Arçelik klima servisi Kadıköy

Kadıköy Arçelik klima bakım onarım servisi

Arçelik klima tamir onarım ve arıza servisi

Kadıköy Arçelik klima servisi sizlere uzmanları ile hizmet verir.

Klima cihazlarınız ile ilgi tüm teknik konularda bizlerden destek alabilirsiniz. Sizde klimalarınızı uzman ellere teslim ediniz. Kadıköy arçelik klima servisi her konuda sizlere bir telefon kadar yakındır.

Klima teknik servis hizmetleri

Bilindiği üzere Arçelik markası gerek kalitesi ile gerekse yaygın servis ağı ile üstün başarısından dolayı ülkemizde tartışmalara kapalı bir markadır. Tüm markalarda olduğu gibi Arçelik klimalarda bakıma ihtiyaç duyarlar ve montajı için işini bilen teknik servislerin yardımı gerekir.

Bir klima servisi tek marka ile sınırlı kalmamalıdır. Tüm teknik personelini satışı gerçekleşen diğer markalar için de eğitmeli ve hizmet verirken klima markası nedir diye sorgulanmaması gerekmektedir. Kadıköy Arçelik klima servisi uzman kadrolarını tüm model klimalar için eğitmektedir. Yapılan eğitimler sahada olup bire bir iş akışı içerisinde gerçekleşmektedirler.

Arçelik multi klima bayi

Firmamız Arçelik marka klima cihazlarının multi cihaz bölümünde yetkili bayisidir. Tüm multi klima cihaz modelleri için firmamızdan fiyat teklifi alabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bilinmesi gereken konu multi klima cihazları 1 dış ünite 5 iç üniteye kadar tek dış üniteden çalışma sağlamaktadırlar.

Arçelik klima bakım ve tamir servisi

Klimalarımız özellikle yaz aylarında sürekli çalışmaktadırlar. Sürekli çalışmadan dolayı klimayı oluşturan bazı parçalar aşınmakta ve klima arızası kaçınılmaz olmaktadır. Burada önemli olan bu tür arızaların tekrardan tekrarlaması ve yaşanmamasıdır. Klima arızalarının gideriminde ön plana çıkan konu klima cihazını iyi analiz etmek ve arıza kodunu anlayabilmektir. Hastanın doktora şıkayetini bildirebilmesi gibi klima da teknik servise arızasının ne olduğunu söyleyebilmektedir. En fazla görünen arıza tipi klima gaz kaçağı olsada bazen bu olasılık çok düşük ihtimal olabiliyor. Her klimanın yeterince ısıtma veya soğutma yapmamasının nedeni gazı eksilmiş veya bitmiş anlamına gelmemektedir. Bakımı yapılmadığı takdirde de klima cihazları yeterli performansı göstermeyeceklerdir.

Arçelik klima montaj ve sökme takma işlemleri

Klima DEMONTAJ

Klima montajı bakıldığında basit bir işlem görünse de ciddiyet ve kesinlikle beceri istemektedir. Kurulumun yapılacağı beton yapı kesinlikle montaj ekipleri tarafından sağlamlık kontollerinden geçmesi gerektiği gibi tam not almalıdır. Montaj esnasında birden fazla güvenlik konusuna dikkat edilmelidir. Montaj öncesi mutlaka servis kendi güvenliğini almalı ve çevre güvenliğini sağlamalıdır. İş bitiminde klimanın sağlıklı çalışabilmesi için vakum yapılmalı klima gazı tamamlanmalıdır. Klima montajı yaptıran müşterilerimizden özel olarak ricamız cihazın elektriğinin bağlanması için servis ekiplerimize ısrar etmemeleri olacaktır. Teknik servislerin klima sofben kombi termosifon gibi ürünlerin elektrik bağlantılarının yapılması yasaklanmış ve büyük riskler taşımaktadır. Klima elektrik bağlantılarını yetkili elektrikçilerin yapmaları gerekmektedir.

FİRMAMIZ YETKİLİ SERVİS DEĞİLDİR. ARÇELİK KLİMA MARKASININ ÖZEL SERVİSİDİR ve GARANTİ KAPSAMINDA OLAN KLİMA CİHAZLARINA TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.

Kadıköy Arçelik Klima Bakım Onarım Tamir ve Montaj Servisi

Klima Kombi Servisi Bir Servis Center Gurup Şirketleri Kuruluşudur.

Copyright @2000-2018 By Klima Servisi İKLİMLENDİME UZMANLARI

Sitede kullanılan logo ve görseller ilgili firmalara aittir