Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy klima servisi eğitimli kadroları ile Bakırköy bölgesi ve çevresinde klima bakımı, klima montajı, klima tamiri gibi teknik detaylarda hizmet sunan özel klima teknik servisidir.

Servis talep formu

BAKIRKÖY KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

Bakırköy bölgesinde kesintisiz olarak hizmet veren firmamız, klimanın ses ve koku yapması gibi problemlerin çözümünü sağlamaktadır. Profesyonel bir kadro ile hizmet vermekte olan Bakırköy klima bakım servisi Mitsubishi marka klimaların bakımını gerçekleştirmektedir.

Yaz ve bahar mevsiminde sıcak havalarda çok sık kullanılan klimaların arıza vermesi, büyük bir problemdir. Geniş çaplı servis ağına sahip olan firmamız, parça değişimlerinde 1 yıl garanti tanımaktadır.

Bakırköy Klima Bakım Fiyatları

Periyodik bakımlar için en uygun fiyatları sunmaya çalışan Bakırköy klima servisi işini en iyi şekilde yapmaktadır. Periyodik bakımlar, herhangi bir arızaya göre daha uygun fiyattan yapılmakta ve klimaların kullanım ömrünü artırmaktadır. Uzun zamandır çalışmayan klima için bakım şarttır. Klimaların verimli bir şekilde çalışabilmesi için periyodik bakımların yılda en az iki yapılması gerekmektedir.

Evlerde konfor sağlayan klimaların, periyodik bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Pek çok kişi klimalarının bakımları için Bakırköy klima bakım servisi ile iletişime geçmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen periyodik bakımlar, klimaların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. İşinin ehli uzman çalışanlarımız tarafından yapılan genel bakım, en iyi şekilde olmaktadır.

Bakırköy Klima Bakım Servisi

Periyodik bakımlar sırasında elektrik tesisatı kontrol edilmekte ve basın değerinin kontrolü sağlanmaktadır. Klimanın tüm bağlantıları kontrol edildikten sonra temizlik yapılmaktadır. Klimaların bakımlarının aksatılması, ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olmakta ve masraf artmaktadır. Klimada biriken tozlar ve bakteriler, bakım ile birlikte en iyi şekilde temizlenmektedir.

Klimalar farklı mevsim geçişleri ile birlikte bazı arızalar görülmektedir. Toz ve pisliklerden tıkanan klimalar için Bakırköy klima bakım servisi tarafından gerçekleştirilecek bakım şarttır. Daha büyük arızaları önleyen bakım, sağlığın korunmasında yardımcı olurken bütçeyi de sarsmamaktadır. Klimaların bakımları gerçekleştiğinde uzun ömürlü kullanım sağladığı gibi daha verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Bakımlar klimanın kışın daha iyi ısıtmasını, yazın daha iyi serinletmesini sağlamaktadır.

Bakırköy Klima Montaj Servisi

Klimanın montajı pek kolay bir iş olmamasından dolayı Bakırköy Mitsubishi klima servisi müşterilerin yardımına koşmaktadır. Deneyimli personellerimiz, montaj konusunda gerekli bilgiye sahiptir ve klimaların montajını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Alanında yetkin olan çalışanlarımız, montaj sırasında en ufak bir hataya yer vermemektedir. Montaj sırasında gerekli bütün önlemleri alan Bakırköy Mitsubishi klima servisi montaj işlemini sırası ile gerçekleştirmektedir.

Klimanın montajı bittiğinde, klima estetiksel olarak çok güzel durmaktadır. Montaj için gerekli olan bütün ekipmanları yanında taşıyan Bakırköy Mitsubishi klima servisi duvara monte edilmesi sırasında müşterilerin istek ve taleplerine gereken önemi vermektedir.

Bakırköy Arçelik Klima Servisi

Her mevsim kullanılan klimalarda arıza meydana geldiğinde Bakırköy klima servisi devreye girmektedir.

Tamiri gerçekleştirilen klimaların su akıntısı ve soğutma, ısıtma problemleri kısa süre içerisinde çözülmektedir. Tamiri yapılan klimalar, doğru kullanıldıktan sonra aynı verimlilik ile çalışmaya devam etmektedir.

Klimanın tamiri için gereken özeni gösteren firmamız, klimayı temizleyici sprey ile temizlemektedir. Hızlı ve pratik şekilde arızalara çözüm bulan Bakırköy klima servisi müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, klima arızalarının nedenlerini tespit etmekte ve tamirini gerçekleştirmektedir. Güvenilir ve hızlı işler çıkaran ekibimiz, her türlü arıza için en doğru yöntemi uygulamaktadır. Yeterli deneyim ve tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımız, son derece kusursuz hizmet vermektedir.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.