Klima servisi
Trend

Ataşehir klima servisi

Klima servisi Ataşehir

Öne çıkanlar
 • Ataşehir klima bayi
 • Ataşehir İklimSA klima bayi
 • Ataşehir Mitsubishi klima bayi
 • Ataşehir Daikin klima bayi
 • Klima satışı öncesi ücretsiz keşif

Ataşehir klima servisi tamir onarım

Klima Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli? Klimalar hem yaz hem de kış ayları için gerek konutlarda gerekse işyerlerinde sık kullanılan cihazlar arasındadır. Ataşehir klima servisi uzman kadroları ile güvenli, sağlıklı ve tasarruflu bir kullanım için şu hususlara dikkat edilmesinde yarar bulunmaktadır: Enerji tasarruflu modeller tercih edilmelidir. Cihazın kullanılacağı alanın büyüklüğü ile orantılı bir model seçilmelidir.

Ataşehir klima servisi dakiktir

Klimanın kullanılacağı ortamda gaz kaçağı ihtimalinin olmamasına özen gösterilmelidir. Montaj için güç kaynağının voltaj değerinin uygun olmasına dikkat edilmelidir. Cihazın konumu hava giriş çıkış ünitelerini kapatmayacak şekilde belirlenmelidir. Ataşehir klima servisi cihazın bulunduğu ortamın sıcaklık değerini ani şekilde değiştirecek uygulamalardan kaçınılmalıdır. Klimanın çalıştırıldığı sıcaklık değeri çok yüksek ya da düşük olmamalıdır. Periyodik bakım ve temizlik için klima servisi çağrılmalıdır.

Ataşehir klima servisi bayi
Ataşehir klima servisi bayi

Ataşehir Klima Servisi Ataşehir Klima Bayi Ataşehir Klima Sökme Takma

Mekanik ya da elektrik kaynaklı olarak görülebilen klima arızalarında pek çok sebep cihazınızın olağanın dışında çalışmasına ya da hiç çalışmamasına neden olabilmektedir. Cihazın çalışmaması durumunda servis çağırmadan önce enerji kaynağı ve kumanda ile sigortaların çalışır durumda olduğundan emin olunmalıdır. Bazı durumlarda sorunun kaynağının servis tarafından tespit edilmesi gerekebilir. Ataşehir klima bayi olarak hizmet veren firmamız filtresinin kirlenmesi ya da basınç ayarının doğru yapılmaması nedeniyle yeterli soğutma yapmayan, montajda hata olması nedeniyle iç üniteden su damlatan cihazlarınızın tamirinde ve diğer klima arızalarında hizmetinizdedir. Klimadaki sorunlar ünite kartı ya da bağlantı kablolarındaki sorunlardan da kaynaklanabilmektedir.

Ataşehir klima servisi sizlere en iyi hizmeti sunmak adına vardır.

Ataşehir çevresinde klima servisi ve arıza gidermede deneyim ve uzmanlığı ile öne çıkan Ataşehir klima servisi cihazınızı gerek basınç değerleri gerekse elektrik bağlantıları açısından kontrol ederek etkin, verimli ve tasarruflu çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Cihazının bakım sırasında temizlenerek düzgün çalışan ve aynı zamanda sağlığınıza zarar vermeyen bir cihaza sahip olmanıza olanak tanınmaktadır.

Servis Center firması olarak klima alt yapı çalışması yaparak klima bakır borularının sıva altı çekilme işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. Firmamız İklimSA klima bayisi olup Ataşehir klima bayi dir

 • Klima yer değiştirme
 • Klima alt yapı hazırlama

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. İyi günler. Araştırmalarım sonucu sorunum ile alakalı firmanızdan teknik destek alabileceğimi gördüm. Bizler inşaat firmasıyız ve Ataşehir bölgesinde 42 dairelik bir proje çalışmamız devam etmektedir. Her bir daire için 2 odaya ve bir salona olmak üzere toplamda üç ayrı noktaya klima alt yapı çalışması yapılacak ve bakır borular sıva altı olarak çekilecektir. Bu konuda öncelikle keşif talebimiz olacak ve ardından fiyat teklifi rica ediyor işlerinizde başarılar diliyoruz.

 2. Mrb

  Evimizde kullandığımız klimanın taşınmadan dolayı farklı bir adrese nakilinin yapılmasını istiyoruz. Klima Ataşehir bölgesinden Maltepe ye gidecek. Fiyatlandırırsanız sevinirim.

 3. Havalar ısındı ve akla klima bakımı geldi. Imdadimiza Atasehir klima servisi yine yetişti. Kendilerine teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara