Arçelik klima servisi

Beykoz Arçelik klima servisi

Arçelik klima servisi Beykoz

Öne çıkanlar
  • Beykoz Arçelik klima bakım servisi
  • Beykoz Arçelik klima montaj servisi
  • Beykoz Arçelik klima sökme takma
  • Beykoz Arçelik klima arıza servisi

Beykoz Arçelik klima servisi, bakımı montajı, tamiri onarımı

Arçelik klima servisi tüm klima cihazlarına bakım onarım ve montaj hizmeti verir Beykoz sakinleri kaliteli hizmeti Arçelik klima servisinden alıyor. Her kullanıcı hizmetin kalitelisini almak için uğraşır. Bizler kullanıcın klima cihazının markası ile ilgilenmiyoruz. Biliyoruz ki her klima aynı prensipte çalışır. Klimanın oluşumunu sağlayan yedek parçalar şekil farklılığı gösterse bile çalışma işlevleri aynıdır. Dışarıdan bakıldığında dahi bunu görmek mümkündür. Beykoz Arçelik klima servisi Beykoz bölgesinde özel servis olarak hizmet vermektedir.

Beykoz Arçelik klima servisi ile orijinal parçalar

Özel servis olmanın avantajları çok fazla olmakla beraber bu avantajları müşteri her zaman fark etmektedir. Kullanıcı farklı markalarda klima kullansa dahi her bir marka için ayrı servis çağırmasına gerek yoktur. Özel servisler ile pazarlık yapma şansınız olduğu gibi fatura karşılığında ödemenizi ileri bir tarihte yapma şansınız vardır. Beykoz Arçelik klima servisi onarım ve tamir işlerinde kesinlikle orijinal yedek parçalar kullanarak değişimi gerçekleşmiş yedek parçalara üretici firmanın ön gördüğü garanti süresini başlatmaktadır. Firmamız tüm tamir ve arıza giderimi olaylarında hızlı müdahalesi ile ünlüdür. Sektörde lider konumda olmamızın tek nedeni müşterilerimize verdiğimiz güvendir. Kendimizde gördüğümüz öz güveni karşı tarafa yansıttığımızda bu olasılık doğmaktadır.

  • Arçelik klima bakım servisi
  • Arçelik klima montaj servisi
Beykoz Arçelik klima servisi | Bakım onarım tamir
Beykoz Arçelik klima servisi | Bakım onarım tamir

Beykoz Arçelik klima servisi arıza tamir

Klima montajı hatalı yapıldığında arıza yapma süreçleri kısa sürede kendini göstermektedir. 2. büyük etken ise klima bakımının uzun zaman yapılmamasıdır. Klima gazı bittiğinde kompresör içindeki aşınmayı önleyen yağ eksilmiş olur eksik yağ kompresörün aşınmasına sebep olduğu için klima motoru yanacaktır. Beykoz Arçelik klima servisi diyorki; bunun önüne geçmek için mutlaka bakım esnasında klima gazının kontrol edilmesi gerekmektedir. Klimalar dişli parçaların çalışması sonucu devreye girmektedirler. Dişli parçaların bakım sırasında yağ kontrolleri yapılmalıdır.

Beykoz Arçelik klima servisi kart tamiri

Klima kartı üzerinde biriken tozlar iletken olduğundan kart arızası kaçınılmazdır. Kart yüzeyi temizlenmesi gerekmektedir. İç ünite bakımı esnasında dış ünite bakımı da yapılması gerekir. Klima montajlarının sağlıklı olması açısından mutlaka alt yapı çalışması yapılmalı mümkün olduğunca bakır borular sıva altı çekilmelidir. Sıva altı çekilen klima bakır borularının kırılma olasılıkları çok düşüktür. Klima gazı eksilmesi en asgari seviyeye düşürülebilir.

Arçelik klima tamir bakım servisi Beykoz

Tüm klima markalarına bakım onarım yapıyoruz. Sorunlarınızda destek bizden sorunsuz kullanmak da hediyemiz olsun. Beykoz Arçelik klima servisi her zaman uyarılarını yapmaktadır ve bakım konusunda zamanlamaya dikkat ediniz. Mümkün olduğu kadar veya fırsat buldukça klima bakımı konusunda neden önem verilmesi hakkında bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Klima bakımı gerçekten çok önemli bir faktördür. Öncelikli faktör sağlığımızdır. Diğer faktör klimanın arıza yapmasının önüne geçebiliriz. Farklı bir faktör göstermek gerekirse tarafımıza gelen yüksek enerji faturalarıdır. Isıtma ve soğutmayı istediğimiz düzeyde yapmayan klima bizlerin yüksek fatura ödememize sebep olmaktadır. Klima tıkandığında yeterli soğutma ve ısıtmayı gerçekleştiremez ve enerji tüketimi fazla olacaktır. Beykoz Arçelik klima servisi Oysa ki altı ayda bir yaptırdığımız klima bakımları bizleri bir çok olumsuzluklardan koruyacaktır. Tabi ki her şeyin başında sağlık gelmektedir. Sağlığımızı ciddi anlamda tehdit eden tek cihaz klimadır. Çünkü sinsi bir şekilde vücut direncimizi düşürür ve bazen önüne geçilemeyecek hastalıklara neden olmaktadır.

Klima bakımları işini bilen uzman kişilerce yapılmalıdır.

Beykoz Arçelik klima servisi Piyasada bulunan bazı klima bakım kimyasallarını satışını yapabilmek adına kullanıcılar yanlış yönlendirilmektedir. Sanki o bakım ürünleri satın alınıp kullanıldığı takdirde her şey tamam oluyormuş gibi insanlara lanse edilmektedir. Oysa ki klima bakımı temizleyici ürünlerin kullanılması ile bitmemekte farklı bir çok işlemden geçmektedir. Beykoz Arçelik klima bakım servisi cihazın tüm aksamını parçalayarak bakımını gerçekleştirmekte ve suyun biriktiği havuz dahil olmak üzere temizlenmektedir. Klima bakımlarını aksatmayın hayatınızı riske atmayın.

Beykoz Arçelik Klima Montaj Servisi

Montaj servisimiz klima yer değişim hizmeti de vermektedir Klima sökme takma işlerinde uygun fiyatlar nakliye dahil verilir. Montaj firmaları aynı zamanda klima alt yapı hazırlama hizmeti de verir.

Her zaman vurgulamaya çalıştığımız konu klima montajı dikkat ve beceri isteyen bir iş koludur. Yeni alınan sıfır klimanın montajı koli içinden çıkan montaj aparatları sayesinde genelde basit olmaktadır. Fakat ikinci el bir klimanın montajı genellikle zordur. Uzatılması gereken bakır borular ile karşılaşılması muhtemeldir. Oksijen kaynağı ile bu sorunlar çözülebilir. Montajı yapacak olan teknik servisin oksijen kaynağı bilgisi olması gerekmekte ve servis araçlarında oksijen kaynağı bulunması gerekmektedir. Bazı durumlarda klima arızalı veya gazı bitmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle olası durumlarda bilgi ve beceri devreye girmektedir. Beykoz Arçelik klima montaj servisi sizlere her türlü imkanı bir arada sunmakta klima montajı yapacak teknik ekipleri tam donanımlı servis araçlarından oluştuğu gibi kendileri de işinde uzman kişilerdir.

Arçelik klima servisi hizmet çizelgesi

Beykoz Arçelik Klima Servisi | Beykoz Arçelik Klima Bakım Servisi | Beykoz Arçelik Klima Montaj Servisi | Beykoz Arçelik Sökme Takma Klima Servisi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evimizde bulunan Arçelik marka klimalarıma bakım yaptılar. Yaptıkları klima bakımının kalitesi servis evden ayrıldıktan sonra anladık. Ortam buzzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara