Ataşehir klima servisi, Ataşehir Klima Bakımı, Ataşehir Klima Montajı, Bayi.

Ataşehir Klima Servisi Onarım Tamir

Ataşehir Klima Servisi Ataşehir Klima Bakım Ataşehir Klima Sökme Takma

Ataşehir klima servisi sizlere en iyi hizmeti sunmak adına vardır.

Klima Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Klimalar hem yaz hem de kış ayları için gerek konutlarda gerekse iş yerlerinde sık kullanılan cihazlar arasındadır. Güvenli, sağlıklı ve tasarruflu bir kullanım için şu hususlara dikkat edilmesinde yarar bulunmaktadır: Enerji tasarruflu modeller tercih edilmelidir. Cihazın kullanılacağı alanın büyüklüğü ile orantılı bir model seçilmelidir. Klimanın kullanılacağı ortamda gaz kaçağı ihtimalinin olmamasına özen gösterilmelidir. Montaj için güç kaynağının voltaj değerinin uygun olmasına dikkat edilmelidir. Cihazın konumu hava giriş çıkış ünitelerini kapatmayacak şekilde belirlenmelidir. Cihazın bulunduğu ortamın sıcaklık değerini ani şekilde değiştirecek uygulamalardan kaçınılmalıdır. Klimanın çalıştırıldığı sıcaklık değeri çok yüksek ya da düşük olmamalıdır. Periyodik bakım ve temizlik için klima servisi çağrılmalıdır.

Ataşehir klima servisi

Ataşehir klima servisi

Klimalarda Arıza Sebepleri

Mekanik ya da elektrik kaynaklı olarak görülebilen klima arızalarında pek çok sebep cihazınızın olağanın dışında çalışmasına ya da hiç çalışmamasına neden olabilmektedir. Cihazın çalışmaması durumunda servis çağırmadan önce enerji kaynağı ve kumanda ile sigortaların çalışır durumda olduğundan emin olunmalıdır. Bazı durumlarda sorunun kaynağının servis tarafından tespit edilmesi gerekebilir. Ataşehir klima servisi olarak hizmet veren firmamız filtresinin kirlenmesi ya da basınç ayarının doğru yapılmaması nedeniyle yeterli soğutma yapmayan, montajda hata olması nedeniyle iç üniteden su damlatan cihazlarınızın tamirinde ve diğer klima arızalarında hizmetinizdedir. Klimadaki sorunlar ünite kartı ya da bağlantı kablolarındaki sorunlardan da kaynaklanabilmektedir.

Klima Servisi Seçimi

Ataşehir çevresinde klima bakımı ve arıza gidermede deneyim ve uzmanlığı ile öne çıkan firmamız cihazınızı gerek basınç değerleri gerekse elektrik bağlantıları açısından kontrol ederek etkin, verimli ve tasarruflu çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Cihazının bakım sırasında temizlenerek düzgün çalışan ve aynı zamanda sağlığınıza zarar vermeyen bir cihaza sahip olmanıza olanak tanınmaktadır.

Servis Center firması olarak klima alt yapı çalışması yaparak klima bakır borularının sıva altı çekilme işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüyoruz.

Ataşehir klima bakımı

Ataşehir Klima Montaj Servisi

Ataşehir Klima Montajı Nakili Ataşehir Klima Sökme Takma

Ataşehir klima montajı ve demontaj hizmeti veren firmamız sökme ve takma işlerinde en uygun fiyatı belirler.

Ataşehir Klima Montajı Yapan Servis

Klima montajı işlemleri oldukça önemli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Bu konuda yeni alınan klimanın takılması veya nakil işlemleri nedeni ile klimaların takılması konusunda en kaliteli hizmeti servisimizden alabilirsiniz. Ataşehir bölgesinde hizmet sunan firmamız Ataşehir klima montajı konusunda profesyonel bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuda başarılı bir hizmet sunulması firmamız tarafından konusunda uzman teknik servisimiz ile mümkün olmaktadır.

Ataşehir Klima Bakım Onarım Tamir Servisi

Ataşehir Klima Bakımı Ataşehir Klima Tamir Ataşehir Klima Arıza Servisi

Ataşehir klima bakım servisi klimalarınızın tamirlerini ve onarımlarını gerçekleştirir.

Ataşehir Klima Bakımı Hizmeti Ve Doğru Zamanlama

Ev ve iş yerlerinde kullandığımız klima cihazlarında bakım hizmetlerini sadece arıza oluşan durumlar da ve klimanızın performansının düşüş gösterdiği durumlarda talep etmemelisiniz. Önemli olan klimanın periyodik bir şekilde bakımlarının yapılması sayesinde düzenli çalışmasının sağlanmasıdır. Bu sayede klimalarınızı çok daha uzun süreli bir şekilde aynı verim ile kullanabilirsiniz. Bu nedenle Ataşehir klima bakımı hizmetleri profesyonel ekiplerimiz tarafından tüm değerler kontrol edilerek ve klima iç temizlikleri yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bakım hizmetleri yılda 2 defa kış ve yaz mevsimlerinin öncesinde alındığında klimadaki sorunlar önceden engellenebilir.

Ataşehir İlçesinde Profesyonel Bakım Hizmetleri

Firmamız tarafından klima cihazlarınızda gerçekleştirilen bakım işlemleri için Ataşehir İlçesi kapsamında bulunan tüm mahallelere ulaşım sağlayarak kapsamlı bir bakım işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sıralamasında öncelikle klima basınç değerlerini kontrol ettikten sonra elektrik bağlantılarını kontrol ediyoruz. Sırasıyla bağlantı kontrolleri yapıldıktan sonra fan pervaneleri temizleniyor ve hava filtresinin değişimi gerçekleştirilerek klima tekrar verimli bir şekilde çalışacak hale getiriliyor. Bu hizmet kapsamında cihazınız herhangi bir sorun çıkarmayacak hale geldiği için mevsim boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Klima Bakımı İle Sağlığınızı Koruyun

Klima cihazları yaz ve kış mevsimleri boyunca kullanıldıktan sonra içlerinde bulunan filtreler dolayısıyla toz, kir ve mikroorganizmaları biriktirmeleridir. Bu gibi bir durumda uzun süre bakım gerçekleştirilmemiş cihazınız sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu gibi bir sorunla karşılaşmamak için klima bakımı hizmetlerini firmamız üzerinden alarak klimalarınızın tüm temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz. Cihazın filtrelerinin değiştirilmesi ile birlikte ortamda tozlu bir havanın oluşması engellenebilir ve bu sayede sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kullandığımız kimyasal ilaçlar sayesinde klima içerisinde birikmiş olan tüm toz ve mikroplar arındırılarak temiz bir hava oluşturması sağlanabilir.

Servis ve bakım ücretleri

Klima servis kombi servis ve klima kombi bakım ücretleri. Klima arıza tespiti ve iklimlendirme cihazlarının periyodik (zamanlanmış bakım) genel bakım fiyatları aşağıda belirtilmiştir. Fiyatlar 2020 yıl sonuna kadar geçerli olup 01 Ocak tarihinde güncellenmiştir.

SERVİS ÜCRETİ
TL 100 2020 /Tüm yıl boyunca
 • Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Arıza Tespiti
 • Arıza Giderimi
Periyodik bakım
TL 100 2020 /Tek cihaz
 • Klima Bakımı
 • Kombi Bakımı
 • Zamanlanmış Bakım
 • Yerinde Bakım
Genel bakım
TL 150 2020 /Yıl boyu
 • Klima bakımı
 • Kombi bakımı
 • Genel bakım
 • Yerinde bakım
Klima montajı
TL 250 2020 /Yıl boyu
 • 09000 BTU 250.00TL
 • 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 BTU 280.00TL
 • 24000 BTU 280.00TL

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

Beğen Yükleniyor...
%d blogcu bunu beğendi: