Ümraniye Arçelik Klima Servisi

Sektördeki 20 yılımızı Ümraniye merkezli olarak tamamladık. Ümraniye Arçelik klima servisi kurumsal olarak yaptığı çalışmalar sayesinde hizmet sektöründeki 20. yılını tamamlamıştır. Klima bakımı ve montajı hizmetleri yanı sıra klima sökme takma satış ve keşif hizmeti vermektedir.

Servis talep formu

Arçelik Klima servisi uzman kadroları ile sorunlara çözüm üretiyor

Ümraniye Arçelik Klima Bakımı Ümraniye Arçelik Klima Montajı Ümraniye Arçelik Klima Sökme Takma

Ümraniye klima sorunlarını dert etmiyor.

Klima cihazları günümüzde en çok kullanılan iklimlendirme cihazdır. Arçelik markası da ülkemizde en çok satılan ve tercih edilen klimalardır. Bir çok çeşit ve seçenek ile müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunan Arçelik firması sektörün ortalama olarak %60 lık bölümüne hakim olarak bilinmektedir. Ümraniye Arçelik klima servisi tüm müşterilerine klima bakımı ve klima montajı hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmetler uzman kadrolar tarafından yapılmakta ve uygulanmaktadır. Ekonomik şartların iyi olmaması klima üreticisi firmaları da çeşitliliğe yönlendirmektedir. Klima bakım ve onarım gibi teknik beceri gerektiren iş kollarında teknik servislerin güler yüzlü ve güvenilir kişilerden oluşmaları gerekmektedir. Adresinize gelen teknik eleman işinin haricinde olan diğer teknik konulara karışmaması bilmediği işlere müdahale etmemesi gerekir. Konutun veya iş yerinin kapısından içeri giren teknik personele işi veren kişiler gerektiği durumlarda şirket kimlik kartını sormaya yetkilidirler. Özen gösterilen ve bakımı zamanında yapılan klima cihazları uzun ömürlü olmakla beraber ekonominize ciddi anlamda katkı sağlamaktadırlar.

Ümraniye Arçelik klima bakım onarım tamir servisi

Bakım önemlidir ve aksatılmaması gerekmektedir

Klima bakımlarının unutulma lüksü yoktur.

Zamanında yaptırın paranız cebinizde kalsın.

Teknik servisler olarak sürekli ve ispatlanmış bir konu olan klima bakımı en üst derecede önem arz etmektedir. Nasıl ki sağlıklı yaşamak adına kendimize dikkat ediyorsak klimamızın da sağlıklı olabilmesi için bakımlarına dikkat etmemiz gerekmektedir. Aksatmamız durumunda klimanın çalışma performansı düşer ve ilerleyen dönemlerde çalışması duracaktır. Özellikle gaz kontrol sensörleri olmayan cihazlar gazın bittiğini veya eksildiğini anlayamaz ve yağsız kalan klima kompresörü yanacaktır. Klima arıza yapma olasılıkları tamamen kullanıcının elinde olan bir durumdur. Kullanıcı sağlıklı işleyiş için cihazın tüm gereksinimlerini yerine getirmesi durumunda arıza yapma olasılığı ortadan kalkacaktır. Ümraniye Arçelik klima bakım servisi aksamalar ile oluşan arızalar için teknik kadrolarını sürekli yetiştir. Her konuda aşina olduğumuz Arçelik klima cihazları firmamızdan sorunsuz destek alır. Firmamız 2000 yılından bu yana Arçelik marka klima cihazlarına bakım onarım tamir ve montaj hizmeti vermektedir.

Ümraniye Arçelik Klima Montaj Servisi

Ümraniye Arçelik klima montajı ve sökme takma işlemleri

Klima sökme takma işlemlerinde sökme takma yapılırken nakliye ücreti ödemeyin.

Tüm marka klima cihazlarında olduğu gibi Arçelik marka klima cihazlarında da sökme takma işlemleri yapılırken nakliye ücreti ödemesi yapmazsınız. Klima nakili uzman kadrolarımız tarafından yapılmaktadır. Ümraniye arçelik klima montaj servisi her marka klima cihazının montajını yapabilecek bilgi kapasitesine ve birikimine sahiptir.

Split duvar tipi klima montajı

Duvar tipi klima montajı teknik servisler açısından en basit montaj olarak görülsede teknik bilgisi olamayan kişiler tarafından yapılmaması gereken bir konudur.

Salon tipi klima montajı

Salon tipi klimalar büyük boyda olmaları nedeni ile montajları hayli zordur. Yüksek katlara yapılan montajlar vinç veya forklift yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Ortalama kapasitede olan salon tipi klima ağırlıkları 100 kg ile 135 kg arasında değişmektedir. Eski üretim olanlar trafeze yeni üretim inverter salon tipi klimalar monofaze elektrik ile çalışmaltadırlar. Montaj esnasında mutlaka elektrikçi hazır olması gerkekmektedir.

Kaset tipi klima montajı

Genelde alçıpan tavanın içine monte adilmektedirler. Alçıpan tavan klima ölçülerine göre yapılması gerekmektedir. Kaset tipi klima derinliğinden fazla olan tavan yukarıda kalacağından klima yanlarında bombe oluşur. Burada dikat edilmesi gereken husus alçıpan tavanın normal tavan ile aralığı en az 50 cm olmalıdır. Salon tipi klimalarda olduğu gibi kaset tipi klimalarda da dış ünite ağırlıkları aynıdır ve yüksek katlarda vinç veya forklift kullanılır.

Ümraniye semtinde hizmet mahalleleri

Kazım karabekir, İnkilap mahallesi, Tepeüstü, Çakmak mahallesi, Bulgurlu, Kısıklı, Çamlıca, Elmalıkent, Atatürk mahallesi, İstiklal mahallesi, Namık Kemal, Dudullu.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.