Ataşehir kombi servisi, Ataşehir kombi bakımı, Ataşehir kombi petek temizleme

  • Kombi arıza servisi
  • Kombi bakım onarım servisi
Ataşehir kombi servisi

Ataşehir bölgesinde en hızlı servis hizmetini veren Ataşehir kombi servisi bu konuda iddialı olduğu gibi kaliteli hizmet verme konusunda da iddialıdır.

Ataşehir Kombi Bakım Servisi

Ataşehir kombi servis Ataşehir kombi arızası Ataşehir kombi onarımı

Ataşehir bölgesinde kombi servisi olarak hizmet veren firmamız her zaman sizlere teknik destek sağlamaya hazırdır.

Kombi Bakımında Uzman Firmalar Seçilmeli!

Artan taleple birlikte kombi satışlarında da yükselme yaşanırken farklı markaların çeşitli modellerde kombiler ürettiği ve bunların tüketiciler tarafından yoğun bir şekilde kullanılması durumu ile karşı karşıya kalındı. Bizler Ataşehir kombi servisi olarak sahip olduğumuz tüm teknik bilgi ve birikimi kombilere ayırarak yeni çıkmış olan kombileri bile yakından takip ettiğimiz hizmet anlayışımız sayesinde kombilerde ortaya çıkan sorunların çözümü için gerekli olan servis çalışmalarını yerine getiriyoruz. Çalışma sistemlerinden kurulum aşamalarına, parça çeşitliliğinden kullanışlılığına kadar çok farklı özelliklerle birbirinden ayrılan kombiler için doğru servis seçiminde mutlaka uzman firmalara yönelmek gerekir.

Kombi Servislerinden Yararlanın Ekstra Masraflardan Kurtulun!

Firma olarak uzun zamandır bu sektör içinde faaliyet göstermiş olmanın verdiği deneyimle birlikte müşterilerimizin tamamını kombi bakımlarını düzenli yaptırmaları gerektiği noktasında bilgilendiriyoruz. Firmamızın Ataşehir bölgesini merkeze alan hizmetlerinin hemen hemen hepsinde arıza çıkarmış olan kombilerde kombinin kurulum ve montajına ilişkin bir sorun bulunmuyorsa arızaların kombinin periyodik bakımlarının aksatılmasından ileri geldiği görülmüştür. Bu sebeple oldukça önem verdiğimiz kombi bakımlarında kombilerin kullanım ömürlerini de uzatacak şekilde özenli bir çalışmayla bakım işleminin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Kombi Bakımında Firmamız Neler Yapmaktadır?

Kombilerin marka ve modeline göre farklılık gösteriyor olsa da genel itibarıyla kombi servisi olarak bakım çalışmalarında belirli kontrolleri gerçekleştirerek bakım işlemlerinin tamamlanmasını sağlıyoruz. Öncelikle cihaza gelen sıcak su ve kalorifer tesisatının kontrolünü yapıp cihazın tozlardan temizlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede dış etkenlerden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Yanma odası brülör kontrolü, esanjör kontrolleri, gaz valf ayarının kontrol edilmesinin ardından elektrik tesisatının sorunsuz şekilde çalıştığından emin oluyoruz. Bu noktadan sonra kombilerin bacalı, yoğuşmalı olup olmamasına bağlı olarak gerekli noktaların bakımını gerçekleştirerek kombinin ilk günkü kadar verimli hale gelmesini sağlıyoruz.

"

Hangi kombi markalarına servis desteği veriyoruz.

Buderus, Vaillant, Ferroli, Denki, Arçelik, Demirdöküm, Daikin, Airfel, Alorko, Viessman, Baymak, Bosch, Vestel, ECA, Kutirami, Altus, Alaska, Condens, Protherm, Süsler, Fellini, Baykan, Brotje, Beretta, Ariston, İmmergas, Arçelik, Maktek, Sanica, İmmergas

"

Ataşehir Kombi Bakım Onarım Tamir Servisi

Ataşehir kombi bakım servisi Ataşehir kombi arıza servisi Ataşehir kombi tamir servisi

Ataşehir kombi bakım servisi olan firmamız marka ve model ayrımı yapmaksızın cihazlarınıza müdahale eder.

Sıcacık Bir Kış İçin Ataşehir Kombi Bakımı

Kombi cihazları, yılın 12 ayı boyunca aktif bir şekilde kullanılan fakat kış aylarında özellikle ısıtma işlemi için de ekstra tercih edilen cihazlardır. Kış ayları dışında sıcak su sağlama noktasında kullanıldığı için sürekli bir şekilde yorulan klima cihazları kış aylarında girmeden önce bakım işlemleri ile kontrol ettirilmelidir. Aksi takdirde kış ayları içerisinde en soğuk havalarda arıza çıkarabilen kombi cihazları birçok farklı masrafa ve arızaya neden olabilir. Bu nedenle Ataşehir kombi bakımı hizmetlerimiz sayesinde kombilerinizi kış gelmeden kontrol ettirerek sağlıklı ve sıcacık bir kış mevsimi geçirebilirsiniz.

Ataşehir İlçesinde Kombileriniz Her Zaman Sağlam

Firmamız 20 yıla yakın tecrübesiyle birlikte Ataşehir ilçesinde kombi cihazları için en nitelikli bakım işlemlerini gerçekleştirerek sağlıklı ve güvenli bir kullanım oluşturmaktadır. Düzenli bir şekilde bakım işlemleri yapılan kombiler sürekli olarak sağlam kalmakta ve bu sayede de enerji sarfiyatı noktasında en düşük rakamları ortaya koymaktadır. Düşük enerji sarfiyatı ile yüksek verim sağlayan kombi cihazları için her yıl düzenli bir şekilde firmanın üzerinden bakım hizmetleri alınmalı ve kombiler arıza gibi durumlardan korunmalıdır.

Kombi Bakımı Kapsamında Yapılan İşlemler

İlçe genelinde ev ve işyerlerinde kullanılan kombi cihazlarının arızalardan uzak bir şekilde kullanılabilmesi için yapılan kombi bakımı işlemlerinde özellikle kontrol edilmesi gereken birçok kısım bulunmaktadır. Bu kısımlar arasında; cihazın enerji alımını gerçekleştirdiği gaz bağlantıları, elektrik bağlantıları, su giriş ve çıkışları, baca gazları ve iç elektrikli ve elektronik aksamlar kontrol edilmelidir. Tüm noktalarda belirlenen sıkıntıların giderilmesi ile birlikte 1 yıl garantili bir şekilde kombi cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamız bu profesyonel hizmetleri sunarken uzman kadromuzdan faydalanırken uygun fiyatlarla işlem gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Kombi Peteği Temizleme

Ataşehir kombi bölge servisi kimyasal ilaçlı kombi peteklerinizi temizler

Isıtmayan kombiler için mutlaka petek temizliği yaptırınız.

Ataşehir Petek Temizliği

Kombi ve diğer ısıtma sistemleri içerisinde bulunan araç ve malzemeler büyük öneme sahiptir. Ev ve iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz ısıtma sistemleri içerisinde farklı elektrikli aletler ve araçlar bulunmaktadır. Bunlar arasında en büyük öneme sahip olan kombi içerisinde gaz halindeki yakıtlar yakılara sıcak su elde edilmektedir. Elde edilen bu sıcak su petek yani radyatörlere gönderilerek istenilen sıcaklığın elde edilmesi sağlanmaktadır. Sistemin sağlıklı çalışması için kombilerin bakım ve kontrolleri kadar peteklerinde kontrol edilmesi ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Ataşehir petek temizliği ile bu işlem özel makinesi ile gerçekleştirilmektedir.

Isıtma Sistemi Bakımlarının Önemi

Isıtma sistemleri pek çok açıdan önem arz etmektedir. Öncelikle ülkemiz kış aylarının soğuk yaşandığı bir konumda bulunmaktadır. Bu sebeple ev ve işyerlerinin kış aylarında istenilen sıcaklığa getirilmesi önem arz etmektedir. Kombiler ve petekler ile sağlanmakta olan bu durum için genelde doğalgaz yakılmaktadır. Doğalgazın pahalı olması ve yakılması sonucunda ortaya çıkan gazın atımının önemli olması sebebi ile kombiler belli aralıklar ile bakımının yapılması ve arıza durumunda hemen düzeltilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak petek temizliği de istenilen seviyede sıcaklık elde edebilmek için önem arz etmektedir.

Petek ve Kombi Tamir ve Bakımı

Ataşehir ve çevresinde işletme olarak kombi bakımı, tamiri ve montajı hizmetine ek olarak petek temizleme gibi tüm ısıtma sistemi işlemleri yapılmaktadır. Firmamız her marka ve model kombi ve petek ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibidir. Kombilerin montajından başlayarak belli dönemler halinde yapılması gereken kontrollerine kadar tüm işlemler yapılmaktadır. Kombi tamir sürecinde parça değişimi gerekmesi durumunda orijinal parçalar kullanılarak kombi parçaları değiştirilmektedir. Daha uzun ömürlü ve sağlıklı kombi ve ısıtma sistemi istiyorsanız kombi bakımlarınızı ve petek temizlik işlemlerini belli dönemler halinde yaptırmalısınız.