ve beceri ister

Klima Montajında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klima montajı sırasında mutlaka orijinal parçalar kullanılmalıdır. Ayrıca klimanın yerleştirilecek olduğu bölge çok iyi belirlenmelidir. Yanlış yapılacak olan bir tercih ile birlikte klimadan istenen verim alınamazken enerji sarfiyatı da artacaktır. Bundan dolayı metrekareye göre ölçülerek klimanın büyüklüğü ve fonksiyonları teknik kadromuz tarafından belirlenerek uygulamaya gidilmektedir. Ayrıca montaj sırasında kullanılacak olan bütün sarf malzemeleri kablolar ve tesisat unsurları nitelikli ürünlerden seçilmektedir. Böylece montajın daha uzun ömürlü olması ve klimanın ekstra sorunlar çıkartması engellenmektedir.

En Uygun Fiyatlı Klima Servisi

Taşınma sırasında klimalarının sökme işlemleri yine teknik kadromuz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca yeni yere klimanın takma işlemlerinde de yine kaliteli ekibimiz devreye girmektedir. Böylece söküp takma sırasında herhangi bir şekilde klimanın deformasyona uğramasının da önüne geçilmektedir. Sadece montaj aşamasında değil periyodik bakım ve arızalarda da teknik servisimiz Beykoz halkına yeterli olmaktadır. Faturalı ve garantili bir şekilde hizmet sunarken son derece ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden çözümler ürete bilmekteyiz. Tüm bu uygulamalardan istifade edebilmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Klima alt yapı hazırlama Beykoz. Klima bayi Beykoz

Klima alt yapı işlerini bayi bölümü destekli olarak yapıyoruz. Sıva altı çekilen bakır boruların denetimlerini bayi kanalımız yapmaktadır.

Servis ve bakım ücretleri

Klima servis kombi servis ve klima kombi bakım ücretleri. Klima arıza tespiti ve iklimlendirme cihazlarının periyodik (zamanlanmış bakım) genel bakım fiyatları aşağıda belirtilmiştir. Fiyatlar 2020 yıl sonuna kadar geçerli olup 01 Ocak tarihinde güncellenmiştir.

SERVİS ÜCRETİ
TL 100 2020 /Tüm yıl boyunca
 • Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Arıza Tespiti
 • Arıza Giderimi
Periyodik bakım
TL 100 2020 /Tek cihaz
 • Klima Bakımı
 • Kombi Bakımı
 • Zamanlanmış Bakım
 • Yerinde Bakım
Genel bakım
TL 150 2020 /Yıl boyu
 • Klima bakımı
 • Kombi bakımı
 • Genel bakım
 • Yerinde bakım
Klima montajı
TL 250 2020 /Yıl boyu
 • 09000 BTU 250.00TL
 • 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 BTU 280.00TL
 • 24000 BTU 280.00TL

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

Beğen Yükleniyor...
%d blogcu bunu beğendi: