Acıbadem klima servisi, Acıbadem Klima Bakımı, Acıbadem Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Acıbadem klima servisi

Acıbadem bölgesinde klima bakım tamir servisi

Acıbadem Klima Servisi Acıbadem Klima Bakım Acıbadem Klima Sökme Takma

Acıbadem sakinleri en iyi hizmeti SERVİS CENTER 'dan alıyor.

İklimlendirmenin tek aracı klima cihazıdır.

Her servis kaliteli hizmet verir diye bir anlayış yoktur. Servislerden hizmet alırken öncelikle araştırma safhası mutlaka olmalıdır. Günümüzde malesef merdiven altı diye tabir edilen teknik servisler her alanda hızla çoğalmaktadır. Acıbadem klima servisi yaklaşık olarak 20 yıldır iklimlendirme ve ısıtma soğutma sektöründe hizmet vermektedir. Alt kuruluşu yoktur. Kayıtlarını merkezden alarak size en yakın teknik ekibi ivedi bir şekilde adresinize gönderir. Hizmetlerini adeta klima doktoru niteliğinde yapar. Firmamız klima filtre temizlenmesinde ve diğer aksamın temizlenmesinde anti bakteriyel temizleyici kimyasallar kullanarak bakteri oluşmasının önüne geçmektedir. Klima bakımlarında sağlık ön planda olup diğer olumsuzluklar her zaman geri plandadır. Klima arızalarında daha çok arıza giderimi değil de neden arıza çıkmış onunla uğraşırsak daha kalıcı bir çözüme ulaşacağımızı her zaman bilmekteyiz.

Klimalar neden arıza yapar?

Öncelik kesinlikle hatalı montajdır. Klima sökme takma işlemlerinde montajın tekrarlanması esnasında klima cihazı mutlaka vakum yapılmalı fabrika ayarlarına geri döndürülmelidir. Teknik servisler bu konuda bilinçsiz ve zamandan kazanmak amacı ile klima cihazlarına vakum yapmamaktadırlar. Oysaki iyi bir vakum cihazı ile süreç 10 dakikadır. Kullanıcılara tavsiyemiz montaj bitiminden sonra gaz vanaları açılmadan bakır boruların içerisinde kalan kuru havayı vakum cihazı ile aldırınız. İkinci neden kullanıcı hataları ve kötü hava şartlarıdır. Kullancı arıza yapan klimayı çalıştırmakta ısrar ettiğinde oluşan arıza diğer aksamada zarar verecektir. Kullanıcılar klima sorun çıkartmadıkça bakım yaptırmama taraftarıdır. Oysaki tüm klima cihazları her yıl düzenli olarak bakım yapılmalı yapılan bakımlar sadece filtre temizliğinden ibaret olmamalıdır. Mutlaka genel bakım yapılmalı bakım esnasında klima parçalalanmalı ve kaliteli kimyasal temizleyiciler kullanılmalıdır.

Klima alt yapı çalışması ile klima bakır borularının sıva altından çekilmesini sağlıyor şeffaf bir görüntü elde ediyoruz. Klima alt yapı çalışması inşaası bitmiş dairelerde yapılması zordur. İnşaat devam ediyorsa veya daire tadilata girmiş ise klima alt yapısı yaptırabilirsiniz. Sıva altı çekilen bakır borular daha uzun ömürlü olmakla beraber ısı kaybı yaşamamaktadırlar.

Servis Center firması olarak klima alt yapı çalışması yaparak klima bakır borularının sıva altı çekilme işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüyoruz.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Acıbadem Klima Tamir Bakım Servisi

Klima bakımlarında Acıbadem klima bakım servisi çok yakınızda

Acıbadem klima bakım servisi arızalı olan klima cihazlarına sorunsuz teknik destek hizmeti verir.

Klima bakımında zamanlama her şeyden önemlidir

Bazı teknik servisler kayıt esnasında işi kaybetmemek adına çok yoğun olmalarına rağmen bir gün sonraya kayıt alırlar. İşin aslı bir gün sonra kayıt aldığı adrese servis yönlendirilmeyecek fakat çeşitli bahaneler ile müşteri bekletilecek ve zamandan kazanılacaktır. Klima bakımı ciddi bir hizmet olup zamanında yapılmadığı takdirde sorunlar büyüyecektir. Dürüstlük çerçevesinde hareket edilerek bakım için servis ekibi gönderilemeyek ise kullanıcıyı farklı firmalara yönlendirmek işin doğrusudur.

Bakımlar profesyonelce yapılmalı sorunlar en asgari seviyeye indirilmeli

Klima bakımlarının sadece zamanında yapılması sorunların çözüleceği anlamına gelmemektedir. Klima bakımı profesyonel yapılmalı ve tüm çalışan aksam aşınmalara karşı kontrol edilerek kullanıcı bilgilendirilmelidir. Parça aşınmalarında ivedilikle yenisi ile değiştirilmelidir. Atölyede yapılan yedek parça değişimlerinde yapılan işçilik görsellenmeli müşteri güveni sarsılmamalıdır. Unutmayalım bizi unutmayan müşteri bizler için en sadık müşteridir. Sadık olan müşteri her zaman kazandıran ve kazanan müşteridir.

Klima Bakımında sağlık ciddi oranda korunmuş olur.

Kullanılan klima cihazları yaz ve kış aylarında kesinlikle toz ve bakteri biriktirmektedirler. Bu bakterilerden arındırmak anti bakteri kimyasalları ve zamanında yapılan bakımlar sayesinde olur. Servis çağırmaya zamanınız yoksa mutlaka klima filtrelerini kendiniz çıkartark temizleyip takınız. Filtre temizliğini kendiniz yapıyor iseniniz suyun altına tutarak tozları temizleyiniz. Oluşan tozlar ilerleyen zamanlarda bakteriye dönüşerek sağlığınızı ve klima cihazınızın ömrünü tehdit etmektedirler.

Acıbadem Klima Montaj Servisi

Acıbadem klima montajı ve sökme takma işlemleri

Acıbadem klima montajı ve demontaj hizmeti veren firmamız sökme ve takma işlerinde en uygun fiyatı sizler için sunar.

Acıbadem Klima alt yapı hazırlama işi montaj firmalarınındır.

Klimanız ister yeni ister kullanılmış olsun. Acıbadem klima montaj servisi tüm klima cihazlarının montajlarını gerçekleştirmektedir. Klima montajı konusunda uzman olan kadrolarımız çalışma esnasında tüm güvenlik önlemlerini almaktadırlar.

Acıbadem Klima Bayi ve satış işlemleri

Satın almak istediğiniz klimanın modeli ne olursa olsun Acibadem klima bayisinde mutlaka bütçenize ve evinize göre bir klima cihazı vardır. Satın alacağınız klimanın kapasitesini bilmiyorsanız müşteri temslcilerimiz ile iletişime geçerek ücretsiz olarak verdiğimiz keşif hizmetimizden yararlanın ve kapasiteyi birlikte oluşturalım. Acıbadem klima bayi İklimSA bayisi olup Mitsubishi marka ve Sigma marka klimacihazlarının multi, kanallı, vrf, merkezi sistem, salon tipi, kaset tipi ve duvar tipi klimaların satışını yapmaktadır.

Klima satışı konularında teknik ekiplerimizden ücretsiz keşif hizmeti alınız.

Acıbadem Arçelik klima bakım tamir arıza servisi

Arçelik klima montaj ve demontaj servisi

Arçelik marka klima cihazları bir çok modelde üretilmektedir. Firmamızdan aynı zamanda servis hizmeti yanı sıra Arçelik multi klimaları temin edebilirsiniz. Firmamız Arçelik multi klima bayisidir. Arçelik klima bakımı gibi teknik destek gerektiren konularda bizlerden fiyat teklifi alabilir bakım sözleşmesi yapabilirsiniz. Garanti: Sıfır olarak alınan klimalarda garanti süresini üretici firmalar belirlemektedir. Revizyon aşamasından geçen klima cihazlarında garanti süresi 1 yıldır ve değişimi yapılan yedek parçaları kapsamaktadır.

Vestel klima servisi Acıbadem

Vestel klima bakım onarım tamir servisi Acıbadem

Acıbadem mahallesi hizmet mahalleleri

Koşuyolu, Hasanpaşa, Ziverbey, Söğütlüçeşme, Göztepe, Merdivenköy, Ünalan, Barbaros mahallesi, Altunizade, Zeynep Kamil, Harem, Kızıltoprak ve sayamadığımız bir çok nokta.