Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler klima servisi sektöre girdiği yıldan itibaren yeni soluk olmuş ve klima bakım onarım gibi hzmetlerde iddiasını uzun yıllar sürdürecektir.

Servis talep formu

BAHÇELİEVLER KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

Artık yaz ya da kış fark etmeden kullanılan klimaların, tercihinden bakım onarımına kadar dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Bu konular hakkında uzman ekiplerden yardım almak büyük önem taşır. Bahçelievler klima servisi her zaman yanınızda olmaktan gurur duyar. Taşınma sırasında sökme – takma işlemleri için Bahçelievler klima servisi ile irtibat kurabilirsiniz. Klima ile bunaldığınız anlarda serin bir hava, kış aylarında üşüdüğünüz zamanlarda ise sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken doğru tercihlerde bulunmaktır. Bahçelievler klima bakımı ve onarım ile klima markası sorun teşkil etmeden hizmet verilmektedir. Doğru bakım planı ile birlikte klimanızın tasarruflu çalışması ve verimliliği üzerinde durulmaktadır. Garantili hizmet anlayışı ile birlikte, hizmet sonrası karşılaşılan problemlerde de yanınızdayız. Bahçelievler klima tamircisi ile yapılan işlerde umulmadık ve ekstra hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Yapılan tamirat ve bakım sonrası değişen herhangi bir parça için 1 yıl garanti süresi mevcuttur. Her gün 24 saat ulaşılabilme imkânı ile de sizlere sürekli hizmet anlayışımızın arkasında duruyoruz.

Bahçelievler Klima Servisi ve Montaj

  

İstanbul içerisinde taşınmalar esnasında yeni yer olarak Bahçelievler'i tercih ettiyseniz, sökme – takma işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Kurulum işlemlerini Bahçelievler klima servisi olarak bizlere bırakmanız hem klimanız hem de sizin açınızdan faydalı olacaktır. Bu sebepten dolayı eski evinizden klimanızı söküp yeni evinize sorunsuzca klimanızı monte edebiliriz.

Bu işlemi Bahçelievler klima bakımıekibi profesyonel bir şekilde yapacaktır. Kendiniz ya da kurumsal olmayanlar ile birlikte bu işi yapmanız daha büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Küçük yanlışlıklar büyük ve geri dönüşü olmayan arızalara sebebiyet verebilir.

 Müşteri memnuniyeti temelli çalışmalar içinde bulunmamız bizim bir numaralı kuralımızdır. Evinize ya da klimanızın kullanıldığı herhangi bir ortama gelen Bahçelievler klima tamircisi klima ve sizin güveniniz için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

 Bahçelievler Klima Bakımı ve Arızalar

En değerli marka ve model içeren klimaları tercih ettikten sonra iş kesinlikle bitmiyor. Asıl önemli olan klimaların bakımlarıdır. Doğru zamanlarda doğru müdahaleler yapılmaz ise klimaların ömürleri kısalır.

Aynı zamanda cebinize dokunan masraflar da artmaya başlar. Bu nedenle klimaların bakımlarını Bahçelievler klima servisi ile görüşerek düzenli olarak yaptırmakta geç kalmayın. Klimaların genel arızaları olarak motor değişimi, gaz şarjı, yeterli soğutamama ya da ısıtamama örnek gösterilebilir. Klimalar koku yapabilir ve su damlatabilir. Bu gibi durumlarda Bahçelievler klima tamircisi usta bakışı ve uygulamaları ile sorunu büyümeden yok eder.

Klimanızın markası Arçelik, Beko ya da Vestel fark etmeden Bahçelievler klima bakımı tecrübesi ile tüm arıza kodlarını bilmektedir. Bu arıza kodlarına göre gereken doğru işlemi yapmaktadırlar. Arıza kodları tüm markalar için farklılık gösterebilir. Bu nedenle uzman ekipler tarafından yapılamayan işlemler doğru olmayabilir.

Her zaman teknik destek alınmalıdır. Ortamın büyüklüğüne göre seçilmemiş klimaların uygun şartlarda çalışmaması ve sürekli olarak zorlanması kötü bir durumdur. Böyle yapılarak klima ömrü azalır ve klima arızaları artmaya başlar. Bunun önüne geçebilmek adına klima seçimlerinde alınacak markaya verilen önemin kullanılacak ortama uygunluğuna da verilmesi gerekmektedir.

Uzman ekiplerimiz ile bu konu hakkında görüşerek detaylı bilgileri kısa zamanda edinebilirsiniz. Ardından kullanılacak olan ortam için en uygun klima tercihini yapmış olursunuz.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.