Ataşehir Arçelik Klima Servisi

Biz hizmetlerimizi sunarken kesinlikle marka model ayrımı yapmıyoruz. Ataşehir Arçelik klima servisi klima modeline ve markasına odaklı değildir. Odaklandığımız tek konu işimizdir.

Servis talep formu

Klima tamir ve arıza servisi Arçelik

Ataşehir Arçelik klima servisi sizlere uygun fiyat teklifi sunan tek firmadır.

Ataşehir sakinleri kaliteli hizmeti firmamızdan çok daha ucuza alıyor.

Ataşehir Arçelik klima servisi sadece klima cihazlarına hizmet veren özel bir kuruluştur. Uzman teknik ekipleri ile klima bakım hizmeti ve klima montaj hizmeti veren firmamız aynı zamanda klima alt yapı çalışmasıda yapmaktadır. Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup kurulduğu yıldan bu yana bir çok projeye imza atmıştır. Akla klima servisi geldiğinde lütfen bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarımız ve geniş ürün yelpazemizden sizde yararlanın. Sizde bakır borular için ankestra sistem yaptırmak istiyorsanız biz sizlere bir telefon kadar yakınız.

Klima montaj hizmeti Ataşehir Arçelik klima servisinden alınır

Klima montajı hizmeti de veren Ataşehir klima servisi klima montajı konusunda konusunda uzman personeli ile hizmet vermektedir. Ataşehir Arçelik klima montaj servisi montaj esnasında yer tespiti ve beton blokların sağlamlığı konusunda fikir üreterek siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Firmamız çok önem verdiği klima bakımı hakkında bakım sözleşmesi düzenleyerek klima cihazlarınızın zamanında bakım yapılmasını sağlar aynı zamanda arıza yapma olasılıklarını en asgari seviyeye indirmektedir.

Öncelikle şunu önemle belirtmek isteriz. Ataşehir Arçelik klima servisi sadece klima servisidir. Kesinlikle beyaz eşya servisleri ile karıştırılmak istemez. Farkımız klima cihazı ile alakalı olan sorunların tamına müdahale edebilecek bilgi ve beceriye sahip olabilmemiz Kesinlikle marka ve model ayrımı yapmamaktayız.

Ataşehir Arçelik Klima Bakım Servisi

Klima Tamir | Klima Onarım ve Klima Arıza Servisi.

Klima bakımı sağlığımızı nasıl etkiler?

Bakımı yapılmayan klimalar yaşam alanlarına virüs saçarlar. Ortama dağıtılan virüsler bizlerin sağlığını ciddi anlamda etkiler ve sonucu kötü olabilecek hastalılara yakalanmamamıza sebep olurlar. Ataşehir klima bakım servisi klima bakımlarında kullandığı anti bakteri özellikli kimyasallar ile virüslerin yok olmasını sağlar. Firmamız klima cihazlarınız genel bakım uygulaması yapmaktadır.

Klima bakımının klima cihazları açısından önemi

Ataşehir Arçelik klima bakım servisi klima bakımlarında ciddi anlamda özen göstermektedir. Firmamız periyodik bakım adı altında bakım yapmaz. Periyodik bakımda cihazlar üzerinde fazla bir işlem yapılmaz. Ataşehir klima servisi nin ön gördüğü bakım tipi genel bakımdır. Genel bakım ile periyodik bakım arasında işlem farkı çok yüksek fakat fiyat aralığı çok düşüktür. Genel bakım klima cihazının parçalanarak temizlenmesi anlamına gelir.

Önce klimanızda sorun varsa giderilmeye çalışılır. Klima arızası her ne olursa olsun uzman kadromuz her zaamn hazırdır. Bölgede bulunan gezici servis araçlarımız tam donanmlıdır.

Arçelik Klima Arıza ve tamir servisi

Klima arıza ve onarım ekibimiz bölgede sürekli hareket halindedirler. Sizlerden bize gelen klima arıza kayıtlarını en hızlı bir şekilde gidermek amacı ile tam donanımlı araçlar ile kapınıza gelirler. Ataşehir klima bakım servisi kesinlikle orjinal yedek parça kullanır ve kullandığı yedek parçalar bir yıl üretici firma ve bizim garantimiz altındadır. İkinci bir servis talebinde aynı arıza tekrar nüksetmiş ise kesinlikle servis bedeli talep edilmez.

Ataşehir Arçelik Klima Montaj Servisi

Klima kurulum ve sökme takma

Uygun fiyatları ile klima de montaj ve montaj hizmetleri

Klima montaj servisimizden montaj talep etmeniz durumunda klimanızın bakımı %20 oranında indirim sağlanarak yapılmaktadır. Klima montaj ekiplerimiz tamamen eğitimli ve bilgili kişilerden oluşmakta olup yıllardır bu sektörde hizmet vermişlerdir. Ataşehir klima montaj işlerimiz sadece Ataşehir ilçesi ile sınırlı değildir.

Ataşehir klima servisi sizler için neler yapar

Ataşehir Arçelik klima bakım servisi Ataşehir Arçelik klima montaj servisi Ataşehir Arçelik klima tamir servisi Ataşehir Arçelik klima sökme takma servisi Ataşehir Arçelik klima arıza servisi

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.